• امروز جمعه ، ۲۳ آذر ۱۳۹۷
  • ۷ ربيع الثاني ۱٤٤۰
  • Fri 14 Dec 2018
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تاکید کرد: خواب‌های پریشان سران رژیم صهیونیستی هرگز تعبیر نخواهد شد. بهرام قاسمی در واکنش به تازه‌ترین یاوه سرایی نخست وزیر رژیم صهیونیستی که انجام عملیات نظامی داخل مرزهای ایران را منتفی ندانست، گفت: گرچه رژیم فاسد و تجاوزگر صهیونیستی این مظهر اوهام، کینه و نفرت هرگز و هیچگاه جرات چنین اقدامی را نخواهد داشت اما بیان چنین کلمات گستاخانه و شرم آوری از سر جهل یا هذیان توسط نخست وزیر رژیمی متجاوز، دانسته یا نادانسته تهدید یک کشور بزرگ و تاریخی به اقدامی نظامی تلقی می‌شود که قطعا در مجامع و نهادهای حقوقی و بین المللی پیگیری خواهد شد. وی ریشه و منشاء شکل گیری رژیم صهیونیستی را بر مبنای تجاوز و تهدید کشورهای منطقه خواند و افزود: در حالی که در دهه‌های گذشته این رژیم اصلی‌ترین عامل بر هم زدن ثبات و امنیت و منشاء...


عضو هیات رئیسه کانون وکلای دادگستری استان کرمانشاه از اهدای تندیس مهر حقوق بشر به علی دایی اسطوره فوتبال ایران خبر داد. شهاب تجری ، اظهار کرد: این تندیس به واسطه فعالیت‌های بشردوستانه و خیرخواهانه یکسال اخیر علی دایی در مناطق زلزله زده کرمانشاه به او اهدا خواهد شد. تندیس مهر حقوق بشر به وی بابیان اینکه مراسم اهدای این تندیس 30 آذر در تالار بهمن دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه برگزار می شود، افزود: با هماهنگی‌های انجام شده، این شخصیت مطرح ملی در مراسم اهداتندیس حضور خواهد داشت. عضو هیات رئیسه کانون وکلای دادگستری استان کرمانشاه با اشاره به اینکه امسال علاوه بر یک شخصیت ملی، به یک نهاد استانی نیز این تندیس اهدا خواهد شد، گفت: در این مراسم تندیس مهر حقوق بشر محلی را به جمعیت امام علی (ع) اهدامی‌کنیم. وی یادآورشد: کانون وکلای دادگستری...


محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در حساب توئیتری خود نوشت:آمریکا و متحدانش باید از این مهمل‌گویی ریاکارانه در مورد موشک‌ها و «رفتار» منطقه‌ای ایران، دست بردارند. حقایق، خود گواهند. این، آن‌ها هستند که صد‌ها میلیارد دلار سلاح برای سلاخی یمنی‌ها می‌فروشند. این آن‌ها و مشتریان آن‌ها - نه ایران - هستند که عامل بلا هستند، از صدام تا داعش. آماری از فروش تسلیحات به عربستان سعودی از ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۸: ۶۱% آمریکا، ۲۳% بریتانیا، ۴% فرانسه و ۱۲% کشور‌های دیگر


سرمربی سابق تیم ملی وزنه برداری ایران از طرح استفاده از مربیان ادواری درتیم های ملی وزنه برداری پایه کشورمان انتقاد کرد. سجاد انوشیروانی با عنوان اینکه جامعه وزنه برداری از افراد هوشمندی برخوردار است ،گفت :جامعه وزنه برداری ایران به خوبی آگاه است که پشت پرده استفاده ازمربیان ادواری در آستانه انتخابات ریاست فدراسیون وزنه بردارری چه پیامی دارد. وی افزود : برخلاف ادعای مسوولان فدراسیون وزنه برداری ، مربیان ادواری به جای اینکه در اردوهای آمادگی تیم های ملی وزنه برداری ایران موردآزمایش قرار گیرند می بایست براساس توانمندی هایشان و وزنه بردارانی که دراختیار تیم های ملی قرار می دهند مورد آزمایش قرار گیرند . دست اندرکاران فدراسیون وزنه برداری که توان مدیریت و برنامه ریزی برای هیات های وزنه برداری استان های خود را ندارند هدف دیگری را از...


رئیس کل بانک مرکزی ضمن اشاره به اینکه با توجه به ریسک بازار ارز مردم مراقب سفته‌بازی دلالان باشند تاکید کرد: بازار ارز در کنترل بانک مرکزی است و نحوه دخالت در بازار بخشی از مدیریت بازار است. عبدالناصر همتی در پست اینستاگرامی خود آورده است: آنچه که امروز در بازار ارز شاهد آن هستیم روند طبیعی تعدیل تدریجی قیمت ارز در مسیر واقعی شدن آن است. بانک مرکزی به دور از هیجانات غیر ضرور و با تدبیر لازم بازار را مدیریت و هدایت می‌کند. بانک مرکزی در تامین و تسهیل عرضه اسکناس و حواله توسط فعالین بازار و نیز گشایش تدریجی کانال‌های مالی با کشور‌های هشتگانه و اتحادیه اروپا ثبات لازم در بازار ارز در مسیر هدف تعیین شده را به وجود خواهد آورد. مجددا تاکید می‌کنم بازار در کنترل بانک مرکزی است و نحوه دخالت در بازار ارز بخشی از برنامه مدیریت بازار است. با توجه...


چهارشنبه ، ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰:۰۳
اختصاصی-برخواه ۱۵ وزنه بردار را به اردوفراخواند،نام مرادی،هاشمی وبراری نیست
خسروکفیلی

محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران اسامی ۱۵ وزنه بردار را برای شرکت دراردوی آمادگی تیم ملی به فدراسیون وزنه برداری ارائه کرد.

برخواه پس از بازگشت از رقابتهای جهانی ترکمنستان درحالی اسامی ۱۵ وزنه بردار را برای شرکت در این اردوکه از روز جمعه هفته جاری در کمپ تیم های ملی وزنه برداری ایران در مجموعه ورزشی آزادی تهران دایر می شود به فدراسیون وزنه برداری ارائه کرد که از میان هشت ملی پوش کشورمان در قابتهای جهانی تنها ۵ وزنه بردار به این مرحله اردو دعوت شده اند.

سهراب مرادی ،علیرضا سلیمانی و محمدرضا براری دارندگان مدال های طلای اوزان ۹۶،۱۰۲وعنوان ششمی رقابتهای جهانی ترکمنستان سه ملی پوش کشورمان هستند که از سوی برخواه به این اردو دعوت نشده اند.

این سه وزنه بردار دوران ریکاوری و استراحت رامی گذرانندولی حضورمحمدرضا براری دراردوی اصلی تیم ملی برای شرکت دررقابتهای آسیایی چین به علت اختلافات این وزنه بردار با سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران در پرده ابهام قرار دارد.

هدف اصلی از تشکیل این اردو محک زدن شماری از وزنه برداران جوان که آینده سازان وزنه برداری کشورمان به شمار می روند توسط سرمربی تیم ملی است.

این اردو پیش درآمد اردوی اصلی تیم ملی وزنه برداری ایران است که دی ماه سال جاری با حضور تمامی سرمایه های این رشته ورزشی برای شرکت در رقابتهای آسیایی چین که اوایل اردیبهشت ماه آینده برگزار می شود ، خواهدبود.

پیمان دهقانی ،محمدنیری ،نیما آقایی ،علیرضا سلیمانی، کیهان ممیوند، رضا بیرالوند، امیرحقوقی،محمد زارعی ، یاسین باقری،حسین سلطانی، علی داودی ،مصطفی جواهری ، همایون تیموری ،عارف خاکی و رسول معتمدی وزنه بردارانی هستند که از روزجمعه هفته جاری تمریناتشات را زیر نظرکادرفنی تیم ملی آغاز خواهند کرد.

از میان دعوت شدگان به اردوی تیم ملی چهار وزنه بردار به نام های نیما آقایی ،محمد زارعی ،همایون تیموری و علیرضا سلیمانی روز ۲۸ آذرماه به دوحه محل برگزاری مسابقات وزنه برداری جام قطر که حکم گزینشی بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیورا دارد،اعزام خواهندشد.
کلمات کلیدی: چندثانیه-برخواه-وزنه بردار -۱۵ 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP