• امروز یکشنبه ، ۵ خرداد ۱۳۹۸
  • ٢۱ رمضان ۱٤٤۰
  • Sun 26 May 2019
احمد جعفری چمازکتی - به عنوان پیش درامد تاکید می کنم، منظورم از دولت در این نوشتار، دولت های گذشته و حال نیست، بلکه مراد لباسی است که باید بر قامت «رسانه رسمی کشور» پوشانده شود تا بتواند از این رهگذر، از کیان ملی در جغرافیای سرزمینی و ورای آن دفاع کند. در دنیای امروز، حاکمیت های سیاسی برای اقناع داخلی و راهبردهای دیپلماتیک خود، رسانه هایی را در اختیار دارند که در کشور عزیزمان، «خبرگزاری جمهوری اسلامی » این مهم را عهده دار است. این رسانه هشتاد و ساله در سه دهه اخیر، فراز و فرودهای فراوانی را تجربه کرده است . اینکه دولت ها ، رسانه رسمی کشور را به عنوان روابط عمومی خود بخواهند ، امری پسندیده نیست . اگر چه تبیین اهداف دولت های پس از انقلاب، تبیین بخشی از اهداف نظام است اما همه آن نیست. اگر قوای سه گانه را به عنوان بالهای جمهوریت نظام بپذیریم...


والنسیا موفق شد در فینال کوپا دل ری مقابل بارسلونا به پیروزی برسد و قهرمان کوپا دل ری شود. قهرمانی از چنگ بارسا درآمد/خفاش‌ها قهرمان کوپا دل ری فینال جام حذفی فوتبال اسپانیا (کوپا دل ری) میان تیم‌های بارسلونا و والنسیا در شهر سویا از ساعت 23:30 به وقت ایران آغاز شد و آبی‌اناری‌ها با نتیجه دو بر یک شکست غیرمنتظره‌ای را متحمل شدند تا والنسیا پس از مدت‌ها عنوان قهرمانی را بدست آورد. در این بازی گامیرو 21 و رودریگو 33 برای والنسیا گل زدند و تک گل بارسلونا توسط لیونل مسی در دقیقه 73 زده شد. شاگردان والورده که موفق شده بودند قهرمانی لالیگا را بدست آورند با این ناکامی از رسیدن به دومین جام فصل بازماندند.


: از چند وقت قبل شایعاتی مربوط به استعفای بیژن زنگنه وزیر نفت دولت دوازدهم شنیده می شد که تکذیب شد. حالا هم تلاش برخی نمایندگان برای جمع آوری امضا برای استیضاح زنگنه آغاز شده است. در همین راستا ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس اتهاماتی را علیه زنگنه بیان کرد. از چند وقت قبل شایعاتی مربوط به استعفای بیژن زنگنه وزیر نفت دولت دوازدهم شنیده می شد که تکذیب شد. حالا هم تلاش برخی نمایندگان برای جمع آوری امضا برای استیضاح زنگنه آغاز شده است. در همین راستا ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس اتهاماتی را علیه زنگنه بیان کرد که با تکذیب وزارت نفت همراه بود. ابوترابی با بیان اینکه تعداد امضاهای استیضاح زنگنه رو به افزایش است، گفت: آقای زنگنه در شرایط جنگی حال حاضر پانزده سال است که سکان وزارت نفت را بر عهده دارد و همواره...


وزیر امور خارجه ایران در ادامه رایزنی ها با مقامات عراق با رئیس جمهور این کشور دیدار و گفتگو کرد. دیدار ظریف با برهم صالح محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که به منظور رایزنی و گفتگو با مقامات عراقی در بغداد به سر می برد، در ادامه دیدارهایش شنبه شب با «برهم صالح» رئیس جمهور عراق دیدار کرد. مناسبات دوجانبه و تحولات منطقه از جمله موضوعات مورد گفتگو در این دیدار بود. رئیس دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران پیش از این با «عادل عبدالمهدی» نخست وزیر عراق دیدار کرده بود. دیدار با «محمد الحلبوسی» رئیس پارلمان عراق و «محمدعلی الحکیم» وزیر امور خارجه این کشور نیز از دیگر برنامه های حضور ظریف در بغداد است.وی قرار است با برخی سران گروه های سیاسی عراق نیز دیدار و به زیارت عتبات عالیات در نجف و کربلا هم برود. وزیر خارجه...


لیست و گزینه‌های نهایی سه فراکسیون نمایندگان ولایی، مستقلان ولایی و امید مجلس شورای اسلامی برای تصاحب کرسی‌های هیأت رئیسه در اجلاسیه چهارم مجلس مشخص شد. گزینه‌های نهایی سه فراکسیون مجلس برای تصاحب کرسی‌های هیأت رئیسه را بشناسید + اسامی انتخابات هیأت رئیسه برای اجلاسیه چهارم مجلس شورای اسلامی (یکشنبه) در دستور کار خانه ملت قرار دارد. بر این اساس هر کدام از سه فراکسیون‌های سیاسی مجلس برای تهیه لیست‌های خود طی روزهای گذشته تشکیل جلسه دادند که بر این اساس نهایتا به جمع بندی برای کرسی ریاست و هیأت رئیسه مجلس شدند. *در بخش زیر اسامی لیست‌های معرفی شده از سوی سه فراکسیون نمایندگان ولایی، مستقلان ولایی و امید برای هیأت رئیسه اجلاسیه چهارم مجلس شورای اسلامی آمده است: * فراکسیون امید: رئیس: محمدرضا عارف نایب رئیس اول: مسعود پزشکیان نایب...


چهارشنبه ، ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰:۰۳
اختصاصی-برخواه ۱۵ وزنه بردار را به اردوفراخواند،نام مرادی،هاشمی وبراری نیست
خسروکفیلی

محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران اسامی ۱۵ وزنه بردار را برای شرکت دراردوی آمادگی تیم ملی به فدراسیون وزنه برداری ارائه کرد.

برخواه پس از بازگشت از رقابتهای جهانی ترکمنستان درحالی اسامی ۱۵ وزنه بردار را برای شرکت در این اردوکه از روز جمعه هفته جاری در کمپ تیم های ملی وزنه برداری ایران در مجموعه ورزشی آزادی تهران دایر می شود به فدراسیون وزنه برداری ارائه کرد که از میان هشت ملی پوش کشورمان در قابتهای جهانی تنها ۵ وزنه بردار به این مرحله اردو دعوت شده اند.

سهراب مرادی ،علیرضا سلیمانی و محمدرضا براری دارندگان مدال های طلای اوزان ۹۶،۱۰۲وعنوان ششمی رقابتهای جهانی ترکمنستان سه ملی پوش کشورمان هستند که از سوی برخواه به این اردو دعوت نشده اند.

این سه وزنه بردار دوران ریکاوری و استراحت رامی گذرانندولی حضورمحمدرضا براری دراردوی اصلی تیم ملی برای شرکت دررقابتهای آسیایی چین به علت اختلافات این وزنه بردار با سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران در پرده ابهام قرار دارد.

هدف اصلی از تشکیل این اردو محک زدن شماری از وزنه برداران جوان که آینده سازان وزنه برداری کشورمان به شمار می روند توسط سرمربی تیم ملی است.

این اردو پیش درآمد اردوی اصلی تیم ملی وزنه برداری ایران است که دی ماه سال جاری با حضور تمامی سرمایه های این رشته ورزشی برای شرکت در رقابتهای آسیایی چین که اوایل اردیبهشت ماه آینده برگزار می شود ، خواهدبود.

پیمان دهقانی ،محمدنیری ،نیما آقایی ،علیرضا سلیمانی، کیهان ممیوند، رضا بیرالوند، امیرحقوقی،محمد زارعی ، یاسین باقری،حسین سلطانی، علی داودی ،مصطفی جواهری ، همایون تیموری ،عارف خاکی و رسول معتمدی وزنه بردارانی هستند که از روزجمعه هفته جاری تمریناتشات را زیر نظرکادرفنی تیم ملی آغاز خواهند کرد.

از میان دعوت شدگان به اردوی تیم ملی چهار وزنه بردار به نام های نیما آقایی ،محمد زارعی ،همایون تیموری و علیرضا سلیمانی روز ۲۸ آذرماه به دوحه محل برگزاری مسابقات وزنه برداری جام قطر که حکم گزینشی بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیورا دارد،اعزام خواهندشد.
کلمات کلیدی: چندثانیه-برخواه-وزنه بردار -۱۵ 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP