• امروز سه‌شنبه ، ۲۴ مهر ۱۳۹۷
  • ۷ صفر ۱٤٤۰
  • Tue 16 Oct 2018
رییس جمهور گفت: در فعالیت دولت یازدهم علت کاهش تورم، انضباط مالی دولت بود و ما در هیچ شرایطی و با وجود تحمل سختی‌ها، خلق پول و یا استقراض از بانک مرکزی نکردیم. حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز دوشنبه در جلسه اقتصادی با حضور جمعی از اساتید دانشگاه های کشور، با تاکید بر اینکه “به آینده بهتر، بسیار امیدوارم”، ضمن ابراز خرسندی و خشنودی از برگزاری این نشست و قدردانی از حضور اقتصاددانان دانشگاه های کشور، گفت: بی تردید تمامی شرکت کنندگان دلسوزانه برای نظام، کشور و دولت نظرات کارشناسانه خود را بیان کردند و این جلسات باید تداوم یابد. رییس جمهور تصریح کرد: از مسئولان دولت نیز می خواهم این جلسات را در محورهای مختلف اقتصادی، پی بگیرند. دکتر روحانی اظهارداشت: در تمام دوره فعالیت ۵ ساله دولت، پیوسته هفته ای دو جلسه اقتصادی با مسئولین، مدیران و...


تیم‌های اسپانیا و انگلیس به مصاف هم رفتند که در پایان این تیم میهمان بود که به بردی شیرین دست یافت. رقابتهای لیگ ملت های اروپا امشب(دوشنبه) با برگزاری هفت دیدار پیگیری شد که در مهمترین دیدار تیم ملی اسپانیا در ورزشگاه بنیتو ویلامارین شهر سویا(ورزشگاه خانگی رئال بتیس) میزبان تیم ملی انگلیس بود که با نتیجه سه بر دو شکست خورد. در این مسابقه سه شیرها در نیمه نخست را طوفانی بازی کردند و سه گل توسط استرلینگ (15، 37)، رشفورد (30) به ثمر رساندند. در نیمه دوم تیم میزبان ابتدا توسط آلکاسر در دقیقه 59 یکی از گلها را جبران کرد و سپس سرخیو راموس در هشتمین دقیقه از وقت های تلف شده بازی گل دوم را به ثمر رساند اما دیگر فرصتی برای کامبک و به تساوی کشانده شدن بازی پیدا نکردند تا اسپانیا پس از 15 سال در خانه شکست بخورد. انگلیس با این نتیجه ضمن جبران شکست...


رئیس جمهور گفت: با برنامه ریزی های دقیقی که انجام شده است، امریکا در بلندمدت قادر نیست به سیاست های ضدایرانی خود ادامه دهد. حسن روحانی روز دوشنبه در جلسه اقتصادی با حضور جمعی از استادان دانشگاه های کشور، با قدردانی از حمایت ها و ارائه دیدگاه ها و طرح های دلسوزانه اقتصاددانان کشور برای کاستن از مشکلات اقتصادی، بر ضرورت تقویت امید در جامعه برای شکست دشمنان در جنگ روانی و اقتصادی تأکید کرد. وی اظهار داشت: این دوران به رغم دشواری های آن، سپری خواهد شد و با برنامه ریزی های دقیقی که انجام شده است، امریکا در بلندمدت قادر نیست به سیاست های ضدایرانی خود ادامه دهد. آقای روحانی با تاکید بر اینکه "به آینده بهتر، بسیار امیدوارم"، ضمن ابراز خرسندی و خشنودی از برگزاری این نشست و قدردانی از حضور اقتصاددانان دانشگاه های کشور ، گفت: بی تردید تمام شرکت کنندگان...


از ساعاتی پیش در شبکه های اجتماعی خبر فوت جمشید مشایخی دست به دست می شود. سام مشایخی، پسر استاد مشایخی: بعد از این پیگیر شکایت از منتشر کنندگان این اخبار جعلی می‌شویم.


خسرو کفیلی- انتخابات کنفدراسیون وزنه داری آسیا درحالی آذر ماه سال جاری دردوحه قطر برگزار می شود که هنوز فدراسیون وزنه برداری اسامی نامزدهای ایرانی را برای تصدی پست هایی در این کنفدراسیون اعلام نکرده است. درحال حاضر حسین رضازاده تنها نماینده ایران در هیات اجرایی کنفدراسیون وزنه برداری آسیا بشمار می رود و دیگر نماینده ای از کشورمان در این کنفدراسیون عضویت ندارد. رضازاده در پاسخ به این سووال که آیا بار دیگر قصد داردخودرا نامزد تصدی این پست کند اظهارداشت : دوماه دیگر انتخابات کنفدراسیون وزنه برداری آسیا برگزار خواهدشد ومسوولان فدراسیون وزنه برداری باید نامزدهای ایرانی را تا آن زمان معرفی کنند. وی افزود: حضور دوباره من در هیات اجرایی کنفدراسیون وزنه برداری آسیا بستگی به فدراسیون وزنه برداری دارد که مرا کاندیدا کند یا نه. عضو هیات...


شنبه ، ۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۵
فرحبخش شمشیر را برای شهرداری تهران از رو بست!
حسین فرحبخش تهیه کننده سینما که به اکران نشدن فیلم هایش در سینماهای شهرداری تهران معترض است، اعلام کرد بدنه سینما با رفتار سلیقه ای مشکل دارد.
حسین فرحبخش تهیه کننده سینما که ۲۶ تیرماه به دلیل اکران نشدن آثارش به ویژه فیلم «دشمن زن» به کارگردانی کریم امینی در سینماهای شهرداری به همراه عوامل این فیلم در مقابل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تجمع کرده بود درباره نتیجه مذاکراتش با شهرداری گفت: من نمی خواهم به این مساله دامن بزنم اما بسیاری از مسایلی که مدیران شهرداری مبنی بر حل این موضوع عنوان می کنند، اشتباه است و علی احمدی مدیر موسسه تصویر شهر هم با ما رفتار درستی ندارد.
وی با اشاره به اینکه مدیران شهرداری تخصصی در زمینه سینما ندارند، بیان کرد: به هنرمندان گفته اند با آثار من مشکلی ندارند اما سینماهای شهرداری جایی برای نمایش فیلم ما ندارد در حالی که این حرف ها درست نیست زیرا از قبل هماهنگی های آن را انجام داده ایم اما معلوم نیست چرا شهرداری به یک باره به این نتیجه رسید که سینماهایش جایی برای اکران فیلم ما ندارد؟ بعد از عید فطر کلا ۲ فیلم اکران شده است پس چرا می گویند جایی برای اکران فیلم ما وجود ندارد؟
فرحبخش با انتقاد از مجتبی امینی سرپرست معاونت فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است، اضافه کرد: این مواردی که مطرح می کنند بهانه است زیرا قبل از ماه مبارک رمضان به مدیران شهرداری اطلاع داده بودیم که فیلم ما را اکران کنند اما تا حالا این اتفاق نیفتاده است و مدام به ما وعده های بی نتیجه می دهند. حرف ما این است که مسئولان شهرداری ماجرا را حل کنند و بدانند که این رفتار با سینما درست نیست.
این تهیه کننده اظهار کرد: شهرداری نهادی برای همه مردم است و نباید به شکل سلیقه ای اداره شود. رفتاری که با فیلم های من می شود با افراد دیگری چون محمد بانکی، حبیب اسماعیلی، داریوش باباییان هم می شود، اما حالا یک نفر به نمایندگی از همه اعتراض می کند زیرا در این چند وقت حدود چهار فیلم من را اکران نکرده اند.
فرحبخش با تاکید بر اینکه آثارش پروانه نمایش دارند پس چرا نباید در برخی از سینماها اکران نشود؟ گفت: اگر این فیلم در این چند سینما اکران شود یا نشود من نه میلیاردر و نه گدا می شوم اما مردم منطقه شهر ری و یافت آباد که ۲ سینمای راگا و تماشا در آنجا واقع شده اند، چه گناهی کرده اند که نباید این فیلم را ببیند؟
وی در پایان گفت: سینماگران و بدنه سینما از چنین رفتار حذفی راضی نیستند و معدود سینماگرانی هم که با این رویکرد موافقند بهتر است در رویه خود تجدیدنظر کنند.
کلمات کلیدی: جندثانیه فرحبخش شهرداری 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP