• امروز پنج‌شنبه ، ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
  • ۱۷ شوال ۱٤٤۰
  • Thu 20 Jun 2019
فرمانده کل سپاه گفت: در سحرگاه امروز پدافند هوایی سپاه یک فروند هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی را که در حال تعرض به حریم ایران بود را شجاعانه سرنگون کرد. سرلشکرحسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در مراسم بزرگداشت شهدای استان کردستان طی سخنانی اظهار داشت: امروز ضعف موریانه‌ای از درون قدرت آمریکا را مورد هدف قرار داده است. آن‌ها می‌خواستند ملت ایران را تسلیم کنند، اما ملت ایران قهرمانانه برای حفظ استقلال خود ایستاد و آن‌ها در این سناریو هم شکست خوردند. وی افزود: آن‌ها می‌خواستند وانمود کنند راه حل مشکلات ما مذاکره است، اما ما تا به امروز با منطق مقاومت رشد کرده ایم و دشمنانمان را فرسوده ایم و به عزت و اقتدار رسیده ایم. سردار سلامی ادامه داد: مذاکره بازی در فضای نابرابری فشار و منطق تسلیم است. در مذاکره فشار دشمن...


به دنبال اقدام‌ها و اظهارنظر‌های سعید جلیلی با هدف زیر سوال بردن عملکرد وزارت نفت در شرایط تحریمی، بیژن زنگنه، وزیر نفت از رئیس جمهوری درخواست کرد تا در جلسه‌ای نزد سران قوا و مراجع ذیصلاح دیگر با آقای جلیلی مناظره کند. متن پاسخ بیژن زنگنه، وزیر نفت، در واکنش به ادعای مطرح شده در حساب کاربری توئیتر سعید جلیلی در تاریخ ۲۸ خردادماه با عنوان «در سال‌های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ با وجود تحریم‌ها ماهانه یک تا ۱.۵ میلیون بشکه نفت و میعانات به فروش می‌رفت.» به شرح زیر است: «گر چه مشی اینجانب بر این است که معمولاً در برابر اینگونه تهاجمات به خاطر منافع ملی سکوت کرده و این ضربات را به جان و دل می‌پذیرم، اما با توجه به اینکه جناب آقای دکتر جلیلی در شرایط کنونی، به عنوان یکی از کانون‌های اصلی انتشار ادعا‌هایی علیه مدیریت فعلی نفت عمل می‌کنند، چاره‌ای جز ارائه...


مدیر مالی وزارت نفت که ۲۵ میلیون دلار از حساب این وزارتخانه خارج کرده بود و قصد داشت از کشور فرار کند، حین خروج از کشور دستگیر شد. مدیر مالی وزارت نفت ۲۵ میلیون دلار از حساب این وزارتخانه خارج و به حساب یک صراف واریز کرده بود و به ظاهر می‌خواستند با این پول کار کنند. براساس این گزارش مدیرمالی وزارت نفت و فرد صراف صرف‌نظر از این که خروج این ارز غیرقانونی و جرم محسوب می‌شود قصد انتقال مبلغ مذکور را به خارج از کشور داشتند. مدیر مالی وزارت نفت صبح امروز قصد خروج از کشور را داشت که دستگیر شد. همزمان با دستگیری این مقام مسئول در وزارت نفت صراف متخلف نیز دستگیر و هر دو روانه زندان شدند و حسابی که دلار‌ها به آن واریز شده نیز مسدود شده است.


رئیس جمهور آمریکا در یکی از جلسات مهم سیاسی به یکی از رهبران دنیا گفته که همه این کارها را این آقا ( اشاره می کند به بولتون) کرده و او فکر می کرد که ما اگر به ایران فشار بیاوریم، می توانیم این کشور را به زانو در آوریم و حالا خودش هم فهمیده که اشتباه کرده است. رئیس جمهور توقف برخی اقدامات در چارچوب بندهای ۲۶ و ۳۶ برجام را به رغم تبلیغات ناصحیح بعضی کشورها، حداقل اقدام تهران در واکنش به نادیده گرفتن روح اصلی برجام از سوی برخی طرف ها دانست و تاکید کرد: آمریکا با اقدامات خود علیه ملت ایران، به جنایت علیه بشریت و تروریسم اقتصادی دست زده است. روحانی گفت: آمریکایی ها در جلسات مهم با رهبران دنیا گفته اند که ما شکست خوردیم و مسیری که انتخاب کردیم نادرست بوده است و حتی رئیس جمهور آمریکا در یکی از جلسات مهم سیاسی به یکی از رهبران دنیا گفته که...


سرمربی سابق پرسپولیس با هواداران این تیم خداحافظی کرد. ، برانکو ایوانکوویچ با انتشار پیامی در اینستاگرامش از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد. این مربی پرافتخار کروات در متنی نوشت: « هواداران عزیز ارتش-سرخ: به شما، پرسپولیس و فوتبال ایران بدرود می‌گویم. من یک تصمیم سخت و غیرممکن گرفتم. زمان ایده آلی برای خداحافظی وجود ندارد. اگر ما می‌توانستیم احتمالا برای سال‌های زیادی کنار هم می‌ماندیم. من و کادرفنی ام تمام تلاش خود را در پرسپولیس کردیم، از دانش، تجربه، عشق و انگیزه خود برای رسیدن به بهترین نتایج در تاریخ باشگاه و تاریخ فوتبال ایران استفاده کردیم. از چهار سال حمایت شما و عشق بی‌کران شما نسبت به من و کادرفنی تشکر می‌کنم. عشق شما را هرگز فراموش نخواهم کرد و همیشه در قلب من خواهد ماند. ممنونم از ارتش سرخ. برای شکست‌های کمی که داشتیم،...


دوشنبه ، ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت: ۰:۲۹
دستیاربرخواه :عدم حضور رستمی تاثیرمنفی بر تیم ایران نمی گذارد، مرادی پهلوان است،علی حسینی همچنان مدعی است
خسروکفیلی-
نبود کیانوش رستمی در ترکیب تیم ملی وزنه برداری ایران تاثیر منفی بر روی ملی پوشان کشورمان در رقابتهای آسیایی چین نخواهد داشت.

اکبرخورشیدی فر مربی تیم ملی وزنه برداری ایران با بیان این مطلب اظهارداشت :کادر فنی تیم ملی پیش بینی همه چیز از جمله انصراف رستمی را کرده بود ، رستمی با انصراف از شرکت در این مسابقات این فرصت را برای میر مصطفی جوادی وزنه بردار جوان و آینده دار کشورمان فراهم کرد که نخستین حضورش را دررقابتهای قاره ای تجربه کند.

جوادی از جمله وزنه برداران کشورمان است که سال ها می تواند در رویدادهای مختلف برای ایران اسلامی افتخار کسب کند.

او گفت : نظم و انضباط حاکم بر اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری ایران با عدم حضور رستمی در این تیم دو چندان شده است و ملی پوشان کشورمان تمام تلاش خود را معطوف کسب بهترین نتیجه از این رویداد مهم کرده اند.

دستیار محمدحسین برخواه در تیم ملی وزنه برداری ایران به حذف رستمی در بازی های آسیایی جاکارتا اشاره کرد و گفت : رضا بیرالوند که در روزهای پایانی اعزام تیم ملی وزنه برداری ایران به بازی های جاکارتا از اعزام به این بازی ها بازماند در صورتی که رستمی دراین بازی ها شرکت نمی کرد ، با حضوردر این مسابقات می توانست یکی از مدال های نقره و یا برنز را از آن خود کند ، اکنون نیز کادر فنی تیم ملی درانتظار درخشش سید ایوب موسوی در دسته ۹۶ کیلوگرم است.

موسوی که تجربه حضور در رقابتهای جهانی را دارد از جمله وزنه بردارانی است که می تواند دررقابتهای آسیایی به نتایج خوبی دست یابد.

مربی تیم ملی وزنه برداری ایران از سهراب مرادی به عنوان پهلوانی که می رود به روزهای اوج خود بازگردد اشاره کرد و گفت :مرادی پس از بازگشت از آلمان تمریناتش را بسان گذشته وبه صورت سبک تر آغاز کرده است.

این وزنه بردار که رکورددار دسته ۹۶ کیلوگرم جهان است بدون هیچگونه حاشیه ای با نظم و انضباط خاص تمرینات خود را آغاز کرده است و پیش بینی می شود که بزودی به شرایط ایده آل برسدو تیم ایران را در رقابتهای جهانی تایلند همراهی کند.

وی در باره دیگرملی پوشان اعزامی ایران به رقابتهای آسیایی چین از جمله سعید علی حسینی نیز گفت: با اینکه علی حسینی دیرتر از دیگر وزنه برداران در اردوی آمادگی تیم ملی حضور یافت ولی همچنان یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی دسته فوق سنگین رقابتهای آسیایی است.

پیکارهای آسیایی چین سکوی پرش علی حسینی برای حضور در بازی های المپیک توکیوست چرا که این وزنه بردار نخستین رقابتهای گزینشی بازی های المپیک آینده راتجربه می کند.

دیگر حاضران در اردو نیز در شرایط خوبی قرار دارند و در صورتی که حدنصابهای تمرینی را در رقابتهای آسیایی به ثبت برسانند مطمئنا به نتایج مطلوبی دست خواهند یافت.

خورشیدی فر به رقابتهای گزینشی بازی های المپیک در کشورهای مختلف اشاره وبیان کرد : چند رویداد گزینشی تا پایان سال جاری میلادی پیش رو داریم که کادر فنی پس از بازگشت از چین نسبت به حضور در این مسابقات تصمیم گیری خواهد کرد.
کلمات کلیدی: چندثانیه -حضور-رستمی -مرادی 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP