• امروز پنج‌شنبه ، ۲ خرداد ۱۳۹۸
  • ۱۸ رمضان ۱٤٤۰
  • Thu 23 May 2019
خسروکفیلی- حسین رضازاده رییس سابق فدراسیون وزنه برداری گفت: اتوبان من و کوروش باقری دو طرفه است. ملی پوش اسبق تیم وزنه برداری ایران و یکی از نامزدهای شرکت کننده در انتخابات ریاست فدراسیون وزنه برداری افزود : همانطور که گفتم اتوبان من و باقری دوطرفه است ، در انتخابات پیش رو اگر آرا به سود باقری باشد من به نفع او کناره گیری خواهم کرد و بالعکس اگر آرای اعضای مجمع به سود من باشد ، باقری از من حمایت و کناره گیری می کند. وی با اشاره به دوران ریاست پنج ساله اش بر فدراسیون وزنه برداری اظهارداشت : در مدتی که من ریاست فدراسیون وزنه برداری را برعهده داشتم ، به همراه باقری بهترین نتایج تاریخ وزنه برداری ایران در بازی های المپیک را کسب کردیم و به نتایج بسیار خوبی در رقابتهای جهانی ، قاره ای و بازی های آسیایی دست یافتیم. در بخش استعدادیابی نیز شماری...


رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه رمز ادامه انقلاب، مقاومت و ایثار است، گفت: با توکل به خدا و تجربه چهار دهه گذشته از شرایط کنونی که پیچیده‌تر از جنگ رو در روی نظامی است، پیروز بیرون می‌آییم البته شرط پیروزی ایجاد زمینه آن یعنی وحدت و انسجام و شنیدن یک صدا از مردم است. محمدرضا عارف در نشست خبری اظهار کرد: امروز اولین روز ماه خرداد ماه حماسه‌های بزرگ است. ما حماسه دوم و سوم و پانزده خرداد و سالروز رحلت امام در چهارده خرداد را داشتیم که وجه مشترک این حماسه‌ها حضور مؤثر و پیروزی اراده مردم بود که این ویژگی نهضت و انقلاب اسلامی و رمز ماندگاری انقلاب در چهار دهه گذشته بوده که مردم به عنوان پشتوانه اصلی انقلاب حضور داشتند. این نماینده اصلاح‌طلب مجلس، پانزده خرداد را نقطه عطف و شروعی در به نتیجه رساندن نهضت امام در ۲۲ بهمن ۵۷ و سرنگونی نظام شاهنشاهی...


رئیس‌جمهور با اشاره به ثابت ماندن قیمت سوخت و نفت و گاز برای 4 سال متوالی در کشورگفت: فعلا نمی‌توانیم در مورد درست یا غلط بودن این سیاست قضاوت کنیم. ، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور، شامگاه امروز چهارشنبه اول خرداد در دیدار با جمعی از کارآفرینان و فعالان اقتصادی، هدف توطئه های دشمنان طی 40 سال گذشته را جلوگیری از ایرانی قدرتمند، متحد و توسعه یافته خواند و با تاکید بر اینکه این تلاش دشمنان تاکنون بی نتیجه مانده است، گفت: دولت یازدهم و دوازدهم در تلاشی گسترده کوشیده است تا وضعیت کشور در نقطه مطلوبی باشد اما در عین حال قضاوت با مردم و آینده تاریخ است، چرا که برخی مسایل را هم گذشت زمان قضاوت می‌کند. وی افزود: در هیچ زمانی از تاریخ انقلاب شرایط سال‌های 97 و 98 را نداشته‌ایم بویژه اینکه دشمن همه تلاش خود را بر جلوگیری از فروش نفت و ایجاد...


بعد از احضار دروازه بان پرسپولیس توسط کمیته اخلاق، حکم او صادر شد. بعد از ظهر امروز اعلام شد علیرضا بیرانوند به دلیل برخورد ناپسندی که با مامور نیروی انتظامی پس از دیدار تیم‌های پارس جنوبی و پرسپولیس در ورزشگاه تختی جم داشته، با محرومیت موقت مواجه است؛ تصمیمی که واکنش سریع باشگاه پرسپولیس را به همراه داشت تا رای نهایی در این باره صادر شود. بنابر درخواست باشگاه پرسپولیس، بیرانوند ساعت ۱۸ امروز در جلسه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حضور یافت و مستندات خود را ارائه داد. حرکت دروازه‌بان پرسپولیس غیر حرفه‌ای شناخته شد ولی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به دلیل عدم سابقه، ملی پوش بودن و حسن اخلاق علیرضا بیرانوند، کمترین مجازات را برای او در نظر گرفته است. طبق شنیده‌ها، سه بازی محرومیت تعلیقی و ۵۰ میلیون تومان جریمه نقدی، حکمی است که کمیته...


با اعلام سفارت ایران در بلژیک، قرارداد مارک ویلموتس با فدراسیون فوتبال ایران امضا شد. ، مذاکرات مهدی تاج با ویلموتس در دو نوبت ۴ و ۵ ساعته در بلژیک برگزار و اعلام شد طرفین در همه موارد به جز موضوع انتقال پول به توافق رسیده‌اند. به همین دلیل عنوان شد که سفارت ایران در بلژیک در حال انجام دادن کارهاست تا قرارداد این مربی هفته آینده امضا شود. با این حال صفحه رسمی سفارت ایران در بلژیک در توئیتی از عقد قرارداد ویلموتس با فدراسیون ایران خبر داد و نوشت ویلموتس قراردادش را در بروکسل امضا کرده است. قرارداد سرمربی جدید تیم ملی فوتبال کشورمان که تا پایان جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اعتبار دارد، امضا شد. به این ترتیب مارک ویلموتس در دیدار دوستانه تیم ملی ایران مقابل سوریه که روز ۱۶ خرداد برگزار می‌شود، برای نخستین بار روی نیمکت ملی‌پوشان کشورمان می‌نشیند. شیخ...


پنج‌شنبه ، ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰:۳۱
وام ضروری بازنشستگان پرداخت شد
نوبت سوم وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران به مبلغ ۵ میلیون تومان در آذر به حساب حقوقی آنان واریز شد.

زهرا زاده غلام اظهار داشت: با همکاری بانک صادرات ایران و طبق نوبت بندی اعلام شده، وام ضروری مرحله سوم متقاضیان واجد شرایط به حساب حقوقی شان واریز شده است.
زاده غلام با بیان اینکه مرحله چهارم وام ضروری بازنشستگان قرار است در دی ماه پرداخت شود، یادآور شد: واجدین شرایط به ترتیب اولویت «کمترین مجموع وام دریافتی» و «کمترین حقوق دریافتی» نوبت بندی شده و با توجه به سقف اعتبار تخصیصی توسط بانک عامل به صورت ماهیانه وام ضروری آنان پرداخت می شود.
وی اظهار داشت: امسال برای پرداخت وام ضروری به 400 هزار نفر از بازنشستگان کشوری مبلغ 2000 میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده شده است.
زاده غلام تصریح کرد: بازنشستگان کشوری می توانند نتایج وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران سال 97 شامل واجد شرایط بودن و همچنین نوبت پرداخت وام را در سایت cspf.ir مشاهده کنند.راه اندازی نمایشگاه آثار هنری بازنشستگان در آینده نزدیک
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: به زودی نمایشگاه بازنشستگان هنرمند در تهران و خانه های امید استان های مختلف راه اندازی می شود.
جمشید تقی زاده در نشست صمیمی با جمعی از بازنشستگان هنرمند در فرهنگسرای نیاوران تهران تاکید کرد: صندوق بازنشستگی کشوری حمایت از هنرمندان، مولفان، محققان و همه نخبگان بازنشسته که زیر پوشش قرار دارند را نه یک کار جانبی که یک وظیفه و سیاست اصلی می داند و بر آن تاکید می کند.
تقی زاده اظهار امیدواری کرد: به زودی شاهد راه اندازی نمایشگاه بازنشستگان هنرمند در تهران و در خانه های امید سایر استان ها خواهیم بود تا بتوانیم از ظرفیت های موجود و خفته بازنشستگان به هر شکل ممکن هم دفاع و هم حمایت کنیم.
وی با تاکید بر اهمیت نقش آفرینی بزرگان و بازنشستگان در جمع خانواده ها گفت: برنامه هایی در دست داریم تا فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی بازنشستگان را در قالب فعالیت های خانوادگی ساماندهی کنیم تا هم با علاقه و هیجان بیشتری از آن استقبال شود و هم حضور بازنشستگان در کنار خانواده و نوه ها به برنامه ها و رویدادهای پیش روی ما غنا و شادابی ویژه ای خواهد داد.
تقی زاده یکی از دغدغه های صندوق بازنشستگی کشوری به عنوان دومین نهاد بزرگ بازنشستگی در کشور را بالابردن امید به زندگی و توجه به سلامت جسم و روح جامعه هدف عنوان و تصریح کرد: ساخت خانه های امید که بازنشستگان می توانند در کنار دوستانشان به فعالیت های فرهنگی، هنری و ورزشی بپردازند، آغاز اجرایی شدن ساخت دهکده های سلامت بازنشستگان و اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی از جمله مهمترین این برنامه ها است.
مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه هنر و فعالیت این گروه هنری نمونه و اسوه ای برای جامعه بازنشستگی کشور است، گفت: هنری که آنقدر زیبا و لطیف و دوست داشتنی است که انسان از توصیف این توانمندی و ذوق هنری به وجد می آید. من به نوبه خودم از اجرای مثال زدنی و خاص شما عزیزان در مراسم های مختلف که موجب حس امید و نشاط در مخاطب به خصوص در میان بازنشستگان می شود سپاسگزارم.
تقی زاده با تاکید بر اینکه انسان فطرتا زیبایی را دوست دارد و هنرمند فردی است که توانایی خلق یک اثر زیبا را دارد، اظهار داشت: بشر هنر را برای تسکین آلام و تعالی روحش برگزیده و به واسطه آن آرامش پیدا می کند. خداوند متعال نیز به احسن وجه انسان و خلقت را در کمال هنرمندی و نظم و زیبایی آفریده و هرسوی این جهان هستی را نگاه کنید، موج هنر و زیبایی در آن نمایان است.
وی با بیان اینکه معتقدم باید سپاسگزار و شکرگزار خالق هستی باشیم، گفت: باید همچنین قدردان هنرمندان که ادامه دهنده راه پروردگار در نمایش نقش خلقت هستند، باشیم و تا هنر هست شُکر هنر و قدردانی از هنرمند نیز باید باشد.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری یکی از فرصت های خوب برای پرداختن به هنر را هنگام فراغت و دوران بازنشستگی عنوان کرد و افزود: در این دوران که فرهیختگان ما با پرداختن به هنر هم می توانند اوقات فراغتشان را پر کنند، هم شور جوانی و سرزندگی بیشتری پیدا کرده و هم به تمام و کمال ذوق و احساس خود را به نمایش گذارند و این یعنی «من زنده ام و زندگی می کنم.»
کلمات کلیدی: چندثانیه-بازنشستگان-پرداخت 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP