• امروز سه‌شنبه ، ۲۰ آذر ۱۳۹۷
  • ٤ ربيع الثاني ۱٤٤۰
  • Tue 11 Dec 2018
سرمربی سابق تیم ملی وزنه برداری ایران کارهای فنی در فدراسیون وزنه برداری را ازمدیریت این فدراسیون سخت تر دانست. کوروش باقری با اشاره به طرح جدید فدراسیون وزنه برداری مبنی بر کنار گذاشتن سرمربیان تیم های ملی وزنه برداری نوجوانان وجوانان ایران و بهره گرفتن از مربیان ادواری در این دو تیم و نظارت بر عملکرد این مربیان توسط دبیر فدراسیون اظهارداشت: امیدوارم که این طرح مسوولان فدراسیون وزنه برداری جواب بدهد که بعید می دانم . وی افزود: دوستان در فدراسیون وزنه برداری باید مشخص کنندکه چه کسی طراح برنامه های تمرینی دعوت شدگان به اردو و نظارت بر اجرای آن و از همه مهمتر چه کسی پاسخگوی شکست و یا پیروزی این تیم هاست. مطمئنا مربیان ادواری که درکادرهای فنی تیمهای ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان قرار می گیرند طراح تمرینات دعوت شدگان به اردو نخواهند...


سرمربی تیم ملی اسامی 35 بازیکن اولیه را جهت آماده باش برای اردوی نهایی تیم ملی و جام ملتهای آسیا اعلام کرد. لازم به توضیح است لیست پیوست، اسامی بازیکنان در لیست آماده باش بوده و اسامی بازیکنان نهایی برای مسابقات جام ملتهای آسیا روز شنبه 24 آذر اعلام خواهد شد. بر این اساس پس از اعلام اسامی نهایی بازیکنان در روز شنبه و حضور آنها در اردوی تیم ملی، کاروان ایران برای حضور در مسابقات جام ملتهای آسیا و اردوی قطر، دوشنبه آینده 26 آذر ماه تهران را به مقصد قطر ترک خواهد کرد. اسامی بازیکنان به این شرح است: دروازه بان ها: 1- علیرضا بیرانوند – پرسپولیس تهران 2- امیرعابدزاده – ماریتیمو پرتغال 3- محمدرشید مظاهری – ذوب آهن اصفهان 4- سید حسین حسینی – استقلال تهران 5- پیام نیازمند – سپاهان اصفهان مدافعان: 6- رامین رضائیان – الشحانیه قطر 7-...


نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که در جامعه ما میلیاردها تومان گم می شود، گفت: با اصلاح داده های کشور جامعه اصلاح می شود؛ مدیریت بدون داده و نظارت بی معنا است . مسعود پزشکیان، روز دوشنبه در پانزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت در دانشگاه تربیت مدرس اظهار کرد: در جامعه هیچ کس مسئولیت پذیر و پاسخ گو نیست؛ در حالی که مسئولیت پذیری، اجرای درست مسئولیت و پاسخگویی از ارکان مهم مدیریت در هر ساختاری است. وی افزود: انتظار از دانشگاه صرفا تربیت نیروی انسانی نیست و روند تغییر و مدیریت باید از دانشگاه شروع شود. وزیر اسبق بهداشت با بیان این که اختیارات دانشگاه نباید محدود نشود، ادامه داد: دانشگاه باید بتواند خود را مدیریت کند و قوانین هیات امنا همچون قوانین مجلس باشد. مدیران ارشد این اختیارات را محدود کرده اند. وی گفت: آموزش های دانشگاهی صرفا...


در پی احضار مهناز افشار بخاطر مداخله پزشکی و تبلیغ دارو برای معتادان، سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: این سازمان شکایتی از مهناز افشار نکرده است و احتمالا احضار خانم بازیگر از سوی دادستانی صورت گرفته است. کیانوش جهانپور در این باره گفت: سازمان غذا و دارو از این بازیگر شکایتی نکرده است اما انتقاد ما از رفتار و اظهاراتی بود که انجام شده و البته تنها محدود به این مورد خاص هم نیست. متاسفانه به طور متعدد شاهد تبلیغات یا دامن زدن به مسایل پزشکی و سلامت از منظر غیر کارشناسی بوده ایم که لزوما با اهداف نظام سلامت سازگار نبوده اند. وی با تاکید بر عدم شکایت سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت از این بازیگر، افزود: البته احتمالا دادستانی از منظر قانونی و به عنوان مدعی العموم به این موضوع ورود کرده است. جهانپور ادامه داد: به افرادی‌که به نوعی ممکن است...


روزنامه جمهوری اسلامی در سرمقاله خود با انتقاد از وزیران صنعت و اقتصاد و کشور نوشت: رئیس‌جمهور به تنهائی نمی‌تواند به جنگ گرانی برود و مشکلات اقتصادی را حل کند. او تنها درصورتی در این جنگ پیروز میدان خواهد بود که وزرای کارآمد و صاحب عزمی داشته باشد که پا در رکاب و بدون مسامحه به او در این کارزار دشوار کمک کنند. شاید برای تامین همین هدف بود که در ماه‌های اخیر رئیس‌جمهور روحانی درصدد ایجاد تغییرات در کابینه به ویژه در بخش اقتصادی آن بر آمد ولی متاسفانه این تغییرات، بگونه‌ای نبود که مشکل را حل کند و اقتصاد بحران زده را نجات دهد. وزیری که در شرایط دشوار اقتصادی کشور، از گران‌تر شدن خودرو حمایت کند کاملاً روشن است که صلاحیت همراهی با دولتی که فعلاً مهم‌ترین وظیفه داخلی آن مبارزه با گرانی است را ندارد. وزیر دیگر تازه به منصب وزارت رسیده، قبل...


جمعه ، ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰:۴۸
اختصاصی-داور وزنه برداری در پی عدم پاسخ به شکایتش تهدید به خود سوزی کرد
خسروکفیلی

داور وزنه برداری بجنوردی در پی عدم پاسخ فدراسیون وزنه برداری ووزارت ورزش و جوانان به شکایتش نسبت به تخلفات صورت گرفته درانتخابات هیات وزنه برداری استان شمالی تهدید به خودسوزی کرد.

عیسی طاهری داور درجه یک وزنه برداری و بنیانگذار این رشته ورزشی دراستان خراسان شمالی گفت: در پی تخلفات صورت گرفته درانتخابات هیات وزنه برداری استان خراسان شمالی شکایتی تنظیم و نخست به رییس فدراسیون وزنه برداری و سپس به وزارت ورزش و جوانان ارائه کردم که متاسفانه تاکنون به آن پاسخی داده نشده است .

وی افزود :درآخرین تماسم با مسوولان رسیدگی کننده به شکایتم در وزارت ورزش و جوانان عنوان کردم در صورتی که پاسخی به شکایتم ندهند روزشنبه هفته آینده در مقابل این وزارتخانه خودسوزی خواهم کرد.

او گفت :پیش از آنکه شکایتم را به وزارت ورزش و جوانان ارائه دهم دردیدار با علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری خواستار رسیدگی به تخلفات صورت گرفته در انتخابات رییس هیات وزنه برداری استان خراسان شمالی شدم که هیچ پاسخی نشنیدم.

طاهری تصریح کرد :در طول سه ماه گذشته که از ارسال شکایتم به وزارت ورزش و جوانان می گذرد به دفعات پیگیر دریافت پاسخ بوده ام که هر بار عنوان می کنند که ما منتظر ارسال مدارک از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان شمالی هستیم . به این آقایان باید بگویم که این مدارک به هیچ عنوان ارسال نخواهد شد چرا که اگراین مدارک را ارسال کنند تخلفاتشان مشخص خواهدشد.

وی افزود :رییس فدراسیون وزنه برداری نیزچشم خود را به این تخلفات بسته است چرا که تنها برای او رای مثبتی که رییس جدید هیات خراسان شمالی درانتخابات آتی رییس فدراسیون وزنه بردااری به مرادی خواهد داد ،مهم است.

وی افزود :رییس فدراسیون وزنه برداری در آستانه انتخابات این فدراسیون درپی آن است که نفرات خود را در راس هیات های وزنه برداری استان ها قراردهد.

داور وزنه برداری بجنوردی درخصوص تخلفات صورت گرفته در انتخابات هیات وزنه برداری استان خراسان شمالی اظهارداشت : متاسفانه باید بگویم که در این انتخابات از دوداوری که مدرک داوری در این رشته ورزشی ندارند و حتی یک قضاوت نیزندارند به عنوان نماینده داوران استفاده شد .با اینکه در این استان وزنه برداران مطرحی درسطح کشوربرخوردارند نماینده ورزشکاران وزنه برداری بود که در سطح استان نیز مطرح نیست . افزون بر آن زمان برگزاری مجمع انتخاباتی رییس هیات وزنه برداری استان را به دو نامزد دیگر شرکت دراین انتخابات اعلام نکرده بودند.

وی افزود :من در این انتخابات ذینفع نیستم ولی نمی توانم ببینم که با وجودتخلفات بسیار هیچ کس به آنها رسیدگی نمی کند.

طاهری در پایان اظهارداشت : من آخرین حرفهایم را به مسوول رسیدگی به شکایتم عنوان کرده ام ودر صورتی که به آن پاسخ داده نشود روزشنبه آینده درمقابل درب ورودی وزارت ورزش وجوانان خود را آتش خواهم زد.
کلمات کلیدی: چندثانیه-داور-وزنه برداری-خودسوزی 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP