• امروز دوشنبه ، ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
  • ۱۳ جمادى الثانية ۱٤٤۰
  • Mon 18 Feb 2019
رئیس جمهور گفت: ما همان دولتی هستیم که تورم را کنترل کردیم، چون مردم امید به آینده داشتند و مردم به دنبال تولید بودند و مردم باید نسبت به آینده کشور امیدوار باشند و به آنان امید بدهیم و این مشکلاتی نیست که ملت را به زانو درآورد. ، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی یکشنبه شب در جمع مدیران و مسئولان استان هرمزگان اظهار کرد: در شرایط جنگی خمپاره و توپ می‌آید و بمباران و گلوله‌های مستقیم وجود دارد و عده‌ای شهید، مجروح و یا مفقود می‌شوند. اما آیا در حین جنگ می‌توان گفت که جنگ و استقلال کشور را رها کنیم و به فکر چیز‌های جزئی‌تر باشیم. باید شرایط کشور را درک کنیم و ببینیم در چه وضعیت و شرایطی هستیم. دکتر روحانی تصریح کرد: اگر بخواهیم در مقابل ابرقدرت‌ها بایستیم و استقلال خود را از دست ندهیم، باید همه با هم متحد باشیم. برای حفظ آزادی که ثمره...


خسروکفیلی- سعید علی حسینی ملی پوش فوق سنگین وزنه برداری ایران در رقابتهای آسیایی این رشته در چین شرکت خواهدکرد. عزیز علی حسینی پدر سعید علی حسینی دارنده مدال های نقره رقابتهای جهانی و بازی های آسیایی جاکارتا با بیان این مطلب گفت : نگران نباشد سعید خود را به مسابقات آسیایی چین که اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود ،خواهد رساند. او در باره غیبت سعید در اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری ایران برای شرکت در رقابتهای بین المللی جام فجر و پیکارهای آسیایی چین اظهارداشت : مشکلات تحصیلی سبب شده است که وی نتواند در این اردو شرکت کند که با رفع این مشکلات سعید بار دیگر در اردوی تیم ملی حضور می یابد و خود را برای شرکت دررقابتهای آسیایی آماده خواهد کرد. پدر سعید علی حسینی درباره عدم اطلاع کادر فنی تیم ملی وزنه برداری ایران از وضعیت پسرش اظهارداشت...


خسروکفیلی- انتخابات کنفدراسیون وزنه برداری آسیا درحالی فروردین ماه سال آینده برگزار می شود که هنوز نامزدی دوباره حسین رضازاده برای تصدی کرسی هیات اجرایی این کنفدراسیون مشخص نیست. با نزدیک شدن به زمان برگزاری این انتخابات که به نظر می رسد که در یکی از کشورهای چین ، قطر و یا تایلند برگزار خواهدشد ، وضعیت تنها نماینده کشورمان در این کنفدراسیون هنوز در پرده ابهام ومبهم قراردارد. فدراسیون وزنه برداری کشورمان با نزدیک شدن به انتخابات کنفدراسیون این رشته ورزشی در قاره آسیا هنوز اسامی نامزدهای ایرانی برای تصدی پست هایی دراین کنفدراسیون را رسانه ای نکرده است و وضعیت حسین رضازاده نیز معلوم نیست. با توجه به اختلافات رضازاده و علی مرادی رییس فعلی فدراسیون وزنه برداری هنوز معلوم نیست که این فدراسیون نام رضازاده را به عنوان یکی از نامزدهای...


معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش شرکت ایران خودرواعلام کرد : همزمان با عرضه تعداد بالایی از خودروهای تولیدی و با اجرای شرایط فروش فوری درروزهای آتی، حباب قیمت خودروهای این شرکت دربازار شکسته خواهد شد. به گزارش ایکوپرس ، مصطفی خان کرمی با بیان این مطلب افزود:شرکت ایران خودرو با تمام توان خود و بهر ه گیری از ظرفیت های موجود به ایجاد بهبود وضعیت تولید تلاش می کندبه طوری که در حال حاضرتحویل این شرکت به حدود روزانه 1500 دستگاه رسیده است. وی افزود:‌ با توجه به سیاست های وزارت صمت و تلاش و همیاری زنجیره تامین قطعات و واحدهای تولیدی شرکت ایران خودرو، عدد تحویل درآینده نزدیک به بیش از 1500 دستگاه نیز افزایش خواهدیافت . خان کرمی تاکیدکرد: شرکت ایران خودرو طی روزهای آتی با فروش فوری و تحویل محصولات در سال 97 با روند افزایش قیمت مقابله خواهد...


رئیس جمهور با بیان اینکه ملت ایران بی‌تردید انتقام خون شهیدان مرزبان خود را می‌گیرد، گفت: اجازه نمی‌دهیم مزدوران جنایتکاری که سلاح و منابع مالی آنها را بیگانگان تامین می‌کنند، از دست انتقام الهی و مردم مومن ایران فرار کنند. حجت‌الاسلام حسن روحانی در جمع بندرلنگه ‌‌‌با بیان اینکه ایران عزیز و قدرتمند همواره برای منطقه امنیت‌آفرین بوده است، اظهار داشت: ‌مسلمانان باید متحد باشند و با ایجاد روابط دوستانه و برادرانه، امنیت منطقه را حفظ کنند و انقلاب ما انقلاب اسلامی و مردمی است و 40 سال این واقعیت را نشان دادیم که دنبال معنویت امنیت و پیشرفت کل منطقه هستیم و امروز هم عمل ، زبان، رفتار و گفتار ما همین را می‌گوید. وی با بیان اینکه ایران هیچ‌گاه آغازگر تجاوزی در کل منطقه نبوده است، افزود: این اشتباه است که برخی فکر کنند صهیونیست‌ها و یا آمریکایی‌ها...


چهارشنبه ، ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰:۰۳
اختصاصی-برخواه ۱۵ وزنه بردار را به اردوفراخواند،نام مرادی،هاشمی وبراری نیست
خسروکفیلی

محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران اسامی ۱۵ وزنه بردار را برای شرکت دراردوی آمادگی تیم ملی به فدراسیون وزنه برداری ارائه کرد.

برخواه پس از بازگشت از رقابتهای جهانی ترکمنستان درحالی اسامی ۱۵ وزنه بردار را برای شرکت در این اردوکه از روز جمعه هفته جاری در کمپ تیم های ملی وزنه برداری ایران در مجموعه ورزشی آزادی تهران دایر می شود به فدراسیون وزنه برداری ارائه کرد که از میان هشت ملی پوش کشورمان در قابتهای جهانی تنها ۵ وزنه بردار به این مرحله اردو دعوت شده اند.

سهراب مرادی ،علیرضا سلیمانی و محمدرضا براری دارندگان مدال های طلای اوزان ۹۶،۱۰۲وعنوان ششمی رقابتهای جهانی ترکمنستان سه ملی پوش کشورمان هستند که از سوی برخواه به این اردو دعوت نشده اند.

این سه وزنه بردار دوران ریکاوری و استراحت رامی گذرانندولی حضورمحمدرضا براری دراردوی اصلی تیم ملی برای شرکت دررقابتهای آسیایی چین به علت اختلافات این وزنه بردار با سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران در پرده ابهام قرار دارد.

هدف اصلی از تشکیل این اردو محک زدن شماری از وزنه برداران جوان که آینده سازان وزنه برداری کشورمان به شمار می روند توسط سرمربی تیم ملی است.

این اردو پیش درآمد اردوی اصلی تیم ملی وزنه برداری ایران است که دی ماه سال جاری با حضور تمامی سرمایه های این رشته ورزشی برای شرکت در رقابتهای آسیایی چین که اوایل اردیبهشت ماه آینده برگزار می شود ، خواهدبود.

پیمان دهقانی ،محمدنیری ،نیما آقایی ،علیرضا سلیمانی، کیهان ممیوند، رضا بیرالوند، امیرحقوقی،محمد زارعی ، یاسین باقری،حسین سلطانی، علی داودی ،مصطفی جواهری ، همایون تیموری ،عارف خاکی و رسول معتمدی وزنه بردارانی هستند که از روزجمعه هفته جاری تمریناتشات را زیر نظرکادرفنی تیم ملی آغاز خواهند کرد.

از میان دعوت شدگان به اردوی تیم ملی چهار وزنه بردار به نام های نیما آقایی ،محمد زارعی ،همایون تیموری و علیرضا سلیمانی روز ۲۸ آذرماه به دوحه محل برگزاری مسابقات وزنه برداری جام قطر که حکم گزینشی بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیورا دارد،اعزام خواهندشد.
کلمات کلیدی: چندثانیه-برخواه-وزنه بردار -۱۵ 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP