آخرین عناوین خبرها
چند سطر خواندنی ها
احسان بداغی روزنامه نگار به یک خبر فارس واکنش نشان داد.
نواندیش: محمد مهاجری فعال اصولگرا روز گذشته در واکنش به مدح ائمه جمعه در وصف روسیه، در توییتر خود نوشت؛ انقدر که امروز ‎ائمه‌جمعه شهرهای مختلف در مدح ‎روسیه و ‎چین گفتند، ‎حزب‌توده و مائوئیستها در ۷۰ سال گذشته نگفته بودند.
سفر اخیر رئیسی به روسیه در حالی انجام شد که دیدار رئیس دولت سیزدهم با رئیس جمهور این کشور حواشی متفاوتی را به دنبال داشت. در جدیدترین مورد آن خبرگزاری اصولگرای دانشجو ویدئویی از دیدار رئیسی با پوتین را منتشر کرده در آن رئیس جمهور روسیه بر خلاف پروتکل دیپلماتیک در حال جویدن آدامس است!
دبیرکل فدراسیون فوتبال: حضور تماشاگران در دیدار تیم ملی با عراق قطعی نیست
باشگاه الغرافه قطر به‌ صورت رسمی از سعید عزت‌اللهی رونمایی کرد و هافبک تیم ملی ایران به جمع شاگردان آندره‌آ استراماچونی اضافه شد. باشگاه ویل بولدکلوب پیش‌تر از توافق با الغرافه بابت انتقال قرضی عزت‌اللهی به تیم قطری طی قراردادی 6 ماهه خبر داده بود.
​ کتک‌ کاری و درگیری شدید در حین برگزاری مجمع بانک دی اتفاق افتاد.
ابراهیم رئیسی که به روسیه سفر کرده عصر امروز با پوتین دیدار کرد. او همچنین در کاخ کرملین نماز خواند.
تصویر دیده نشده از حسن روحانی در خدمت سربازی، در سال ۱۳۵۰ را مشاهده می کنید که داماد حسن روحانی منتشر کرده است. رئیس جمهور سابق ایران نفر اول از سمت چپ است.
سردار قاآنی در جریان سفر به عراق ، پس از زیارت مرقد مطهر امیر المومنین علی (ع) در نجف اشرف، به مرقد شهید صدر و مزار «ابومهدی المهندس» رفت.
پیام پورفلاح با انتقاد از عملکرد خودروسازان، با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به عمل نکردن ایربگ خودروهای تولید داخل در تصادف تلخ بهبهان واکنش نشان داد.
تصاویر منتشر شده از مراسم اهدای دکترای افتخاری دانشگاه بیکنت استانبول به محمود احمدی نژاد، رییس دولت پیشین ایران ، گویای لباس ویژه و دیده نشده وی تاکنون است
جدول بازی‌های مهم امروز فوتبال در دنیا
وب سایت دولت بهار، تصویری از حضور احمدی نژاد در نمازجمعه شهر استانبول را منتشر کرد.
واکنش آذری‌ جهرمی به جلسه شاخ‌های اینستاگرام در وزارت ورزش
وب سایت دولت بهار، نزدیک به هواداران رئیس دولت نهم و دهم تصاویری از اهدای دکترای افتخاری دانشگاه بیکنت استانبول به محمود احمدی نژاد را منتشر کرده است. در توضیح این خبر آمده: به پاس خدمات احمدی‌نژاد در زمینه عمران، مدرک دکترای افتخاری دانشگاه بیکنت استانبول به وی اهدا شد.
Go to TOP