• امروز چهارشنبه ، ۳ بهمن ۱۳۹۷
  • ۱۷ جمادى الأولى ۱٤٤۰
  • Wed 23 Jan 2019
بیش از یک ماه از حمله دو قلاده سگ به دختر بچه 10 ساله لواسانی می گذرد، حادثه ای که منجر به جراحت دست و آسیب جدی به برخی دیگر از اعضای بدن دختر معصوم شد. بازار شایعات در این ماجرا آنقدر زیاد شد که هر رسانه گوشه ای از حادثه را بازتاب داد درحالیکه درمان بهار را فراموش کردند، برخی ها گفتند آقازاده اند، برخی گفتند قانونی وجود ندارد، برخی گفتند فامیل مقامات لواسان است، برخی گفتند سگهای شکاری قلاده نداشته اند، برخی ها گفتند در پارک لواسان اتفاق افتاده، برخی ها گفتند صاحب سگ جانب حیوان را گرفته و با خانواده بهار برخورد کرده است و جدی روانی و سنگین در این ماجرا ایجاد شد. پدر خانواده صاحب سگ که معلم بازنشسته است، جزئیات جدیدی از علت وقوع حادثه و وضعیت درمانی کودک 10 ساله ارائه کرده که دانستن آن خالبی از لطف نیست. اطلاعاتی که شاید کمتر فردی شنیده...


همتی با اعلام اینکه مشکلی برای ارز نداریم، گفت: افرادی که می گویند وضع ما خوب نیست، اصلاً اطلاعی از وضعیت ندارند. عبدالناصر همتی در سومین گفت وگوی تلویزیونی خود با حضور در برنامه تیتر امشب، به تشریح اقدامات 6 ماهه بانک مرکزی و تازه ترین برنامه های این بانک در حوزه پول و ارز پرداخت. گفتنی است، همزمان با اعلام زمان گفت وگوی تلویزیونی رئیس کل بانک مرکزی، بازاری ها و کانال های تلگرامی به پیش بینی اظهارات همتی و تاثیر آن در بازار پرداختند! نکته مهم اما اهمیت سخنان همتی در بازار ارز است که تمام کانال های تلگرامی هم به آن اذعان داشتند. * آقای همتی بزرگترین دستاورد 6 ماهه شما در بانک مرکزی چیست؟ همتی در ابتدای سخنان خود در پاسخ به این سوال که مهمترین بخش عملکرد شما در 6 ماه گذشته در بانک مرکزی چه بوده است؟ گفت: یکی از افتخارات دوران خدمتی...


دلار آزاد به دلار بانکی نگاه کرد و ثابت ماند؛ تفاوت 7450 تومانی از بانکی تا آزاددر چهارمین روز هفته، بازار آزاد ارز شاهد ثبات نسبی قیمت‌ها بود. روندی که با نگاهی به نرخ‌های اعلام شده توسط صرافی‌های مجاز بانکی به عنوان بازارساز عرضه ارز به بازار، نشان از عدم تغییر قیمت ارز به ویژه دلار و یورو دارد. در معاملات امروز (سه شنبه دوم بهمن ماه ۹۷) بر اساس اعلام بانک مرکزی در سامانه سنا، نرخ لحظه‌ای بازار ارز، عدم تغییر نسبت به روز قبل را نشان می‌دهد. به گونه‌ای که به نقل از بانک مرکزی، امروز در صرافی‌های مجاز بانکی، هر اسکناس دلار آمریکا، ۱۱۶۵۰ تومان قیمت گذاری و به متقاضی دلار فروخته شده است. این در حالی است که نرخ پایانی روز گذشته نیز ۱۱۶۵۰ تومان بوده است. همچنین هر اسکناس دلار آمریکا در این صرافی ها، با نرخ ۱۱۵۵۰ تومان خریداری شده است. هر اسکناس...


سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان گفت : لغو مجوز پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان ایر به آلمان اقدامی شتابزده، غیر قابل توجیه و مغایر روح حاکم بر روابط دیرینه دو کشور است بهرام قاسمی با ابراز تاسف از لغو مجوز پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان ایر به آلمان آن را اقدامی شتابزده و غیر قابل توجیه دانست. این دیپلمات ارشد کشورمان، این اقدام طرف آلمانی را مغایر با روح حاکم بر روابط دیرینه ملت‌های ایران و آلمان خواند و تاکید کرد: این رفتار حرکتی بی‌دلیل و احتمالا ناشی از القاء اطلاعات نادرست توسط دیگرانی است که از روند روابط بین دو کشور ناخشنودند. وی ابراز امیدواری کرد: دولت آلمان با بررسی حقایق و بازنگری مجدد داده های اطلاعاتی خود نسبت به تجدید نظر بهنگام در این تصمیم ناصواب و نامطلوب که می‌تواند ارتباطات و رفت و آمدهای مردمی را تحت تاثیر قرار داده...


سیدعباس عراقچی خطاب به دیپلمات‌های لهستان گفت: لهستان باید نیات واقعی دولت آمریکا از برگزاری کنفرانس ضد ایرانی ورشو را درک کند و متوجه عواقب آن باشد. «ماچی پرز میسلاو لانگ» معاون وزیر امور خارجه لهستان که در رأس یک هیأت سیاسی به منظور گفت‌وگو و مذاکره با سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان وارد تهران شده است، امروز (دوشنبه) با همتای ایرانی خود در ارتباط با کنفرانس به اصطلاح صلح و امنیت خاورمیانه که با همکاری مشترک لهستان و آمریکا در ورشو در بهمن برگزار می‌شود، دیدار و گفت‌وگو کرد. این مقام لهستانی با اشاره به سابقه بسیار خوب مناسبات دوجانبه و تاکید مجدد بر حمایت قاطع کشورش از برجام، در ارتباط با برگزاری نشست ورشو اظهار داشت: در این کنفرانس پیشبرد صلح و امنیت در خاورمیانه در کلیت خود مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت و...


جمعه ، ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت: ۱:۴۶
اختصاصی-برخواه با ابراز تاسف از عدم حضورعلی حسینی:ورزشکاران به مردم کشورشان تعهد دارندسرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران زمان برای حضور تیم کشورمان در رقابتهای جهانی ترکمنستان را کافی دانست.

محمدحسین برخواه که به تازگی از جاکارتا محل برگزاری بازی های آسیایی به میهن اسلامی بازگشته است ، گفت: پس از بازگشت از چاکارتا وچند روزاستراحت ملی پوشان،اردوی آمادگی تیم ملی برای شرکت در رقابتهای جهانی ترکمنستان را در مجموعه ورزشی آزادی تهران با دعوت ازشماری ازوزنه برداران دایرکردیم واکنون زمان کافی دراختیار داریم تا با آمادگی کامل در این رویداد مهم شرکت کنیم.

وی در خصوص دلیل عدم حضور سعیدعلی حسینی ملی پوش فوق سنگین ایران ودارنده مدالهای نقره رقابتهای جهانی و بازی های آسیایی در اردوی تیم ملی اظهارداشت: علی حسینی چهره خوبی از خود در جاکارتا به نمایش گذاشت وکادر فنی بار دیگرازاوبرای شرکت در اردوی تیم ملی دعوت به عمل آورد که متاسفانه این وزنه بردار اعلام کرد که به دلیل مصدومیت از ناحیه پا نمی تواندتیم ایران را در رقابتهای جهانی همراهی کند.

وی با ابراز تاسف از عدم حضور علی حسینی دراردوی تیم ملی اظهارداشت : ورزشکاران ملی بایدبه این امر توجه داشته باشند که در قبال مردم کشورشان تعهد دارند.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران درادامه اظهارداشت : کادر فنی تیم ملی در پی عدم حضور علی حسینی ،از همایون تیموری برای شرکت دراردوی تیم ملی دعوت کردتا به همراه علی داودی در دسته فوق سنگین تمریناتشان را پی بگیرند.

برخواه با اشاره به جوانگرایی صورت گرفته درتیم ملی وزنه برداری ایران اظهارداشت : هم اکنون شماری از وزنه برداران جوان دراردوی تیم ملی وزنه برداری ایران حضوردارند. این وزنه برداران نیاز به فرصت داشتند که اکنون این فرصت برای آنان فراهم شده است تا خود را نشان دهند. حاضران دراردوی تیم ملی نیاز به حمایت دارندکه امیدوارم این حمایت از آنان صورت بگیرد.

او از سهراب مرادی به عنوان تنها امید ۱۰۰درصد تیم ایران برای کسب مدال از رقابتهای جهانی یاد کردو گفت: امید اصلی ما برای کسب مدال در این مسابقات مرادی است ومن امیدوارم است که دیگر وزنه برداران کشورمان نیز چهره خوبی ازخوددرعشق آباد به نمایش گذارند.

وی گفت :کادر فنی به تازگی از وزنه برداران جوانی همچون حسین سلطانی ،علی داودی ،رحمان اورامه و رضا بیرانوند که در رده سنی جوانان در رقابتهای جهانی به مدال دست یافته اند به اردودعوت کرده است انتظارم از جامعه وزنه برداری این است که به دور از هر نتیجه ای که این وزنه برداران در رقابتهای جهانی کسب می کنند آنان را تخریب نکنند.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران اظهارداشت :من مطمئن هستم که وزنه برداری همچون علی داودی تا یکی ،دوسال دیگر میتواند برای کسبمدال طلای دسته فوق سنگین به رقابت با لاشا تالاخادزه گرجستانی بپردازد.

برخواه به زمان اعلام شده برای ارسال فهرست تیم ملی وزنه برداری ایران به فدراسیون بین المللی وزنه برداری اشاره کرد و گفت: تا پنجم مهرماه زمان داریم که اسامی ۱۲ وزنه بردار را که دو نفر از آنان ذخیره خواهندبود به فدراسیون جهانی ارسال کنیم .

پیش از ارسال لیست تیم ایران در روزهای سوم تا پنجم مهرماه در هفته سوم لیگ وزنه برداری باشگاه های ایران از دعوت شدگان به اردورکوردگیری به عمل خواهیم آورد.

برخواه در پایان ابرازامیدواری کرد که با توجه به جوانگرایی صورت گرفته درتیم ملی وزنه برداری ایران این تیم بتواند چهره خوبی از خوددررقابتهای جهانی به نمایش گذارد.
کلمات کلیدی: چندثانیه-برخواه -ابراز-تاسف 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP