• امروز سه‌شنبه ، ۲۴ مهر ۱۳۹۷
  • ۷ صفر ۱٤٤۰
  • Tue 16 Oct 2018
رئیس جمهور گفت: با برنامه ریزی های دقیقی که انجام شده است، امریکا در بلندمدت قادر نیست به سیاست های ضدایرانی خود ادامه دهد. حسن روحانی روز دوشنبه در جلسه اقتصادی با حضور جمعی از استادان دانشگاه های کشور، با قدردانی از حمایت ها و ارائه دیدگاه ها و طرح های دلسوزانه اقتصاددانان کشور برای کاستن از مشکلات اقتصادی، بر ضرورت تقویت امید در جامعه برای شکست دشمنان در جنگ روانی و اقتصادی تأکید کرد. وی اظهار داشت: این دوران به رغم دشواری های آن، سپری خواهد شد و با برنامه ریزی های دقیقی که انجام شده است، امریکا در بلندمدت قادر نیست به سیاست های ضدایرانی خود ادامه دهد. آقای روحانی با تاکید بر اینکه "به آینده بهتر، بسیار امیدوارم"، ضمن ابراز خرسندی و خشنودی از برگزاری این نشست و قدردانی از حضور اقتصاددانان دانشگاه های کشور ، گفت: بی تردید تمام شرکت کنندگان...


از ساعاتی پیش در شبکه های اجتماعی خبر فوت جمشید مشایخی دست به دست می شود. سام مشایخی، پسر استاد مشایخی: بعد از این پیگیر شکایت از منتشر کنندگان این اخبار جعلی می‌شویم.


خسرو کفیلی- انتخابات کنفدراسیون وزنه داری آسیا درحالی آذر ماه سال جاری دردوحه قطر برگزار می شود که هنوز فدراسیون وزنه برداری اسامی نامزدهای ایرانی را برای تصدی پست هایی در این کنفدراسیون اعلام نکرده است. درحال حاضر حسین رضازاده تنها نماینده ایران در هیات اجرایی کنفدراسیون وزنه برداری آسیا بشمار می رود و دیگر نماینده ای از کشورمان در این کنفدراسیون عضویت ندارد. رضازاده در پاسخ به این سووال که آیا بار دیگر قصد داردخودرا نامزد تصدی این پست کند اظهارداشت : دوماه دیگر انتخابات کنفدراسیون وزنه برداری آسیا برگزار خواهدشد ومسوولان فدراسیون وزنه برداری باید نامزدهای ایرانی را تا آن زمان معرفی کنند. وی افزود: حضور دوباره من در هیات اجرایی کنفدراسیون وزنه برداری آسیا بستگی به فدراسیون وزنه برداری دارد که مرا کاندیدا کند یا نه. عضو هیات...


خسروکفیلی- زانوی مصدوم سعید علی حسینی دارنده مدال نقره رقابتهای جهانی آمریکا نیازی به جراحی ندارد. عزیز علی حسینی پدرسعید با بیان این مطلب اظهارداشت :مصدومیت سعید از ناحیه زانو که موجب شد او اردوی تیم ملی وزنه برداری ایران را ترک کند به حدی نیست که نیازی به جراحی داشته باشد. او سال گذشته زانوی خود را به تیغ جراحان سپرده بود واکنون مصدومیتش به حدی نیست که بار دیگر جراحی کند. وی افزود :پزشکان عنوان کردند که این مصدومیت با اندکی استراحت و فیزیوتراپی برطرف خواهدشد واوبزودی به صحنه رقابتهای این رشته ورزشی بازخواهد گشت. علی حسینی درادامه گفت: سعید هم اکنون ضمن انجام فیزیوتراپی به تمرینات بدنسازی می پردازد و هیچ نگرانی نسبت به تشدید آسیب دیدگی اش وجودندارد. او در باره زمان بازگشت سعید به صحنه رقابتهای این رشته ورزشی به ویزه حضوردر...


رئیس سابق یکی از شعبه های بانک تجارت در مشهد که از حدود یک سال قبل به اتهام اختلاس میلیاردی با سندسازی های صوری تحت تعقیب پلیس قرار داشت با صدور دستورات ویژه ای از سوی سرپرست فرماندهی انتظامی خراسان رضوی و پیگیری های شبانه کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی، در چنگ قانون گرفتار شد. رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی درحالی که به گوشه‌هایی از فعالیت های کارآگاهان پلیس آگاهی اشاره می کرد از دستگیری عامل اختلاس میلیاردی خبر داد و در تشریح این ماجرا گفت: حدود یک سال قبل، بخش های نظارتی بانک تجارت با بررسی اسناد و مدارک یکی از شعبه های این بانک، متوجه سندسازی برای تسهیلات چند صد میلیونی و برداشت های غیرقانونی با شیوه های مختلف شدند که رقم های آن از یک میلیارد تومان نیز فراتر رفته بود! سرهنگ کارآگاه حسین بیات مختاری افزود: پس از آن که ماجرای...


یکشنبه ، ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت: ۱:۲۳
دانشجویان انقلابی «آتش به اختیار» با ورود آژانس به دانشگاه شهیدبهشتی مقابله می‌کنند
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در واکنش به بازدید احتمالی بازرسان آژانس از این دانشگاه گفت: دانشجویان انقلابی آتش به اختیار با این حرکت مقابله خواهند کرد و دست هر بیگانه‌ای که ثروت ملی را نشانه برود را قطع می‌کنند.

مصطفی صادق‌محمدی مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در واکنش به بازدید احتمالی بازرسان آژانس از این دانشگاه گفت: بازرسی ماموران آژانس بین المللی اتمی از دانشگاه‌ها و مراکز هسته‌ای کشور نقض استقلال ملی و تعرض به عزت ملت ایران علی الخصوص دانشگاهیان است.

وی افزود: علوم بومی کشور، مثل دانش هسته‌ای که پیش از این نیز با اقداماتی نظیر ترور دانشمندان ما، سعی در منع پیشرفت و بومی سازی آن بوده است، ذیل استقلال کشور محسوب می‌شود.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: هرگونه دخالت، ورود و سرک کشی به بهانه راستی آزمایی؛ صدمه و خدشه نقض همان استقلال ملی است. این بازرسی‌ها، نظارت‌ها و تحریم ها از جانب جوامع بین المللی تابع استاندارد های دو گانه می باشد و خارج از عدالت است.

وی گفت: به طوری که در قبال کشور ایران با تحریم و تهدید و نظارت برخورد می‌شود لیکن در برابر کشورهایی مثل اسراییل و دیگر کشورهایی که آشکارا به داشتن بمب هسته‌ای اعتراف می‌کنند موضع، منفعلانه است.

این فعال دانشجویی افزود: این که این بازرسی ها سر زده و بدون اطلاع قبلی مسئولین و حتی بعضاً بدون اطلاع مسئولین دانشگاه است نشان از وادادگی عمیق مسئولین امر است و دقیقا همین جاست که باید گفت بعضی ها به قول مقام معظم رهبری الفبای غیرت را هم نمیدانند فلذا بایستی با این نوع عملکرد، برخورد انقلابی و قاطعانه کرد.

صادق‌محمدی یادآور شد: با اینکه ما در صداقت گفتار و عمل خود، شکی نداریم اما این شکل بازرسی ها به معنای نادیده گرفتن حقوق ملی کشور است و رفتار تحقیرآمیزی برای ملت ایران محسوب می شود و با عزت و غیرت ایرانی همخوانی ندارد.

وی گفت: قرار بود معاهده‌ برجام همراه با شروط 9 گانه رهبری اجرا شود که در عمل اینگونه نشد. آنچه که ظواهر نشان می دهد این است که دولت و مسئولین با تصویب و پایبندی به برجام، حتی با خروج اسف بار امریکا، قصد جلوگیری از این قبیل اتفاقات نافی عزت را ندارند.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی اظهار داشت: مطمئن باشند دانشجویان انقلابی بصورت آتش به اختیار با این حرکت مقابله خواهند کرد و دست هر بیگانه‌ای که ثروت ملی را نشانه رفته است را قطع خواهند کرد. به قول شهید بهشتی دانشجو موذن جامعه است و اگر خواب‌ بماند نماز مردم قضا می‌شود. بسیجیان دانشگاه شهید بهشتی هرگز نمی‌گذارند این حرکت بی جواب بماند.
کلمات کلیدی: چندثانیه -دانشجویان -انقلاب-آتش 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP