• امروز سه‌شنبه ، ۲۴ مهر ۱۳۹۷
  • ۷ صفر ۱٤٤۰
  • Tue 16 Oct 2018
از ساعاتی پیش در شبکه های اجتماعی خبر فوت جمشید مشایخی دست به دست می شود. سام مشایخی، پسر استاد مشایخی: بعد از این پیگیر شکایت از منتشر کنندگان این اخبار جعلی می‌شویم.


خسرو کفیلی- انتخابات کنفدراسیون وزنه داری آسیا درحالی آذر ماه سال جاری دردوحه قطر برگزار می شود که هنوز فدراسیون وزنه برداری اسامی نامزدهای ایرانی را برای تصدی پست هایی در این کنفدراسیون اعلام نکرده است. درحال حاضر حسین رضازاده تنها نماینده ایران در هیات اجرایی کنفدراسیون وزنه برداری آسیا بشمار می رود و دیگر نماینده ای از کشورمان در این کنفدراسیون عضویت ندارد. رضازاده در پاسخ به این سووال که آیا بار دیگر قصد داردخودرا نامزد تصدی این پست کند اظهارداشت : دوماه دیگر انتخابات کنفدراسیون وزنه برداری آسیا برگزار خواهدشد ومسوولان فدراسیون وزنه برداری باید نامزدهای ایرانی را تا آن زمان معرفی کنند. وی افزود: حضور دوباره من در هیات اجرایی کنفدراسیون وزنه برداری آسیا بستگی به فدراسیون وزنه برداری دارد که مرا کاندیدا کند یا نه. عضو هیات...


خسروکفیلی- زانوی مصدوم سعید علی حسینی دارنده مدال نقره رقابتهای جهانی آمریکا نیازی به جراحی ندارد. عزیز علی حسینی پدرسعید با بیان این مطلب اظهارداشت :مصدومیت سعید از ناحیه زانو که موجب شد او اردوی تیم ملی وزنه برداری ایران را ترک کند به حدی نیست که نیازی به جراحی داشته باشد. او سال گذشته زانوی خود را به تیغ جراحان سپرده بود واکنون مصدومیتش به حدی نیست که بار دیگر جراحی کند. وی افزود :پزشکان عنوان کردند که این مصدومیت با اندکی استراحت و فیزیوتراپی برطرف خواهدشد واوبزودی به صحنه رقابتهای این رشته ورزشی بازخواهد گشت. علی حسینی درادامه گفت: سعید هم اکنون ضمن انجام فیزیوتراپی به تمرینات بدنسازی می پردازد و هیچ نگرانی نسبت به تشدید آسیب دیدگی اش وجودندارد. او در باره زمان بازگشت سعید به صحنه رقابتهای این رشته ورزشی به ویزه حضوردر...


رئیس سابق یکی از شعبه های بانک تجارت در مشهد که از حدود یک سال قبل به اتهام اختلاس میلیاردی با سندسازی های صوری تحت تعقیب پلیس قرار داشت با صدور دستورات ویژه ای از سوی سرپرست فرماندهی انتظامی خراسان رضوی و پیگیری های شبانه کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی، در چنگ قانون گرفتار شد. رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی درحالی که به گوشه‌هایی از فعالیت های کارآگاهان پلیس آگاهی اشاره می کرد از دستگیری عامل اختلاس میلیاردی خبر داد و در تشریح این ماجرا گفت: حدود یک سال قبل، بخش های نظارتی بانک تجارت با بررسی اسناد و مدارک یکی از شعبه های این بانک، متوجه سندسازی برای تسهیلات چند صد میلیونی و برداشت های غیرقانونی با شیوه های مختلف شدند که رقم های آن از یک میلیارد تومان نیز فراتر رفته بود! سرهنگ کارآگاه حسین بیات مختاری افزود: پس از آن که ماجرای...


کاپیتان تیم ملی وزنه برداری ایران قصد خداحافظی از این رشته ورزشی را ندارد. محمدرضا براری با سابقه ترین وزنه بردار حاضردراردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری ایران برای شرکت دررقابتهای جهانی ترکمنستان با بیان این مطلب گفت: تا پایان بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو قصد خداحافظی از این رشته ورزشی را ندارد و پس از این بازی ها در این خصوص تصمیم گیری خواهدکرد. وی افزود: پس از بازی های المپیک توکیو پس از سنجیدن تمامی جوانب به ویزه شرایط بدنی ام نسبت به خداحافظی ام و یا ادامه فعالیتم در رشته ورزشی تصمیم می گیرم . ملی پوش وزنه برداری ایران که با تغییر اوزان رقابتهای وزنه برداری به دسته ۱۰۹ کیلوگرم صعود کرده است ،گفت : تغییر اوزان به نفع من تمام شد چرا که بسان سال های گذشته برای رسیدن به وزن ۱۰۵کیلوگرم چند کیلو وزنم را کم نخواهم کرد و این عامل سبب می...


یکشنبه ، ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت: ۱:۱۷
اختصاصی- محمدپور: وزیر ورزش دستور داده نام مرا ننویسند
ملی پوش سابق وزنه برداری ایران ، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان رابه علت عدم رسیدگی به وضعیتش مورد انتقاد شدید قرار داد.

سعیدمحمد پور که پس از مثبت اعلام شدن نتایج آزمایش دوپینگ نفرات اول تا چهارم رقابتهای وزنه برداری بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن عنوان نخست دسته ۹۴ کیلوگرم این رقابتها را از آن خود کرد ، گفت : با گذشت بیش از دو سال از این موضوع متاسفانه هیچ رسیدگی به وضعیت من نمی شود.

وی افزود : با گذشت چند سال به تازگی برای ثبت نام در صندوق اعتباری قهرمانان و پیشکسوتان و استفاده از مزایای این صندوق به مسوولان آن مراجعه کردم که پس از رفت و آمدهای بسیارو پیگیری های مکرر متاسفانه اعلام کردند که وزیر ورزش و جوانان دستور داده است که نام مرا در این صندوق ننویسند.

پس از آن به دفعات خواستار دیدار با وزیر ورزش و جوانان شده ام و حتی نمایندگان مجلس استان اردبیل نیز در این امر مرا یاری کرده اند که متاسفانه نه من و نه نمایندگان مجلس نتوانسته اند با آقای سلطانی فر دیدار و گفت وگو کنند.

وی افزود : من نمی دانم چرا وزیر ورزش و جوانان از دیدار با من و پاسخگویی به نمایندگان مجلس طفره می رود مگر من چه در خواستی دارم جز حق حداقلی خود.

اولویت وظایف وزیر ورزش و جوانان رسیدگی به وضعیت ورزشکارانی همانند من است که با کمترین امکانات بیشترین افتخارات را برای کشورمان به ارمغان آورده اند.

وی افزود : من هم اکنون ۲۶ سال دارم و نمی توانم برای ورزش کردن از پدرم درخواست پول توجیبی کنم . با توجه به شرایط موجود به نظر می رسد که باید برای آینده ام فکری کنم.

افرادی که ورزش را به صورت حرفه ای دنبال می کنند به خوبی می دانند که برای این امر چه هزینه سنگینی را باید پرداخت کنند.

ملی پوش سابق وزنه برداری ایران که قراربود به اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری ایران دعوت شود و خود را برای شرکت در رقابتهای جهانی ترکمنستان آماده کند ،در ادامه اظهارداشت: با توجه به شرایط موجود و وضعیت نامناسب روحی و روانی ام بیش از ۱۵ روز است که دستم به هالتر نخورده است با این وضعیت چگونه می توانم فکر خود را معطوف تمرین کنم.

محمد پور افزود : من نمی دانم چرا مسوولان ورزش کشور فکری به وضعیت من نمی کنند و شرایط بازگشت مرا به صحنه رقابتهای وزنه برداری فراهم نمی کنند.
کلمات کلیدی: چندثانیه-محمدپور-وزیرورزش 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP