• امروز پنج‌شنبه ، ۲ اسفند ۱۳۹۷
  • ۱٦ جمادى الثانية ۱٤٤۰
  • Thu 21 Feb 2019
همزمان، ایالات متحده به صورت سیستماتیک تجاوزهای دائمی و شرم آور اسرائیل بر ضد فلسطینی ها را موجه جلوه داده و بر نقض جدی حاکمیت لبنان و سوریه سرپوش گذاشته است. و همه به بهانه ' مهار ایران ' انجام شده است. ظریف درباره جنگ ایران و اسرائیل: نمی‌توان چنین احتمالی را رد کردظریف درمصاحبه با روزنامه آلمانی «زوددویچه سایتونگ»، حملات اسرائیل به سوریه را «ماجراجویی» خواند و اظهار داشت: اسرائیل دست به ماجراجویی می زند و ماجراجویی همیشه خطرناک است. ظریف در پاسخ به این پرسش که آیا وی مناقشه نظامی فزاینده ای بین ایران و رژیم صهیونیستی را شاهد است، گفت که من چنین چیزی نمی بینم اما ما نمی توانیم چنین احتمالی را رد کنیم. محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ماجراجویی های رژیم صهیونیستی را خطرناک خواند و افزود که این رژیم حریم هوایی لبنان و سوریه...


داورزنی معاون وزیر ورزش: سفر خادم به استان‌ها براساس وظیفه قانونی است/ فرجی هنوز مجوز نگرفته داورزنی: هیچ هیاتی را برای انتخابات کشتی تحت فشار قرار ندادیم/ وریا را احضار نکردیم معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: سفر امیررضا خادم به استان‌ها براساس وظیفه قانونی‌اش بوده است. محمدرضا داورزنی در مورد جلسه امیر رضا خادم با هیات‌های کشتی و اینکه آیا این کار مدیریت از سوی وزارت ورز است یا خیر اظهار داشت: این موضوع ارتباطی به وزارت ورزش ندارد. خادم معاون پارلمانی وزارت ورزش است و وظیفه دارد به استان‌ها سفر کند. مسئولیت استان‌های کشور با خادم است. ما هنوز زمان ثبت نام برای انتخابات کشتی را اعلام نکردیم و زمانی که اعلام شود او می‌تواند از ظرفیت‌های خودش استفاده کند. اگر ثبت نام کند، از سمت خود استعفا می‌دهد. البته هنوز مشخص نیست که چه کسانی...


دستور رئیس جمهور برای تخصیص ۱,۰۰۰ میلیارد تومان به سهامداران پدیده شاندیز کذب محض استروابط عمومی دفتر رئیس جمهوری با صدور اطلاعیه‌ای اظهارات نصرالله پژمانفر نماینده مردم محترم مشهد را تکذیب کرده و هرگونه دستور رئیس جمهوری مبنی بر تخصیص ۱,۰۰۰ میلیارد تومان به سهامداران و مالباختگان شاندیز را تکذیب کرد. در این اطلاعیه آمده است: همانگونه که دکتر واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری در حاشیه دولت بیان کردند، دکتر روحانی هیچ دستوری مبنی بر تخصیص اعتبار یا وجهی به سهامداران یا مال‌باختگان پدیده شاندیز صادر نکرده‌اند. متأسفانه مشخص نیست آقای پژمان‌فر با روش‌های نخ نما و بازی با کلمات چه قصد و نیتی را دنبال می‌کنند چرا که دکتر واعظی در حاشیه دولت، ادعای ایشان مبنی بر دستور رئیس جمهوری مبنی بر اختصاص هزار میلیارد تومان به سهامداران پدیده شاندیز را تکذیب کردند...


رئیس کل بانک مرکزی دلیل ناآرامی بازار ارز در روزهای گذشته را مصوبه آزادی ورود ده‌ها قلم کالا از طریق مرزنشینان و ملوانان در شرایط تحریم دانست و گفت: تقاضا در هرات و سلیمانیه افزایش یافت. عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: طی سه روز گذشته بازار ارز شاهد نوسانات همراه با رشد نرخ ارز بود؛ در حالی که از اوایل هفته، با مجوز صادره به آن بخش از صادرکنندگانی که در خصوص نحوه بازگرداندن ارز خود به چرخه اقتصادی عملکرد خوبی داشته اند، قاعدتا بایستی شاهد عرضه بیشتر ارز و کاهش نرخ آن می بودیم. چرا این گونه شد؟ یک دلیل برمی گردد به مصوبه آزادی ورود دهها قلم کالا از طریق مرزنشینان و ملوانان. در شرایط تحریم و محدودیت های ارزی، این دسته از تصمیمات، واردات اجناس غیر ضرور در موقعیت زمانی تحریم را افزایش داده و قطعا موجب...


عدم برخورد جدی و شفاف با پرونده حقوق‌های نجومی باعث شده است تا با فروکش کردن ماجرا، اغلب آنان بجای توبیخ، بصورت چراغ خاموش در سایر پست‌های مدیریتی بالا بکارگیری شوند. روزنامه کیهان، نوشت اخبار رسیده حاکی است یکی از این مدیران نجومی‌بگیر که فیش حقوقی 80 و چند میلیونی وی منتشر شده بود، قرار است به زودی مدیرعاملی یکی از شرکت‌های بیمه را برعهده بگیرد. «ح.ر» که یکی از معاونان سابق بیمه مرکزی است، در حالی قرار است عهده‌دار این سمت شود که رئیس‌وقت بیمه مرکزی به دلیل افشای دریافتی‌های نجومی خود و معاونانش، استعفا داده بود و معاونان نجومی بگیر نیز در دوره مدیریت جدید، از پست خود کنار گذاشته شدند. پس از استعفای محمدابراهیم امین، عبدالناصر همتی (رئیس‌فعلی بانک مرکزی) جایگزین وی شد. چند روز پس از انتصاب، همتی در نشست خبری خود بیان کرد: این پول‌ها به...


جمعه ، ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰:۴۸
اختصاصی-داور وزنه برداری در پی عدم پاسخ به شکایتش تهدید به خود سوزی کرد
خسروکفیلی

داور وزنه برداری بجنوردی در پی عدم پاسخ فدراسیون وزنه برداری ووزارت ورزش و جوانان به شکایتش نسبت به تخلفات صورت گرفته درانتخابات هیات وزنه برداری استان شمالی تهدید به خودسوزی کرد.

عیسی طاهری داور درجه یک وزنه برداری و بنیانگذار این رشته ورزشی دراستان خراسان شمالی گفت: در پی تخلفات صورت گرفته درانتخابات هیات وزنه برداری استان خراسان شمالی شکایتی تنظیم و نخست به رییس فدراسیون وزنه برداری و سپس به وزارت ورزش و جوانان ارائه کردم که متاسفانه تاکنون به آن پاسخی داده نشده است .

وی افزود :درآخرین تماسم با مسوولان رسیدگی کننده به شکایتم در وزارت ورزش و جوانان عنوان کردم در صورتی که پاسخی به شکایتم ندهند روزشنبه هفته آینده در مقابل این وزارتخانه خودسوزی خواهم کرد.

او گفت :پیش از آنکه شکایتم را به وزارت ورزش و جوانان ارائه دهم دردیدار با علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری خواستار رسیدگی به تخلفات صورت گرفته در انتخابات رییس هیات وزنه برداری استان خراسان شمالی شدم که هیچ پاسخی نشنیدم.

طاهری تصریح کرد :در طول سه ماه گذشته که از ارسال شکایتم به وزارت ورزش و جوانان می گذرد به دفعات پیگیر دریافت پاسخ بوده ام که هر بار عنوان می کنند که ما منتظر ارسال مدارک از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان شمالی هستیم . به این آقایان باید بگویم که این مدارک به هیچ عنوان ارسال نخواهد شد چرا که اگراین مدارک را ارسال کنند تخلفاتشان مشخص خواهدشد.

وی افزود :رییس فدراسیون وزنه برداری نیزچشم خود را به این تخلفات بسته است چرا که تنها برای او رای مثبتی که رییس جدید هیات خراسان شمالی درانتخابات آتی رییس فدراسیون وزنه بردااری به مرادی خواهد داد ،مهم است.

وی افزود :رییس فدراسیون وزنه برداری در آستانه انتخابات این فدراسیون درپی آن است که نفرات خود را در راس هیات های وزنه برداری استان ها قراردهد.

داور وزنه برداری بجنوردی درخصوص تخلفات صورت گرفته در انتخابات هیات وزنه برداری استان خراسان شمالی اظهارداشت : متاسفانه باید بگویم که در این انتخابات از دوداوری که مدرک داوری در این رشته ورزشی ندارند و حتی یک قضاوت نیزندارند به عنوان نماینده داوران استفاده شد .با اینکه در این استان وزنه برداران مطرحی درسطح کشوربرخوردارند نماینده ورزشکاران وزنه برداری بود که در سطح استان نیز مطرح نیست . افزون بر آن زمان برگزاری مجمع انتخاباتی رییس هیات وزنه برداری استان را به دو نامزد دیگر شرکت دراین انتخابات اعلام نکرده بودند.

وی افزود :من در این انتخابات ذینفع نیستم ولی نمی توانم ببینم که با وجودتخلفات بسیار هیچ کس به آنها رسیدگی نمی کند.

طاهری در پایان اظهارداشت : من آخرین حرفهایم را به مسوول رسیدگی به شکایتم عنوان کرده ام ودر صورتی که به آن پاسخ داده نشود روزشنبه آینده درمقابل درب ورودی وزارت ورزش وجوانان خود را آتش خواهم زد.
کلمات کلیدی: چندثانیه-داور-وزنه برداری-خودسوزی 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP