• امروز چهارشنبه ، ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • ۱٩ شعبان ۱٤٤۰
  • Wed 24 Apr 2019
خسرو کفیلی- بسترمناسب برای آقایی علی داودی در دسته فوق سنگین وزنه برداری قاره آسیا در شهر نینگیو –چین فراهم شده است. جوان اول وزنه برداری ایران که درمعیت تیم کشورمان به رقابتهای آسیایی چین اعزام شده است نخستین مدال طلای خود در قاره کهن و در میان بزرگان دسته فوق سنگین را می تواند در چین به گردن آویزد. با انتشار استارت لیست رقابتهای فوق ،داودی جوان باحدنصاب ۴۳۰ کیلوگرم بالاتر از ۹ وزنه بردار دیگر دسته به اضافه ۱۰۹ کیلوگرم قرار دارد و این درحالی است که وزنه بردارانی از کشورهای سوریه ،ترکمنستان و تایوان در تعقیب او قرار دارند. دارنده مدال طلای رقابتهای جهانی جوانان ازبکستان که از او با عنوان جانشین مناسبی برای حسین رضازاده و بهداد سلیمی یاد می شود اکنون امید اول کشورمان برای کسب مدال طلای رقابتهای آسیایی است. سعید علی حسینی دیگر وزنه...


آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با نخست‌وزیر پاکستان و هیات همراه، ارتباط ملت‌های ایران و پاکستان را ارتباطی قلبی و عمیق برشمردند و تاکید کردند: روابط دو کشور به رغم دشمنی‌ها باید هرچه بیشتر مستحکم و تقویت شود. حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار با اشاره به ریشه‌های تاریخی ارتباطات دو ملت خاطرنشان کردند: اوج عزت و شکوه شبه قاره هند در دوران حکومت مسلمانان بر آن بوده است و بزرگ‌ترین ضربه استعمارگران انگلیسی به این منطقه مهم، نابود کردن تمدن برجسته اسلامی در آن بود. رهبر انقلاب اسلامی با تجلیل از شخصیت‌های بزرگ پاکستانی همچون اقبال لاهوری و محمدعلی جناح، گفتند: روابط خوب، به نفع هر دو کشور است اما این روابط دشمنان جدی دارد که باید بر خلاف میل آنها، همکاری‌ها و ارتباطات در بخشهای مختلف تقویت شود. ایشان، مسائل امنیتی...


حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز دوشنبه ۲ اردیبهشت‌ماه در دیدار آقای عمران خان نخست‌وزیر پاکستان و هیئت همراه، ارتباط ملت‌های ایران و پاکستان را ارتباطی قلبی و عمیق برشمردند و تأکید کردند: روابط دو کشور برغم دشمنی‌ها باید هر چه بیشتر مستحکم و تقویت شود.


سرمربی اسبق تیم ملی وزنه برداری ایران ابرازامیدواری کردکه اصلح ترین فرد بتواند ریاست این فدراسیون را برعهده بگیرد. مدد نصیری نیا که سال ها به عنوان سرمربی هدایت ملی پوشان وزنه برداری کشورمان رادر رقابتهای مختلف برعهده داشت با بیان این مطلب گفت :انتخابات ریاست فدراسیون وزنه برداری بزودی برگزار خواهد شدو انتظاراست اعضای مجمع عمومی این فدراسیون اصلح ترین فرد را بتواند که بستر مناسب را برای پیشرفت این رشته ورزشی فراهم کند انتخاب کنند. وی با اشاره به زمان پایان دوره چهارساله ریاست علی مرادی بر فدراسیون وزنه برداری افزود : باتوجه به اینکه چند روز بیشتر به زمان پایان دوران ریاست مرادی باقی نمانده است ، انتظاراست که مسوولان وزارت ورزش وجوانان باتاخیر نسبت به تعیین زمان برگزاری این انتخابات اقدام و سرپرستی را برای فدراسیون وزنه برداری انتخاب کنند. این...


رئیس جمهور کشورمان صبح امروز(دوشنبه) در مراسمی رسمی، از نخست وزیر پاکستان استقبال کرد. حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور، صبح امروز (دوشنبه) در مراسمی رسمی در مجموعه سعدآباد، از عمران خان نخست وزیر پاکستان استقبال کرد. استقبال رسمی روحانی از نخست وزیر پاکستان گفتنی است، نخست وزیر پاکستان روز گذشته در ابتدای سفر خود به ایران به مشهد رفت و پس از زیارت حرم امام رضا (ع)، با استقبال سعید نمکی وزیر بهداشت وارد تهران شد. نخست وزیر پاکستان پس از مراسم امضای اسناد همکاری دوجانبه، دیداری با تجار و فعالان اقتصادی دو کشور خواهد داشت و پس از آن به دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی خواهد رفت.


جمعه ، ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰:۱۲
اختصاصی-رضازاده:ماه زیرابر نمی ماند
خسرو کفیلی-

رییس سابق فدراسیون وزنه برداری با ابراز تاسف از عدم شرکت سه ملی پوش کشورمان در رقابتهای جهانی ترکمنستان اظهارداشت باردیگر علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری بااهمال کاری خود موجب عدم شرکت ملی پوشان کشورمان در رقابتهای جهانی شد.حسین رضازاده بااشاره به عدم شرکت سهراب مرادی دررقابتهای جهانی سال ۲۰۱۵تایلند گفت : برای نخستین بار و درسال ۲۰۱۵علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری اهمال کاری خود را به گردن من که به تازگی فدراسیون وزنه برداری را ترک کرده بودم ،انداخت.

وی افزود :درآن سال نیز رییس فدراسیون وزنه برداری می بایست سه ماه پیش از آغاز رقابتهای جهانی وزنه برداری در تایلند نام سهراب مرادی رابه فدراسیون جهانی برای تحت نظر قرار گرفتن این وزنه بردار برای انجام آزمایشات دوپینگ اعلام می کرد که این کار را انجام نداد ومرا متهم کرد که نام این وزنه بردار را جزووزنه برداران بازنشسته قرار داده ام و همین امر سبب شد که مرادی در رقابتهای جهانی شرکت نکند.

رضازاده درادامه اظهارداشت : با گذشت سه سال اکنون همان اتفاق و این بار برای سه وزنه بردار دیگررخ می دهد واین امر نشان میدهد که ماه زیرابرنخواهد ماند.

اهمال رییس فدراسیون وزنه برداری دراعلام به موقع اسامی همایون تمیوری ، علیرضا سلیمانی و محمد زارعی به فدراسیون جهانی وزنه برداری موجب شدکه این وزنه برداران از شرکت دراین رویداد مهم بازبمانند .

رییس سابق فدراسیون وزنه برداری اظهارداشت: مرادی پس از بازگشت از عشق آباد می بایست پاسخگوی این اهمال کاریش باشد.

رضازاده درخصوص حضورش درانتخابات ریاست فدراسیون وزنه برداری نیز گفت:هنوززود است که دراین خصوص صحبت کرد .شرکت من دراین انتخابات بستگی به عوامل مختلفی ازجمله حمایت روسای هیات های وزنه برداری استان ها دارد.

وی افزود :در طول ماههای اخبر شماری از این روسا که پیش ازاین از جمله حمایت کنندگان علی مرادی بودندخواستار حضورم دراین انتخابات بودند که تاکنون به آنان پاسخی نداده ام .

اودر خصوص حمایتهای مسوولان فدراسیون بین المللی و کنفدراسیون وزنه برداری آسیا از او اظهارداشت: با توجه به سابقه ورزشی ام و ارتباطاتی که با مسوولان نهادهای مختلف ورزشی داشتم توانسته ام حمایت های آنان را نیز بدست آورم .
کلمات کلیدی:
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP