• امروز یکشنبه ، ۳ شهریور ۱۳۹۸
  • ٢٤ ذو الحجة ۱٤٤۰
  • Sun 25 Aug 2019
مراسم معرفی برترین‌های هجدهمین دوره رقابت‌های فوتبال لیگ برتر درحالی برگزار شد که هفته نخست لیگ فصل بعد هم برگزار شده است. برترین‌های فوتبال ایران معرفی شدند سازمان لیگ برتر فوتبال ایران که هر روز نسبت به گذشته در برنامه ریزی و مدیریت اتفاقات فوتبال ضعیف تر و پرایرادتر می شود، مراسم برترین های لیگ برتر هجدهم را در پایان هفته نخست لیگ برتر نوزدهم در اوج بی نظمی برگزار کرد. در حالی که قرار بود این مراسم از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه آغاز شود و بر روی کارت های دعوت نیز این ساعت به عنوان شروع مراسم اعلام شده بود، اما طبق روال گذشته این مراسم با دو ساعت تاخیر آغاز شد و برخی مهمان به انتقاد از این بی نظمی پرداختند. * ایرج عرب مدیرعامل پرسپولیس همراه با گابریل کالدرون سرمربی این تیم و همچین بیرانوند، حسینی، نادری و خلیل زاده در مراسم حضور داشتند....


کدام رسانه در جهان برنامه‌ای را که مزیت نسبی‌ اوست تعطیل می‌کند؟ برنامه‌ای که حتی مخالفین جدی جمهوری اسلامی را هم دوشنبه شب‌ها پای تلویزیون جمهوری اسلامی می‌نشاند. عصر جدید به پایان رسید اما به نظر می‌رسد که «عصرجدید»ی برای حامیان مدیر جوان شبکه سه‌ در فضای مجازی بوجود آمده است. آنها برنامه خوب احسان علیخانی را چماقی کرده‌اند و بر سر عادل فردوسی‌پور و برنامه نود می‌‌کوبند. آنها از محبوبیت عصر جدید می‌گویند و رای بی‌سابقه‌ی شش و نیم میلیونی به «فاطمه عبادی». دوستان به صورت ناخواسته به نکته‌ای اشاره می‌کنند که چندان به نفع خودشان نیست. آنها به محبوبیت عادل فردوسی‌پور اعتراف کردند و حالا به خود می‌بالند که برنامه محبوب‌تر از نود هم پیدا شد. واقعا اگر دوستان می‌دانند که نود محبوب است و مردم مجری آن را دوست دارند چرا آن را تعطیل کردند؟ «عصرجدید»...


کارلوس کاروالیال، سرمربی تیم ریوآوه پس از هت‌تریک بامداد امروز (شنبه) مهدی طارمی در لیگ برتر پرتغال پشت‌پرده انتقال این مهاجم ایرانی را فاش کرد. کارلوس کاروالیال پس از پیروزی پرگل ۵ بر یک ریوآوه برابر تیم آوِس در هفته سوم لیگ برتر پرتغال که با هت‌تریک مهدی طارمی پایان یافت گفت: باید بگویم که مهدی طارمی بر حسب اتفاق اینجاست. در شرایط طبیعی او بازیکنی نبود که ما بتوانیم از عهده خریدش برآییم. سرمربی ۵۳ ساله تیم ریوآوه در ادامه اظهار داشت: انتقال مهدی طارمی به ریوآوه با ترغیب من از سوی ویلاش‌بوآش و کمک‌های بزرگ کارلوس کی‌روش صورت گرفت. برای حضور مهدی طارمی در ریوآوه باید پول بسیار زیادی پرداخت می‌کردیم، اما خوشحالم که اکنون می‌توانم روی این بازیکن حساب کنم. Iارلوس کاروالیال سپس با اشاره به پیروزی پرگل تیمش خاطرنشان کرد: ما در ۲ بازی...


وزیر امور خارجه کشورمان در مصاحبه با یک رسانه غربی تأکید کرد اگر اتحادیه اروپا تصمیم بگیرد که تعهدات برجامی خود را اجرا کند، ایران می‌تواند ظرف چند ساعت به تعهدات گذشته خود در برجام بازگردد. ، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران روز جمعه در مصاحبه با شبکه خبری یورو نیوز اعلام کرد اگر طرف‌های اروپایی برجام به تعهدات خود عمل کنند، بازگشت ایران به تعهدات پیشین خود در برجام تنها در عرض چند ساعت میسر خواهد بود. ظریف در این مصاحبه که پس از دیدار وی با امانوئل ماکرون رئیس‌جمهور فرانسه انجام شد و یورو نیوز اعلام کرده است که مشروح آن‌ها را به‌زودی منتشر خواهد کرد، اظهار داشت: «اگر اتحادیه اروپا همراه با آمریکا یا بدون آمریکا تصمیم بگیرند که تعهدات خود در برجام را اجرا کنند ما می‌توانیم در عرض چند ساعت به اجرای کامل برجام بازگردیم.» وزیر...


وزیر امور خارجه کشورمان گفتگو‌های خود با رئیس جمهوری فرانسه را سازنده و خوب دانست و تاکید کرد: بحثی که با رئیس جمهور فرانسه داشتیم در ادامه تماس‌های تلفنی میان دکتر روحانی و مکرون بود. ، «محمدجواد ظریف» پس از دیدار با امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه در جمع خبرنگاران گفت: بحث میان رئیس جمهوری فرانسه و دکتر روحانی در تماسی تلفنی چند هفته گذشته صورت گرفته است. وی افزود: فرانسه در مورد نحوه اجرای برجام و گام‌هایی که نیاز است طرفین بردارند پیشنهادی را به ایران ارائه کرد و ما نیز در این زمینه پیشنهادی را ارائه کردیم برای این که اجرای برجام به صورت کامل انجام شود. رئیس دستگاه دیپلماسی با سازنده دانستن رایزنی‌های خود با رئیس‌جمهوری فرانسه اظهار داشت: البته بستگی به این دارد که اتحادیه اروپا چگونه بتواند تعهداتی که در قالب برجام و پس از...


شنبه ، ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: ۰:۲۹
بطحایی: لغو ابلاغ 2 نفر به دلیل رفتارهای اخیر در مدارس


وزیر آموزش و پرورش گفت:تاکنون ۲ نفر را بدلیل رفتارهای اخیر در مدارس لغو ابلاغ کرده ام و وظیفه دارم از جامعه دفاع کنیم.
، سید محمد بطحائی بعدازظهر جمعه در اردوگاه شهید رجایی نیشابور اظهار کرد: عملکرد آموزش و پرورش در کشور قابل شمارش نبوده و باید قدر داشته‌هایمان را بدانیم زیرا عادت کرده ایم داشته‌هایمان را کمتر از نداشته هایمان ببینیم.

وی افزود: همه دنیا بعد از انقلاب شمشیر به روی ما کشیده اند و دشمنی ورزیدند علیرغم این دشمنی‌ها جمهوری اسلامی ایران امروز حرف برای گفتن دارد.

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: امروز داشته‌های ما در آموزش و پرورش بسیار زیاد است و ما راه نرفته را خواهیم رفت و برخی اوقات رگبار انتقادات زیادی ناخواسته می‌شود.

وی بیان کرد: ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر دانش آموز و فرهنگیان ما در حفظ جز قرآن کریم شرکت کردند و همچنین ۱۰ میلیون دانش آموز به صورت داوطلبانه در مسابقات فرهنگی و هنری شرکت کردند و این نشان دهنده هویت فرهنگی ما است و متأسفانه این هویت در معرض خطر است.

بطحائی ابراز کرد: متأسفانه نسخه‌هایی از فرهنگ غرب تزریق می‌شود و اگر با این نسخه مقابله می‌شود برای حفظ هویت اسلامی است.

وی ادامه داد: سند ۲۰۳۰ و اینگونه سندها هویت دانش آموزان را هدف قرار داده است و اگر این هویت از بین برود دشمن به راحتی وارد کشور می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: داشته‌های ما در آموزش و پرورش بسیار زیاد است و باید از این داشته‌ها و قابلیت‌ها استفاده شود.

وی با اشاره به اتفاقات اخیر در برخی از مدارس کشور افزود: ۱۱۰ هزار مدرسه و ۶۰۰ هزار کلاس درس داریم که می‌تواند ۳۰ یا ۵۰ معلمی داشته باشد که رفتارهای ناشی و ناقبولی انجام دهد و روش‌های غیر محتاطانه ای در پیش بگیرند.

وی ادامه داد: در بین اقشار جامعه بالاترین اعتماد به معلمان است و متدین‌ترین و انقلابی‌ترین قشر معلمان هستند و تاکنون ۲ نفر را بدلیل رفتارهای اخیر در مدارس لغو ابلاغ کرده ام و وظیفه دارم از جامعه دفاع کنیم.

بطحائی اظهار کرد: مسیر آموزش و پرورش باید تغییر کند و ما در آموزش و پرورش به سوی حفظ محوری حرکت می‌کنیم که این امر غلط است.

وی بیان کرد: هویت و ماهیت دانش آموزان در فضای مجازی در خطر است و تعلیم و تربیت اسلامی یعنی باهم بودن و اینکه هر کس گلیم خودش را از آب بیرون بکشد این جزو تربیت اسلامی نیست.

وی گفت: جامعه پذیری کارکرد اصلی آموزش و پرورش است، کارکردهای آموزش و پرورش باید اصلاح شود و این اصلاح را ما از مدارس ابتدایی در کشور شروع کرده ایم.
کلمات کلیدی: چندثانیه - بطحایی - لغو - ابلاغ 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP