• امروز سه‌شنبه ، ۲۴ مهر ۱۳۹۷
  • ۷ صفر ۱٤٤۰
  • Tue 16 Oct 2018
تیم‌های اسپانیا و انگلیس به مصاف هم رفتند که در پایان این تیم میهمان بود که به بردی شیرین دست یافت. رقابتهای لیگ ملت های اروپا امشب(دوشنبه) با برگزاری هفت دیدار پیگیری شد که در مهمترین دیدار تیم ملی اسپانیا در ورزشگاه بنیتو ویلامارین شهر سویا(ورزشگاه خانگی رئال بتیس) میزبان تیم ملی انگلیس بود که با نتیجه سه بر دو شکست خورد. در این مسابقه سه شیرها در نیمه نخست را طوفانی بازی کردند و سه گل توسط استرلینگ (15، 37)، رشفورد (30) به ثمر رساندند. در نیمه دوم تیم میزبان ابتدا توسط آلکاسر در دقیقه 59 یکی از گلها را جبران کرد و سپس سرخیو راموس در هشتمین دقیقه از وقت های تلف شده بازی گل دوم را به ثمر رساند اما دیگر فرصتی برای کامبک و به تساوی کشانده شدن بازی پیدا نکردند تا اسپانیا پس از 15 سال در خانه شکست بخورد. انگلیس با این نتیجه ضمن جبران شکست...


رئیس جمهور گفت: با برنامه ریزی های دقیقی که انجام شده است، امریکا در بلندمدت قادر نیست به سیاست های ضدایرانی خود ادامه دهد. حسن روحانی روز دوشنبه در جلسه اقتصادی با حضور جمعی از استادان دانشگاه های کشور، با قدردانی از حمایت ها و ارائه دیدگاه ها و طرح های دلسوزانه اقتصاددانان کشور برای کاستن از مشکلات اقتصادی، بر ضرورت تقویت امید در جامعه برای شکست دشمنان در جنگ روانی و اقتصادی تأکید کرد. وی اظهار داشت: این دوران به رغم دشواری های آن، سپری خواهد شد و با برنامه ریزی های دقیقی که انجام شده است، امریکا در بلندمدت قادر نیست به سیاست های ضدایرانی خود ادامه دهد. آقای روحانی با تاکید بر اینکه "به آینده بهتر، بسیار امیدوارم"، ضمن ابراز خرسندی و خشنودی از برگزاری این نشست و قدردانی از حضور اقتصاددانان دانشگاه های کشور ، گفت: بی تردید تمام شرکت کنندگان...


از ساعاتی پیش در شبکه های اجتماعی خبر فوت جمشید مشایخی دست به دست می شود. سام مشایخی، پسر استاد مشایخی: بعد از این پیگیر شکایت از منتشر کنندگان این اخبار جعلی می‌شویم.


خسرو کفیلی- انتخابات کنفدراسیون وزنه داری آسیا درحالی آذر ماه سال جاری دردوحه قطر برگزار می شود که هنوز فدراسیون وزنه برداری اسامی نامزدهای ایرانی را برای تصدی پست هایی در این کنفدراسیون اعلام نکرده است. درحال حاضر حسین رضازاده تنها نماینده ایران در هیات اجرایی کنفدراسیون وزنه برداری آسیا بشمار می رود و دیگر نماینده ای از کشورمان در این کنفدراسیون عضویت ندارد. رضازاده در پاسخ به این سووال که آیا بار دیگر قصد داردخودرا نامزد تصدی این پست کند اظهارداشت : دوماه دیگر انتخابات کنفدراسیون وزنه برداری آسیا برگزار خواهدشد ومسوولان فدراسیون وزنه برداری باید نامزدهای ایرانی را تا آن زمان معرفی کنند. وی افزود: حضور دوباره من در هیات اجرایی کنفدراسیون وزنه برداری آسیا بستگی به فدراسیون وزنه برداری دارد که مرا کاندیدا کند یا نه. عضو هیات...


خسروکفیلی- زانوی مصدوم سعید علی حسینی دارنده مدال نقره رقابتهای جهانی آمریکا نیازی به جراحی ندارد. عزیز علی حسینی پدرسعید با بیان این مطلب اظهارداشت :مصدومیت سعید از ناحیه زانو که موجب شد او اردوی تیم ملی وزنه برداری ایران را ترک کند به حدی نیست که نیازی به جراحی داشته باشد. او سال گذشته زانوی خود را به تیغ جراحان سپرده بود واکنون مصدومیتش به حدی نیست که بار دیگر جراحی کند. وی افزود :پزشکان عنوان کردند که این مصدومیت با اندکی استراحت و فیزیوتراپی برطرف خواهدشد واوبزودی به صحنه رقابتهای این رشته ورزشی بازخواهد گشت. علی حسینی درادامه گفت: سعید هم اکنون ضمن انجام فیزیوتراپی به تمرینات بدنسازی می پردازد و هیچ نگرانی نسبت به تشدید آسیب دیدگی اش وجودندارد. او در باره زمان بازگشت سعید به صحنه رقابتهای این رشته ورزشی به ویزه حضوردر...


یکشنبه ، ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت: ۰:۳۲
تلاش‌محسن‌رضایی‌برای‌دفاع‌از‌حقوق‌اقلیت‌ها‌به‌ثمر‌رسید
بر اساس عکس های منتشر شده از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام، محسن رضایی، لاریجانی، موحدی کرمانی، حداد عادل، علوی، فیروز آبادی، رئیسی، احمدی نژاد، ناطق نوری، باهنر، عارف، میرسلیم، مظفر و انصاری از جمله کسانی هستند که به عضویت سپنتا در شورای شهر رای مثبت دادند.
تلاش محسن‌رضایی برای‌دفاع از‌حقوق‌اقلیت‌ها به‌ثمر رسید

در جلسه امروز مجمع تشخیص نظام موضوع سپنتا نیکنام مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه قانون شوراهای 1375 مورد اشاره قرار گرفت و با شمول این قانون و تبصره آن، اقلیت‌ها می‌توانند در انتخابات شوراها شرکت کنند.

یک ماده 4 در مصوبه مجلس بود که اعضای مجمع با دوم سوم رای آن را تصویب کردند. ماده 4 شمول این قانون را از انتخابات دوره پنجم شوراها قرار می‌داد.

بدین ترتیب سپنتا نیکنام منتخب زرتشتی شورای شهر یزد به عضویت شورا درآمد.

اما بر اساس عکس های منتشر شده در سایت رسمی مجمع تشخیص مصلحت نظام، محسن رضایی، علی لاریجانی، موحدی کرمانی، غلامعلی حداد عادل، سید محمود علوی وزیر اطلاعات، محمود احمدی نژاد، سرلشکر فیروز آبادی، سید ابراهیم رئیسی، علی اکبر ناطق نوری، محمدرضا باهنر، محمدرضا عارف، مصطفی میرسلیم، حسین مظفر و مجید انصاری از جمله کسانی هستند که به عضویت سپنتا رای مثبت داده و رای آنها در عکس مشخص است.

البته در عکس ها رای دادن همه اعضا مشخص نیست و برخی از اعضا مثل آیت اله هاشمی شاهرودی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه امروز مجمع غایب بودند.

تلاش محسن‌رضایی برای‌دفاع از‌حقوق‌اقلیت‌ها به‌ثمر رسید

رای مثبت در مجمع تشخیص با بلند کردن دست مشخص می شود.

محسن رضایی براساس آنچه در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد، طی 2 هفته گذشته رایزنیهای گسترده ای با اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام برای تصویب مصوبه امروز و راهیابی سپنتا نیکنام به شورای شهر یزد داشت.

وی همچنین جلسات رسمی و غیر رسمی مختلفی با 2 کمیسیون حقوقی و سیاسی مجمع تشخیص مصلحت نظام برای نزدیک شدن نظرات این 2 کمیسیون به یکدیگر برقرار کرد.
کلمات کلیدی: چندثانیه -تلاش-محسن رضایی 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP