• امروز دوشنبه ، ۱ مرداد ۱۳۹۷
  • ۱۰ ذو القعدة ۱٤۳٩
  • Mon 23 Jul 2018پنج‌شنبه ، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت: ۱:۲۰
یک ستاره دیگر 3 میلیارد بدهد آزاد است
حضور روزبه چشمی در قطر شایعات بسیاری در خصوص جدایی این بازیکن به وجود آورده و حتی برخی منابع خبری از مذاکرات او با باشگاه الاهلی قطر پرده برداشته است.

با توجه به وضعیتی که چشمی دارد و لااقل تا 2 ماه دیگر نمی‌تواند فوتبال بازی کند قدری دشوار است که به جدایی این بازیکن فکر کنیم مگر آنکه باشگاه قطری عمیقا خواستار جذب چشمی باشد و بخواهد این بازیکن را تحت هر شرایطی به خدمت بگیرد. چنانچه باشگاه الاهلی یا هر باشگاه قطری دنبال جذب قطعی چشمی باشد طبق ‌بندی که در قرارداد این بازیکن وجود دارد باید مبلغ 400هزار دلار به باشگاه استقلال پرداخت کند تا مجوز جدایی بگیرد. با توجه به اعداد و ارقامی که از قیمت دلار داده می‌شود

این مبلغ در حدود 3 میلیارد تومان خواهد شد که سود قابل توجهی را برای باشگاه استقلال به لحاظ مالی به همراه خواهد آورد. البته به لحاظ فنی استقلال لطمه‌هایی خواهد دید به این دلیل که امید ابراهیمی و امید نورافکن هم از استقلال جدا شده‌اند و حسینی هم به زودی تیمش را معرفی می‌کند که جدایی چشمی در این شرایط که بسیاری از مدافعان استقلال به تیم‌های دیگر کوچ کرده‌اند، می‌تواند دردسرهای وینفرد شفر را برای رسیدن به قهرمانی لیگ بیشتر کند. بدون شک چشمی برای اینکه زودتر تکلیفش مشخص شود باید با باشگاه استقلال وارد مذاکرات جدی‌تر شود و روشن کند که اساسا می‌خواهد در استقلال فصل بعد باشد یا به تیم دیگری برود تا مدیران این باشگاه به جایش بازیکن جدید بگیرند.
کلمات کلیدی: چندثانیه - ستاره - میلیارد 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP