• امروز دوشنبه ، ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
  • ۱۳ جمادى الثانية ۱٤٤۰
  • Mon 18 Feb 2019
رئیس جمهور گفت: ما همان دولتی هستیم که تورم را کنترل کردیم، چون مردم امید به آینده داشتند و مردم به دنبال تولید بودند و مردم باید نسبت به آینده کشور امیدوار باشند و به آنان امید بدهیم و این مشکلاتی نیست که ملت را به زانو درآورد. ، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی یکشنبه شب در جمع مدیران و مسئولان استان هرمزگان اظهار کرد: در شرایط جنگی خمپاره و توپ می‌آید و بمباران و گلوله‌های مستقیم وجود دارد و عده‌ای شهید، مجروح و یا مفقود می‌شوند. اما آیا در حین جنگ می‌توان گفت که جنگ و استقلال کشور را رها کنیم و به فکر چیز‌های جزئی‌تر باشیم. باید شرایط کشور را درک کنیم و ببینیم در چه وضعیت و شرایطی هستیم. دکتر روحانی تصریح کرد: اگر بخواهیم در مقابل ابرقدرت‌ها بایستیم و استقلال خود را از دست ندهیم، باید همه با هم متحد باشیم. برای حفظ آزادی که ثمره...


خسروکفیلی- سعید علی حسینی ملی پوش فوق سنگین وزنه برداری ایران در رقابتهای آسیایی این رشته در چین شرکت خواهدکرد. عزیز علی حسینی پدر سعید علی حسینی دارنده مدال های نقره رقابتهای جهانی و بازی های آسیایی جاکارتا با بیان این مطلب گفت : نگران نباشد سعید خود را به مسابقات آسیایی چین که اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود ،خواهد رساند. او در باره غیبت سعید در اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری ایران برای شرکت در رقابتهای بین المللی جام فجر و پیکارهای آسیایی چین اظهارداشت : مشکلات تحصیلی سبب شده است که وی نتواند در این اردو شرکت کند که با رفع این مشکلات سعید بار دیگر در اردوی تیم ملی حضور می یابد و خود را برای شرکت دررقابتهای آسیایی آماده خواهد کرد. پدر سعید علی حسینی درباره عدم اطلاع کادر فنی تیم ملی وزنه برداری ایران از وضعیت پسرش اظهارداشت...


خسروکفیلی- انتخابات کنفدراسیون وزنه برداری آسیا درحالی فروردین ماه سال آینده برگزار می شود که هنوز نامزدی دوباره حسین رضازاده برای تصدی کرسی هیات اجرایی این کنفدراسیون مشخص نیست. با نزدیک شدن به زمان برگزاری این انتخابات که به نظر می رسد که در یکی از کشورهای چین ، قطر و یا تایلند برگزار خواهدشد ، وضعیت تنها نماینده کشورمان در این کنفدراسیون هنوز در پرده ابهام ومبهم قراردارد. فدراسیون وزنه برداری کشورمان با نزدیک شدن به انتخابات کنفدراسیون این رشته ورزشی در قاره آسیا هنوز اسامی نامزدهای ایرانی برای تصدی پست هایی دراین کنفدراسیون را رسانه ای نکرده است و وضعیت حسین رضازاده نیز معلوم نیست. با توجه به اختلافات رضازاده و علی مرادی رییس فعلی فدراسیون وزنه برداری هنوز معلوم نیست که این فدراسیون نام رضازاده را به عنوان یکی از نامزدهای...


معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش شرکت ایران خودرواعلام کرد : همزمان با عرضه تعداد بالایی از خودروهای تولیدی و با اجرای شرایط فروش فوری درروزهای آتی، حباب قیمت خودروهای این شرکت دربازار شکسته خواهد شد. به گزارش ایکوپرس ، مصطفی خان کرمی با بیان این مطلب افزود:شرکت ایران خودرو با تمام توان خود و بهر ه گیری از ظرفیت های موجود به ایجاد بهبود وضعیت تولید تلاش می کندبه طوری که در حال حاضرتحویل این شرکت به حدود روزانه 1500 دستگاه رسیده است. وی افزود:‌ با توجه به سیاست های وزارت صمت و تلاش و همیاری زنجیره تامین قطعات و واحدهای تولیدی شرکت ایران خودرو، عدد تحویل درآینده نزدیک به بیش از 1500 دستگاه نیز افزایش خواهدیافت . خان کرمی تاکیدکرد: شرکت ایران خودرو طی روزهای آتی با فروش فوری و تحویل محصولات در سال 97 با روند افزایش قیمت مقابله خواهد...


رئیس جمهور با بیان اینکه ملت ایران بی‌تردید انتقام خون شهیدان مرزبان خود را می‌گیرد، گفت: اجازه نمی‌دهیم مزدوران جنایتکاری که سلاح و منابع مالی آنها را بیگانگان تامین می‌کنند، از دست انتقام الهی و مردم مومن ایران فرار کنند. حجت‌الاسلام حسن روحانی در جمع بندرلنگه ‌‌‌با بیان اینکه ایران عزیز و قدرتمند همواره برای منطقه امنیت‌آفرین بوده است، اظهار داشت: ‌مسلمانان باید متحد باشند و با ایجاد روابط دوستانه و برادرانه، امنیت منطقه را حفظ کنند و انقلاب ما انقلاب اسلامی و مردمی است و 40 سال این واقعیت را نشان دادیم که دنبال معنویت امنیت و پیشرفت کل منطقه هستیم و امروز هم عمل ، زبان، رفتار و گفتار ما همین را می‌گوید. وی با بیان اینکه ایران هیچ‌گاه آغازگر تجاوزی در کل منطقه نبوده است، افزود: این اشتباه است که برخی فکر کنند صهیونیست‌ها و یا آمریکایی‌ها...


پنج‌شنبه ، ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰:۳۱
وام ضروری بازنشستگان پرداخت شد
نوبت سوم وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران به مبلغ ۵ میلیون تومان در آذر به حساب حقوقی آنان واریز شد.

زهرا زاده غلام اظهار داشت: با همکاری بانک صادرات ایران و طبق نوبت بندی اعلام شده، وام ضروری مرحله سوم متقاضیان واجد شرایط به حساب حقوقی شان واریز شده است.
زاده غلام با بیان اینکه مرحله چهارم وام ضروری بازنشستگان قرار است در دی ماه پرداخت شود، یادآور شد: واجدین شرایط به ترتیب اولویت «کمترین مجموع وام دریافتی» و «کمترین حقوق دریافتی» نوبت بندی شده و با توجه به سقف اعتبار تخصیصی توسط بانک عامل به صورت ماهیانه وام ضروری آنان پرداخت می شود.
وی اظهار داشت: امسال برای پرداخت وام ضروری به 400 هزار نفر از بازنشستگان کشوری مبلغ 2000 میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده شده است.
زاده غلام تصریح کرد: بازنشستگان کشوری می توانند نتایج وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران سال 97 شامل واجد شرایط بودن و همچنین نوبت پرداخت وام را در سایت cspf.ir مشاهده کنند.راه اندازی نمایشگاه آثار هنری بازنشستگان در آینده نزدیک
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: به زودی نمایشگاه بازنشستگان هنرمند در تهران و خانه های امید استان های مختلف راه اندازی می شود.
جمشید تقی زاده در نشست صمیمی با جمعی از بازنشستگان هنرمند در فرهنگسرای نیاوران تهران تاکید کرد: صندوق بازنشستگی کشوری حمایت از هنرمندان، مولفان، محققان و همه نخبگان بازنشسته که زیر پوشش قرار دارند را نه یک کار جانبی که یک وظیفه و سیاست اصلی می داند و بر آن تاکید می کند.
تقی زاده اظهار امیدواری کرد: به زودی شاهد راه اندازی نمایشگاه بازنشستگان هنرمند در تهران و در خانه های امید سایر استان ها خواهیم بود تا بتوانیم از ظرفیت های موجود و خفته بازنشستگان به هر شکل ممکن هم دفاع و هم حمایت کنیم.
وی با تاکید بر اهمیت نقش آفرینی بزرگان و بازنشستگان در جمع خانواده ها گفت: برنامه هایی در دست داریم تا فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی بازنشستگان را در قالب فعالیت های خانوادگی ساماندهی کنیم تا هم با علاقه و هیجان بیشتری از آن استقبال شود و هم حضور بازنشستگان در کنار خانواده و نوه ها به برنامه ها و رویدادهای پیش روی ما غنا و شادابی ویژه ای خواهد داد.
تقی زاده یکی از دغدغه های صندوق بازنشستگی کشوری به عنوان دومین نهاد بزرگ بازنشستگی در کشور را بالابردن امید به زندگی و توجه به سلامت جسم و روح جامعه هدف عنوان و تصریح کرد: ساخت خانه های امید که بازنشستگان می توانند در کنار دوستانشان به فعالیت های فرهنگی، هنری و ورزشی بپردازند، آغاز اجرایی شدن ساخت دهکده های سلامت بازنشستگان و اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی از جمله مهمترین این برنامه ها است.
مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه هنر و فعالیت این گروه هنری نمونه و اسوه ای برای جامعه بازنشستگی کشور است، گفت: هنری که آنقدر زیبا و لطیف و دوست داشتنی است که انسان از توصیف این توانمندی و ذوق هنری به وجد می آید. من به نوبه خودم از اجرای مثال زدنی و خاص شما عزیزان در مراسم های مختلف که موجب حس امید و نشاط در مخاطب به خصوص در میان بازنشستگان می شود سپاسگزارم.
تقی زاده با تاکید بر اینکه انسان فطرتا زیبایی را دوست دارد و هنرمند فردی است که توانایی خلق یک اثر زیبا را دارد، اظهار داشت: بشر هنر را برای تسکین آلام و تعالی روحش برگزیده و به واسطه آن آرامش پیدا می کند. خداوند متعال نیز به احسن وجه انسان و خلقت را در کمال هنرمندی و نظم و زیبایی آفریده و هرسوی این جهان هستی را نگاه کنید، موج هنر و زیبایی در آن نمایان است.
وی با بیان اینکه معتقدم باید سپاسگزار و شکرگزار خالق هستی باشیم، گفت: باید همچنین قدردان هنرمندان که ادامه دهنده راه پروردگار در نمایش نقش خلقت هستند، باشیم و تا هنر هست شُکر هنر و قدردانی از هنرمند نیز باید باشد.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری یکی از فرصت های خوب برای پرداختن به هنر را هنگام فراغت و دوران بازنشستگی عنوان کرد و افزود: در این دوران که فرهیختگان ما با پرداختن به هنر هم می توانند اوقات فراغتشان را پر کنند، هم شور جوانی و سرزندگی بیشتری پیدا کرده و هم به تمام و کمال ذوق و احساس خود را به نمایش گذارند و این یعنی «من زنده ام و زندگی می کنم.»
کلمات کلیدی: چندثانیه-بازنشستگان-پرداخت 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP