• امروز سه‌شنبه ، ۱ آبان ۱۳۹۷
  • ۱٤ صفر ۱٤٤۰
  • Tue 23 Oct 2018
رهبری معظم انقلاب تاکید کردند: مسئولان جز در موارد نظامی، امنیتی و اموری که با دشمن مقابله داریم، باید شفاف باشند و هیچ رازی را از مردم پنهان نکنند. ، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی صبح دوشنبه گذشته (۹۷/۰۷/۲۳) در ابتدای جلسه‌ی درس خارج فقه خود، در توضیح «نامه‌ی حضرت امیرالمؤمنین (علیه‌السلام) خطاب به مسئولان و فرماندهان نظامی»(۱) برخی وظایف آنان را برشمردند و این نامه را به مثابه دستورالعملی برای همه مدیران نظام اسلامی دانستند و با اشاره به فرازهایی از این نامه گفتند: در منطق حکومت علوی اگر کسی به خاطر مسئولیتش دارای امتیاز و احترامی شد، این موضوع نباید اخلاق و رفتار او را با مردم تغییر بدهد و او را از مردم دور کند. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: مسئولان نظام اسلامی بدانند شکر نعمت مسئولیتشان در این است که به بندگان خدا نزدیکی بیشتری...


معاون اول رئیس‌جمهور گفت: افزایش نرخ بنزین در شرایط فعلی شدنی نیست. اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور پیش از ظهر امروز (یکشنبه) در بیست و دومین سالروز ملی صادرات با اشاره به اینکه شرایط اقتصادی کشور متاثر از شرایط بین المللی، سیاست داخلی، اجتماعی و فرهنگی است، دلایل درون سازمانی و برون سازمانی موفقیت هر بنگاه را تبیین کرد و گفت: خواست دولت در نخستین گام ساماندهی روابط بین المللی کشور وسیاست گذاری مناسب پیش بینی پذیر شدن شاخص های اقتصادی بود و خوشبختانه در دولت یازدهم در این زمینه با موفقیت توانستیم ثبات و آرامش را به اقتصاد کشور بازگرداندیم و حتی نرخ تورم را تک رقمی کنیم. وی در این خصوص به مذاکره 18 ماهه برای دستیابی به برجام اشاره کرد و با بیان اینکه ما در مذاکرات تابوهای بسیاری را شکستیم ، گفت: امروز و در فضای مجازی فیلم هایی از سخنان...


سردار سرتیپ پاسدار «محمد پاکپور» شامگاه دوشنبه در بدو ورود به اسلام آباد تبادل نظر درباره همکاری مقامات نظامی و امنیتی پاکستان در خصوص نیروهای مرزبانی ربوده شده مهم ترین هدف سفر خود به اسلام آباد ذکر کرد. وی اضافه کرد : موضوعات دیگری از قبیل امنیت مرزها، همکاری با ارتش پاکستان برای ایجاد امنیت پایدار در مرزهای دو کشور نیز در این سفر پیگیری می شود. سردار پاکپور در بدو ورود به پایگاه هوایی نورخان از سوی مقامات ارشد ارتش پاکستان و 'مهدی هنردوست' سفیر کشورمان مورد استقبال قرار گرفت. فرمانده نیروی زمینی سپاه در این سفر ،موضوع اقدام گروهک های تروریستی در ربودن 12 تن از مرزبانان بومی مستقر در پاسگاه مرزی منطقه میرجاوه از داخل خاک پاکستان و تلاش برای آزادی آنان، رایزنی برای دستیابی به اقدامات مشترک و قاطع علیه پدیده تروریسم و تضمین امنیت پایدار...


خسروکفیلی- سرمربی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان ایران از تنبیه در نظرگرفته شده برای دارنده مدال طلای بازی های المپیک نوجوانان خبر داد. علی امینی فرد پس از بازگشت از بوینوس آیرس – آرزانتین محل برگزاری بازی های المپیک نوجوانان با بیان این مطلب گفت : با اینکه علیرضا یوسفی در این بازی ها به مدال طلا دست یافت و عنوان قویترین پسراین دوره از بازی ها را به خوداختصاص دادولی من ازاو برای شرکت در مرحله اول اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان ایران برای شرکت در رقابتهای جهانی آمریکا که اسفندماه برگزار میشود دعوت نخواهم کرد. وی در باره دلیل این تنبیه این وزنه بردار اظهارداشت: یوسفی دراول راه است وبا اینکه چهره خوبی از خود دربازیهای فوق به نمایش گذاشت ولی این وزنه بردار پیش از اعزام درتمرینات خوب کار نکرد از همین رو تصمیم به تنبیه او گرفتم.او...


مسوولان فدراسیون وزنه برداری خبری از کیانوش رستمی ملی پوش سابق وزنه برداری ایران ندارند. دست اندرکاران این فدراسیون پس از پایان بازی های آسیایی جاکارتا تاکنون نتوانسته اند با دارنده مدال طلای بازی های المپیک ریو تماس برقرار کنند. رستمی پس از ناکامی در بازیهای فوق و اعلان عدم شرکتش در اردوهای آمادگی تیم ملی وزنه برداری ایران برای شرکت دررقابتهای جهانی ترکمنستان در هیچ محفل وزنه برداری شرکت نکرده است. ملی پوش سابق وزنه برداری وزنه برداری تلفن همراهش را دراختیار مدیربرنامه هایش قرارداده و پاسخگوی تماس های صورت گرفته از سوی دست اندرکاران فدراسیون وزنه برداری نیست. با توجه به این وضعیت اکنون مشخص نیست که این وزنه بردار تمرینات خود رابرای شرکت دررقابتهای آتی پی می گیرد و یانه .


جمعه ، ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰:۴۸
اختصاصی-داور وزنه برداری در پی عدم پاسخ به شکایتش تهدید به خود سوزی کرد
خسروکفیلی

داور وزنه برداری بجنوردی در پی عدم پاسخ فدراسیون وزنه برداری ووزارت ورزش و جوانان به شکایتش نسبت به تخلفات صورت گرفته درانتخابات هیات وزنه برداری استان شمالی تهدید به خودسوزی کرد.

عیسی طاهری داور درجه یک وزنه برداری و بنیانگذار این رشته ورزشی دراستان خراسان شمالی گفت: در پی تخلفات صورت گرفته درانتخابات هیات وزنه برداری استان خراسان شمالی شکایتی تنظیم و نخست به رییس فدراسیون وزنه برداری و سپس به وزارت ورزش و جوانان ارائه کردم که متاسفانه تاکنون به آن پاسخی داده نشده است .

وی افزود :درآخرین تماسم با مسوولان رسیدگی کننده به شکایتم در وزارت ورزش و جوانان عنوان کردم در صورتی که پاسخی به شکایتم ندهند روزشنبه هفته آینده در مقابل این وزارتخانه خودسوزی خواهم کرد.

او گفت :پیش از آنکه شکایتم را به وزارت ورزش و جوانان ارائه دهم دردیدار با علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری خواستار رسیدگی به تخلفات صورت گرفته در انتخابات رییس هیات وزنه برداری استان خراسان شمالی شدم که هیچ پاسخی نشنیدم.

طاهری تصریح کرد :در طول سه ماه گذشته که از ارسال شکایتم به وزارت ورزش و جوانان می گذرد به دفعات پیگیر دریافت پاسخ بوده ام که هر بار عنوان می کنند که ما منتظر ارسال مدارک از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان شمالی هستیم . به این آقایان باید بگویم که این مدارک به هیچ عنوان ارسال نخواهد شد چرا که اگراین مدارک را ارسال کنند تخلفاتشان مشخص خواهدشد.

وی افزود :رییس فدراسیون وزنه برداری نیزچشم خود را به این تخلفات بسته است چرا که تنها برای او رای مثبتی که رییس جدید هیات خراسان شمالی درانتخابات آتی رییس فدراسیون وزنه بردااری به مرادی خواهد داد ،مهم است.

وی افزود :رییس فدراسیون وزنه برداری در آستانه انتخابات این فدراسیون درپی آن است که نفرات خود را در راس هیات های وزنه برداری استان ها قراردهد.

داور وزنه برداری بجنوردی درخصوص تخلفات صورت گرفته در انتخابات هیات وزنه برداری استان خراسان شمالی اظهارداشت : متاسفانه باید بگویم که در این انتخابات از دوداوری که مدرک داوری در این رشته ورزشی ندارند و حتی یک قضاوت نیزندارند به عنوان نماینده داوران استفاده شد .با اینکه در این استان وزنه برداران مطرحی درسطح کشوربرخوردارند نماینده ورزشکاران وزنه برداری بود که در سطح استان نیز مطرح نیست . افزون بر آن زمان برگزاری مجمع انتخاباتی رییس هیات وزنه برداری استان را به دو نامزد دیگر شرکت دراین انتخابات اعلام نکرده بودند.

وی افزود :من در این انتخابات ذینفع نیستم ولی نمی توانم ببینم که با وجودتخلفات بسیار هیچ کس به آنها رسیدگی نمی کند.

طاهری در پایان اظهارداشت : من آخرین حرفهایم را به مسوول رسیدگی به شکایتم عنوان کرده ام ودر صورتی که به آن پاسخ داده نشود روزشنبه آینده درمقابل درب ورودی وزارت ورزش وجوانان خود را آتش خواهم زد.
کلمات کلیدی: چندثانیه-داور-وزنه برداری-خودسوزی 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP