• امروز چهارشنبه ، ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • ۱٩ شعبان ۱٤٤۰
  • Wed 24 Apr 2019
خسرو کفیلی- بسترمناسب برای آقایی علی داودی در دسته فوق سنگین وزنه برداری قاره آسیا در شهر نینگیو –چین فراهم شده است. جوان اول وزنه برداری ایران که درمعیت تیم کشورمان به رقابتهای آسیایی چین اعزام شده است نخستین مدال طلای خود در قاره کهن و در میان بزرگان دسته فوق سنگین را می تواند در چین به گردن آویزد. با انتشار استارت لیست رقابتهای فوق ،داودی جوان باحدنصاب ۴۳۰ کیلوگرم بالاتر از ۹ وزنه بردار دیگر دسته به اضافه ۱۰۹ کیلوگرم قرار دارد و این درحالی است که وزنه بردارانی از کشورهای سوریه ،ترکمنستان و تایوان در تعقیب او قرار دارند. دارنده مدال طلای رقابتهای جهانی جوانان ازبکستان که از او با عنوان جانشین مناسبی برای حسین رضازاده و بهداد سلیمی یاد می شود اکنون امید اول کشورمان برای کسب مدال طلای رقابتهای آسیایی است. سعید علی حسینی دیگر وزنه...


آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با نخست‌وزیر پاکستان و هیات همراه، ارتباط ملت‌های ایران و پاکستان را ارتباطی قلبی و عمیق برشمردند و تاکید کردند: روابط دو کشور به رغم دشمنی‌ها باید هرچه بیشتر مستحکم و تقویت شود. حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار با اشاره به ریشه‌های تاریخی ارتباطات دو ملت خاطرنشان کردند: اوج عزت و شکوه شبه قاره هند در دوران حکومت مسلمانان بر آن بوده است و بزرگ‌ترین ضربه استعمارگران انگلیسی به این منطقه مهم، نابود کردن تمدن برجسته اسلامی در آن بود. رهبر انقلاب اسلامی با تجلیل از شخصیت‌های بزرگ پاکستانی همچون اقبال لاهوری و محمدعلی جناح، گفتند: روابط خوب، به نفع هر دو کشور است اما این روابط دشمنان جدی دارد که باید بر خلاف میل آنها، همکاری‌ها و ارتباطات در بخشهای مختلف تقویت شود. ایشان، مسائل امنیتی...


حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز دوشنبه ۲ اردیبهشت‌ماه در دیدار آقای عمران خان نخست‌وزیر پاکستان و هیئت همراه، ارتباط ملت‌های ایران و پاکستان را ارتباطی قلبی و عمیق برشمردند و تأکید کردند: روابط دو کشور برغم دشمنی‌ها باید هر چه بیشتر مستحکم و تقویت شود.


سرمربی اسبق تیم ملی وزنه برداری ایران ابرازامیدواری کردکه اصلح ترین فرد بتواند ریاست این فدراسیون را برعهده بگیرد. مدد نصیری نیا که سال ها به عنوان سرمربی هدایت ملی پوشان وزنه برداری کشورمان رادر رقابتهای مختلف برعهده داشت با بیان این مطلب گفت :انتخابات ریاست فدراسیون وزنه برداری بزودی برگزار خواهد شدو انتظاراست اعضای مجمع عمومی این فدراسیون اصلح ترین فرد را بتواند که بستر مناسب را برای پیشرفت این رشته ورزشی فراهم کند انتخاب کنند. وی با اشاره به زمان پایان دوره چهارساله ریاست علی مرادی بر فدراسیون وزنه برداری افزود : باتوجه به اینکه چند روز بیشتر به زمان پایان دوران ریاست مرادی باقی نمانده است ، انتظاراست که مسوولان وزارت ورزش وجوانان باتاخیر نسبت به تعیین زمان برگزاری این انتخابات اقدام و سرپرستی را برای فدراسیون وزنه برداری انتخاب کنند. این...


رئیس جمهور کشورمان صبح امروز(دوشنبه) در مراسمی رسمی، از نخست وزیر پاکستان استقبال کرد. حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور، صبح امروز (دوشنبه) در مراسمی رسمی در مجموعه سعدآباد، از عمران خان نخست وزیر پاکستان استقبال کرد. استقبال رسمی روحانی از نخست وزیر پاکستان گفتنی است، نخست وزیر پاکستان روز گذشته در ابتدای سفر خود به ایران به مشهد رفت و پس از زیارت حرم امام رضا (ع)، با استقبال سعید نمکی وزیر بهداشت وارد تهران شد. نخست وزیر پاکستان پس از مراسم امضای اسناد همکاری دوجانبه، دیداری با تجار و فعالان اقتصادی دو کشور خواهد داشت و پس از آن به دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی خواهد رفت.


سه‌شنبه ، ۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۱:۲۴
اعتراض جمعی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر به کیفیت غذا
«غذای پنجشنبه حق مسلم ماست»، «پنجشنبه غذا نباشه، فردا همین بساطه» نیز از دیگر شعارهای دانشجویان معترض دانشگاه صنعتی امیرکبیر است.
جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر نسبت به آنچه که آن را کیفیت نامناسب غذای سلف سرویس عنوان کردند، تجمع اعتراضی برگزار کردند.
این تجمع امروز دوشنبه در داخل دانشگاه برگزار شد.

اختصاص ندادن یارانه به نرخ غذای روزهای پنجشنبه و فروش به دانشجویان با نرخ آزاد دیگر علت این تجمع بود.

دانشجویان در این تجمع آرام در حد فاصل دو سلف دانشگاه از خیابان ولیعصر تا حافظ نیز راهپیمایی کردند.

دانشجویان در این تجمع با سر دادن شعارهایی چون «غذای بی کیفیت نمی خوایم» ، «دانشجوی با غیرت حمایت حمایت» اعتراض خود را اعلام کردند.

این دانشجویان پس از دریافت غذای خود از سلف، صفی از غذا درست کرده و سایر همکلاسی های خود را به این اقدام تشویق می کردند.

یکی از دانشجویان این دانشگاه که خواست نامش محفوظ بماند به خبرنگار دانشگاه ایرنا گفت: از صبح امروز مقابل هر یک از درهای ورودی دانشگاه دست کم چهار نیروی انتظامی دانشگاه ایستاده و هویت دانشجویان را به همراه کارت های دانشجویی چک می کردند و اجازه ورود به افراد غیر دانشجویان دانشگاه نمی دادند.

این دانشجوی دانشگاه امیرکبیر افزود: از صبح امروز قرار براین بود که دانشجویان بعد از گرفتن غذای خود در اعتراض به کیفیت غذای دانشگاه و همچنین حذف غذای روزهای پنجشنبه اعتراض کنند.

وی یادآورشد: در هفته های گذشته دانشگاه از ارائه غذا در روزهای پنجشنبه به دانشجویان خودداری کرده و قیمت غذای این روز با سایر روزها متفاوت و گران تر است.

«غذای پنجشنبه حق مسلم ماست»، «پنجشنبه غذا نباشه، فردا همین بساطه» نیز از دیگر شعارهای دانشجویان معترض دانشگاه صنعتی امیرکبیر است.

به گفته این دانشجوی حاضر در تجمع، هیچیک از مسئولان دانشگاه در این تجمع حاضر نشدند و نیروهای انتظامی نیز بین صف دانشجویان و میان جمعیت حضور پررنگی دارند.

قبل از پایان تجمع یکی از مسئولان این دانشگاه در جمع تجمع کنندگان حضور یافت.
کلمات کلیدی: چندثانیه-اعتراض -دانشگاه = 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP