🔹با نزدیک شدن به ایام امتحانات استقبال از کلاس خصوصی توسط دانش آموزان افزایش یافته است.

🔹بررسی یکی از سایت های معروف آموزش ریاضی نشان می دهد که آموزش یک ساعت درس ریاضی برای پایه یازدهم ۶۰۰ هزار تومان و مشاوره و برنامه ریزی در ایام امتحانات برای هر ساعت مبلغ یک میلیون و پانصد هزار تومان هزینه روی دست دانش آموزان و والدین می گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید