• امروز چهارشنبه ، ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
  • ٤ ذو الحجة ۱٤۳٩
  • Wed 15 Aug 2018
۴ لکسوسی که در کشورهای ایتالیا، سوئد و روسیه اعلام سرقت شده و پس از ترخیص از گمرکات وارد ایران شده بودند، شناسایی شدند. پلیس آگاهی تهران موفق شد 4 دستگاه خودرو لکسوس را که پس از اعلام سرقت در 3 کشور اروپایی وارد ایران شده بودند را شناسایی و توقیف کند. بر اساس این گزارش این 4 خودرو لکسوس که در کشورهای سوئد، روسیه و ایتالیا اعلام سرقت شده بودند، پس از ترخیص از گمرکات کشور و در هنگام شماره‌گذاری شناسایی شد و در تحقیقات تکمیلی دو متهم این پرونده که اقدام به ترخیص خودرو از گمرک کرده بودند دستگیر شدند. در بررسی‌های پلیسی و زمانی که کارشناسان شماره‌گذاری پلیس متوجه دستکاری شماره شاسی خودروها شدند، موضوع را به پلیس آگاهی گزارش داده و در تحقیقات تکمیلی و پس از مشخص شده شماره اصلی شاسی خودروها، ماموران پلیس آگاهی پایتخت با استعلام از پلیس بین‌الملل...


جواد نوروزبیگی در خصوص دستمزد بازیگران گران قیمت سینمای ایران گفت: راستش مبلغ میلیاردی شنیده‌ام اما چند میلیارد تومان نه. روزگذشته کانون کارگردانان بیانیه‌ای منتشر کرد و در آن به ورود پول‌های مشکوک به سینما اشاره و همچنین از دستمزدهای بالای برخی از بازیگران انتقاد کرده بود. این بیانیه قابل توجه واکنش‌های مختلفی به همراه داشت. کانون کارگردانان به دنبال افزایش بی‌سابقه دستمزد بازیگران و ورود منابع مالی مشکوک به سینما بیانیه‌ای منتشر کرد که در بخش‌هایی از آن آمده است: در شرایط کنونی اقتصادی کشور و در حالی که بسیاری از فعالیت‌های فرهنگی و هنری مؤثر و موجه و به‌خصوص آثار سینمایی به دلیل مشکلات مالی تعطیل می‌شوند یا به سرانجام مطلوب نمی‌رسند، اهالی زحمتکش سینمای ایران ناظر ورود پول‌های کلانی از منابع نامشخص و بعضاً دارای شبهه به حیطه پاک اقتصاد...


رئیس جمهور که به منظور شرکت در پنجمین اجلاس سران کشورهای ساحلی دریای خزر به قزاقستان سفر کرده است، عصر یکشنبه پس از شرکت و سخنرانی در این اجلاس، شهر آکتائو را به مقصد تهران ترک کرد. ، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی که صبح امروز (یکشنبه) وارد شهر آکتائو شده بود علاوه بر حضور و سخنرانی در اجلاس خزر، در مراسم امضاء اسناد همکاری شرکت کرده و کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر را همراه روسای کشورهای ساحلی خزر امضاء کرد. همچنین در جریان این سفر با نور سلطان نظربایف رئیس جمهور قزاقستان، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و الهام علی‌یف رئیس جمهور آذربایجان دیدار کرده و در آن راه‌های گسترش روابط کشورمان را در عرصه‌های دو جانبه، منطقه‌ای و بین‌المللی مورد بحث و تبادل نظر قرار داد.


وزیر امورخارجه با ارسال نامه‌ای رسمی به همتایان روسی، قزاقستانی، آذربایجانی و ترکمنستانی خود، اعلامیه تفسیری جمهوری اسلامی ایران در مورد این کنوانسیون را ارائه داد. همزمان با امضای کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر توسط سران 5 کشور ساحلی این دریا، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان با ارسال نامه‌ای رسمی به همتایان روسی، قزاقستانی، آذربایجانی و ترکمنستانی خود، اعلامیه تفسیری جمهوری اسلامی ایران در مورد این کنوانسیون را ارائه داد. کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر بعدازظهر یکشنبه و در پنجمین اجلاس سران کشورهای ساحلی خزر در شهر آکتائو قزاقستان؛ توسط سران جمهوری اسلامی ایران، روسیه، قزاقستان، آذربایجان و ترکمنستان در شهر ساحلی آکتائو قزاقستان به امضای نمایندگان این کشورها رسید. در بخشی از نامه ظریف و به عنوان مفاد اعلامیه تفسیری جمهوری اسلامی...


محسن چاووشی تهدید کرده که اگر به آلبوم «ابراهیم» مجوزهای لازم را ندهند، به زودی این اثر را بدون مجوزهای ارشاد منتشر می‌کند. به گزار تشنیم، جدالی در گرفته میانِ محسن چاووشی و دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. آلبوم «ابراهیم» مدت‌هاست که ضبط شده و آماده انتشار است اما دفتر موسیقی به شعرهای این اثر مجوز نمی‌دهد. تهیه کننده آلبوم «ابراهیم» ادعا کرده است که شعرهای این آلبوم پیشتر مجوز گرفته‌اند و در قالب کتابی چاپ شده‌اند، پس دیگر نیازی به مجوزی دوباره ندارند. اما دفتر موسیقی چنین اعتقادی ندارد. نخستین واکنش از سوی دفتر موسیقی با صحبت‌های صادقی‌نژاد مدیر شورای ارزشیابی و نظارت دفتر موسیقی شکل گرفت. صادقی نژاد در مصاحبه‌اش با یکی از خبرگزاری‌ها، سخنانی گفت که به ظاهر لحنی تندی داشت؛ «پس از اعلام این موضوع (تایید دو قطعه و اصلاحیه خوردنِ...


جمعه ، ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰:۴۸
اختصاصی-داور وزنه برداری در پی عدم پاسخ به شکایتش تهدید به خود سوزی کرد
خسروکفیلی

داور وزنه برداری بجنوردی در پی عدم پاسخ فدراسیون وزنه برداری ووزارت ورزش و جوانان به شکایتش نسبت به تخلفات صورت گرفته درانتخابات هیات وزنه برداری استان شمالی تهدید به خودسوزی کرد.

عیسی طاهری داور درجه یک وزنه برداری و بنیانگذار این رشته ورزشی دراستان خراسان شمالی گفت: در پی تخلفات صورت گرفته درانتخابات هیات وزنه برداری استان خراسان شمالی شکایتی تنظیم و نخست به رییس فدراسیون وزنه برداری و سپس به وزارت ورزش و جوانان ارائه کردم که متاسفانه تاکنون به آن پاسخی داده نشده است .

وی افزود :درآخرین تماسم با مسوولان رسیدگی کننده به شکایتم در وزارت ورزش و جوانان عنوان کردم در صورتی که پاسخی به شکایتم ندهند روزشنبه هفته آینده در مقابل این وزارتخانه خودسوزی خواهم کرد.

او گفت :پیش از آنکه شکایتم را به وزارت ورزش و جوانان ارائه دهم دردیدار با علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری خواستار رسیدگی به تخلفات صورت گرفته در انتخابات رییس هیات وزنه برداری استان خراسان شمالی شدم که هیچ پاسخی نشنیدم.

طاهری تصریح کرد :در طول سه ماه گذشته که از ارسال شکایتم به وزارت ورزش و جوانان می گذرد به دفعات پیگیر دریافت پاسخ بوده ام که هر بار عنوان می کنند که ما منتظر ارسال مدارک از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان شمالی هستیم . به این آقایان باید بگویم که این مدارک به هیچ عنوان ارسال نخواهد شد چرا که اگراین مدارک را ارسال کنند تخلفاتشان مشخص خواهدشد.

وی افزود :رییس فدراسیون وزنه برداری نیزچشم خود را به این تخلفات بسته است چرا که تنها برای او رای مثبتی که رییس جدید هیات خراسان شمالی درانتخابات آتی رییس فدراسیون وزنه بردااری به مرادی خواهد داد ،مهم است.

وی افزود :رییس فدراسیون وزنه برداری در آستانه انتخابات این فدراسیون درپی آن است که نفرات خود را در راس هیات های وزنه برداری استان ها قراردهد.

داور وزنه برداری بجنوردی درخصوص تخلفات صورت گرفته در انتخابات هیات وزنه برداری استان خراسان شمالی اظهارداشت : متاسفانه باید بگویم که در این انتخابات از دوداوری که مدرک داوری در این رشته ورزشی ندارند و حتی یک قضاوت نیزندارند به عنوان نماینده داوران استفاده شد .با اینکه در این استان وزنه برداران مطرحی درسطح کشوربرخوردارند نماینده ورزشکاران وزنه برداری بود که در سطح استان نیز مطرح نیست . افزون بر آن زمان برگزاری مجمع انتخاباتی رییس هیات وزنه برداری استان را به دو نامزد دیگر شرکت دراین انتخابات اعلام نکرده بودند.

وی افزود :من در این انتخابات ذینفع نیستم ولی نمی توانم ببینم که با وجودتخلفات بسیار هیچ کس به آنها رسیدگی نمی کند.

طاهری در پایان اظهارداشت : من آخرین حرفهایم را به مسوول رسیدگی به شکایتم عنوان کرده ام ودر صورتی که به آن پاسخ داده نشود روزشنبه آینده درمقابل درب ورودی وزارت ورزش وجوانان خود را آتش خواهم زد.
کلمات کلیدی: چندثانیه-داور-وزنه برداری-خودسوزی 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP