• امروز دوشنبه ، ۲ مهر ۱۳۹۷
  • ۱٤ محرم ۱٤٤۰
  • Mon 24 Sep 2018
جمعی از مدال‌آوران کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتای اندونزی، ظهر امروز با رهبر معظّم انقلاب دیدار کردند. جمعی از مدال‌آوران کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتای اندونزی، ظهر امروز(دوشنبه ۲ مهر) پس از اقامه نماز ظهر و عصر با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.


زنگنه گفت: هنوز نمی‌توانم چیزی بگویم اما ممکن است، احیا شود. وزیر نفت: امکان احیای سهمیه بندی سوخت وجود داردوزیر نفت درباره احتمال احیای سهمیه بندی سوخت گفت: هنوز نمی‌توانم چیزی بگویم اما ممکن است، احیا شود. «بیژن زنگنه» امروز (دوشنبه) این مطلب را در حاشیه مراسم گشایش دوازدهمین نمایشگاه ایران پلاست در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا اعلام کرد. وی همچنین درباره استفاده از کارت های سوخت مهاجر برای قاچاق نیز اظهارداشت: اکنون کارت‌های سوخت از مناطق مرکزی برای استفاده در قاچاق سوخت به مرزها منتقل می شود که در نظر داریم تدابیری را اتخاذ کنیم تا مهاجرت کارت های سوخت به نواحی مرزی کمتر شود. ** حذف ایران از بازار نفت امکانپذیر نیست وی درباره نتایج نشست دیروز الجزایر نیز گفت: ️حذف نفت ایران در میان مدت امکان‌پذیر نیست؛ اما در کوتاه مدت آمریکایی‌ها...


مراسم بهترین های سال فیفا The Best Fifa Awards ۲۰۱۸ دوشنبه شب در لندن برگزار می شود. روز دوشنبه مراسم بهترین های فیفا در سال ۲۰۱۸ (The Best Fifa Awards ۲۰۱۸) در سالن رویال فستیوال لندن برگزار می شود. بر همین اساس طی این گزارش، هر آنچه که برای این مراسم نیاز است بدانید، تهیه دیده شده است: زمان و مکان این مراسم برای حدود ۴ ساعت برنامه ریزی شده که از ساعت ۹ شب آغاز و ۱ بامداد به پایان می رسد. متاسفانه این برنامه هیچ پوشش زنده تلویزیونی ندارد. در این مراسم قرار است عناوین و جوایز زیر مشخص شود: بهترین بازیکن مرد سال فیفا، بهترین بازیکن زن سال فیفا، بهترین مربی مرد سال فیفا، بهترین مربی زن سال فیفا، بهترین دروازه بان، جایزه بازی جوانمردانه، جایزه پوشکاش (بهترین گل سال)، جایزه بهترین هوادار و جایزه تیم منتخب سال. جایزه اصلی این مراسم...


وزیر نفت گفت: حذف نفت ایران در میان‌مدت امکان‌پذیر نیست، اما در کوتاه مدت آمریکایی‌ها مسائلی در ذهنشان هست تا اگر شده حتی برای یک ماه به‌صورت نمادین صادرات نفت ایران را به صفر برسانند، اما این خواب هیچگاه تعبیر نمی‌شود. بیژن زنگنه، وزیر نفت در جمع خبرنگاران در تهران با اشاره به نشست روز گذشته کمیته مشترک وزارتی نظارت بر توافق کاهش عرضه نفت اوپک و غیراوپک (JMMC) در الجزایر، گفت: در این نشست بر پایبندی به سهمیه‌ها تاکید شد و هیچ بحثی درباره افزایش تولید مطرح نشد. زنگنه در پاسخ به اینکه "آیا حذف نفت ایران برای کوتاه‌مدت امکان‌پذیر است؟"، اظهار داشت: حذف نفت ایران در میان‌مدت امکان‌پذیر نیست، اما در کوتاه مدت آمریکایی‌ها مسائلی در ذهنشان هست تا اگر شده حتی برای یک ماه به‌صورت نمادین صادرات نفت ایران را به صفر برسانند، اما این خواب هیچگاه تعبیر...


نایب رئیس اتاق اصناف ایران ضمن اعلام این که ذخایر و عرضه کالاهای اساسی مشکلی ندارد، گفت: نباید با جوسازی، مردم را به خرید بیش از نیاز کالاها دعوت کنیم. متاسفانه در مدت اخیر رسانه­‌ها و صداوسیما با تمرکز روی بازار یک کالا عامل ایجاد وحشت از قحطی و کمبود کالا شده اند. در ماه­‌های اخیر کاهش عرضه و در نتیجه آن، افزایش قیمت­ برخی محصولات، بازار مصرف را دچار مشکل کرده است؛ به طوری که کم شدن محصولاتی مانند پوشک و محصولات سلولزی به دلیل کاهش عرضه که در برخی موارد به احتکار و در برخی دیگر به کمبود مواد اولیه و مشکل در تولید برمی‌گردد، بازار این محصولات را داغ کرد و باعث شد که حتی مصرف‌کنندگان به سمت خرید بیش از نیاز خود روی آورند و بر التهاب بازار بیفزایند. در این باره محمود هاشمی - نائب رئیس اتاق اصناف ایران، رسانه­‌ها و صداوسیما را عامل ایجاد...


چهارشنبه ، ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰:۴۵
آب جدیدی برای انتقال به تهران وجود ندارد
مدیرعامل آبفای استان تهران گفت: انتقال آب به تهران از مسافت 150 کیلومتری نیز صورت گرفته و اکنون آب جدیدی برای انتقال به تهران وجود ندارد
محمدرضا بختیاری در نشست امضای تفاهم‌نامه همکاری بین آبفای استان تهران، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و آب منطقه‌ای تهران،راه چاره کم آبی را بهره‌وری و صرفه‌جویی ذکر کرد و افزود: بخشی از مشکلات حوزه آب به خشکسالی و شرایط اقلیمی کشور مربوط می شود، اما بخش زیادی از این مشکلات ناشی از بی‌توجهی همه افراد جامعه ناشی شده است.

وی ابراز امیدواری کرد: این تفاهم‌نامه نتیجه بخش باشد و از ظرفیت‌ها و بسترهای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران بهره گیری شود .

بختیاری تصریح کرد: لازم است با مردم گفت ‌وگو انجام شود و واقعیات موجود را برای آنها بازگو نماییم و تحقق این مهم موجب خواهد شد تا مردم مصرف را کنترل ‌‌کنند.

وی بانوان را مدیران مصرف و کنترل آب در خانه‌ معرفی کرد و گفت: بخشی از جامعه آگاهی دارد و از افراد پرمصرف بازخواست می‌کنند، اما فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی این مطالبه‌گری باید به همه افراد جامعه تسری پیدا کند.

**گرانی تولید آب
بختیاری افزود: مردم باید بدانند که تولید آب کار بسیار پرزحمت و گرانی است و برای تامین و تولید هر مترمکعب آب 2 هزار و 500 تومان هزینه می شود، اما 600 تومان از مشترک دریافت و سه‌چهارم هزینه تولید آب را دولت در قالب یارانه پرداخت می کند.

وی گفت: بارندگی‌های اردیبشهت‌ تهران مانع از جیره‌بندی آب شد و در بسیاری از نقاط تهران به نقطه سربه‌سر آبی رسیدیم و کمبود ذخایر برف، موجب کاهش تولید برق و قطع آن و سپس منجر به قطع آب در برخی نقاط تهران شد.
تفاهم‌نامه همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری در زمینه اصلاح الگوی مصرف آب به امضای «محمدرضا بختیاری» مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران، «سعید اوحدی» رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و «مهدی فروغی» مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران رسید.

براساس این تفاهم‌نامه، سه طرف متعهد شدند، با ایجاد ارتباط، تبادل اطلاعات، اشتراک، هم افزایی دانش و بهره‌گیری از ظرفیت و امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، تقویت نقش‌آفرینی مدیریت فرهنگی تهران، استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات فرهنگی و تبلیغی سازمان فرهنگی هنری شهرداری، برای توسعه و ترویج فرهنگ صرفه‌جویی و مدیریت مصرف، همکاری کنند.

به گزارش ایرنا، نوزدهم اردیبهشت 1391 آب منطقه ای تهران اعلام کرد: طرح انتقال آب خزر به مرکز ایران از روزهای آخر فروردین‌ماه کلید خورده است تا آب دریای خزر را به مقاصد تشنه خود برساند، همزمان پروژه دیگری برای انتقال آب از سرچشمه‌های شمال کشور به تهران و شهرهای اطراف در دست پیگیری بود.

براساس طرحی که شرکت آب منطقه‌ای تهران داشت، آب سرچشمه‌های شمال کوهستان البرز و منطقه خزر به تهران انتقال پیدا کند و در واقع آب از ارتفاع‌های 2 هزار و سه هزار متری البرز شمالی و منابع آبی سردآب‌رود و چالوس برای مصرف در استان‌های تهران، البرز و قزوین (مناطق جنوبی کوهستان البرز) قرار بود انتقال پیدا کند.
کلمات کلیدی: چندثانیه-آب -حدید-۰تهران 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP