• امروز سه‌شنبه ، ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
  • ۱٩ ذو الحجة ۱٤٤۰
  • Tue 20 Aug 2019
وزیر امور خارجه ایران به فرانسه سفر می‌کند. ،محمدجواد ظریف در جریان دیدار با ایرانیان مقیم سوئد در جریان سفر به این کشور اروپایی اعلام کرد: در اواخر هفته جاری به پاریس سفر می‌کند. او در این ارتباط افزود: در روز جمعه با رییس جمهور و وزیر امور خارجه فرانسه دیدار و رایزنی می‌کند.


هاشم یکه زارع مدیرعامل شرکت ایران خودرو در دفتر کار خود بازداشت شد. هاشم یکه زارع مدیرعامل شرکت ایران خودرو عصر امروز بازداشت شد. یکه زارع حوالی ساعت ۱۷ امروز در حالی که در محل کار خود حضور داشت با حکم قضایی توسط ضابطان دستگاه قضا بازداشت شده است.


خبر استعفای آندره‌آ استراماچونی، سرمربی استقلال را پیش از خبرنگار‌های نزدیک به این باشگاه، دی‌مارتزیو، خبرنگار معروف ایتالیایی در توئیتر رسمی خود اعلام کرد. دی‌مارتزیو پیش از این نیز ازجمله نخستین افرادی بود که خبر حضور سرمربی پیشین اینترمیلان را در استقلال منتشر کرد، همین موضوع باعث شد هواداران استقلال به اخبار او اعتماد بسیاری داشته باشند. دی‌مارتزیو به‌واسطه رفاقت دیرینه‌ای که با استراماچونی دارد، اخبار باشگاه استقلال را با جزئیات بیشتری منتشر می‌کند، او روز گذشته نیز در سایتش نوشت: «اگرچه استراماچونی تهدید به خداحافظی کرد، اما مدیریت استقلال از این فرصت استفاده کرده و با وعده اینکه مسائل را در این مدت کوتاه حل خواهد کرد، استراماچونی را در استقلال نگه‌داشت.» خبرنگار معروف اسکای‌اسپورت در یک مصاحبه با خبرنگار ایرانی شرکت کرده که حاصلش...


نماینده مردم ساری و میانرود در مجلس از ارجاع و پیگیری تخلفات دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به مجلس و اعلام افراد متخلف شامل مدیران عامل، اعضای هیات مدیره ، مدیران مرتبط و ... در این گزارش خبر داد. به دنبال طرح تخلفات دو باشگاه سرخابی از سوی علی اصغر یوسف نژاد، نماینده مجلس شورای اسلامی در رسانه ها مبنی بر اینکه باشگاه های استقلال و پرسپولیس به عنوان دو شرکتی که در اداره ثبت شرکت ها ثبت شده اند، آخرین تغییرات ثبت آنها به سال 90 برمی گردد و در طی این 8 سال تغییرات جدید روال قانونی خود را نداشته اند و اگر ثابت شود که این چنین است، کلیه پرداخت ها، صورتحساب ها و موارد مالی که در طی این مدت در دو باشگاه انجام شده، به عنوان تخلف محسوب می‌شود. علی اصغر یوسف نژاد در برنامه عصر امروز "همیشه با ورزش" رادیو، درباره وضعیت پرداخت ها ، صورت حساب ها...


معاون ارزی اسبق بانک مرکزی می‌گوید مداخله در بازار فردایی ارز به درخواست دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی و دستور رئیس جمهور و تایید رئیس کل بانک مرکزی انجام شده است معاون ارزی اسبق بانک مرکزی می‌گوید مداخله در بازار فردایی ارز به درخواست دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی و دستور رئیس جمهور و تایید رئیس کل بانک مرکزی انجام شده است. شنیدن نام «عراقچی» کافی است تا گوش‌ها تیز شوند. چه در زمان انتصابش به معاونت ارزی بانک مرکزی، چه کمتر از یک سال بعد که خبر بازداشت او به اتهام اخلال در نظام ارزی کشور منتشر شد. نه فقط به خاطر اینکه سید احمد عراقچی نسبت به مدیران قبلی معاونت ارزی سن و سال کمتری داشت و نه فقط به خاطر اینکه سابقه زیادی از فعالیت در بانک مرکزی نداشت. بلکه بیشتر به دلیل انتساب فامیلی با سید عباس عراقچی عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته‌ای...


دوشنبه ، ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۱:۰۹
آموزش و پرورش: دریافت شهریه از دانش آموزان مدارس دولتی ممنوع است


مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: هنگام نام نویسی دانش آموزان مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول و دوم این استان در مدارس دولتی دریافت هرگونه وجه نقد از آنان به عنوان شهریه ممنوع است.

هادی زارع پور روز یکشنبه اظهار داشت: علاوه بر این برای نام نویسی دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد در مدارس دولتی این استان هیچگونه آزمون ورودی و یا شرط معدل وجود ندارد.

وی افزود: دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد هنگام نام نویسی در مدارس دولتی این استان به جز هزینه بیمه و کتاب‌های درسی مبلغ دیگری پرداخت نکنند.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اولیای دانش آموزان این استان در صورت مشاهده هرگونه تخلف در همین راستا مراتب را با شماره تلفن ۳۲۲۲۰۳۸ - ۰۷۴۳ به ستادهای نظارت بر نام نویسی مدارس مستقر در واحدهای ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره‌های آموزش و پرورش استان اعلام کنند.

زارع پور عنوان کرد: نام نویسی از دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد در مدارس دولتی این استان بر اساس محدوده بندی جغرافیایی و در نزدیکترین مدرسه به محل سکونت آنان انجام می‌شود.

وی ابراز داشت: نام نویسی از دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد در مدارس دولتی این استان برای سال تحصیلی ۱۳۹۹ - ۱۳۹۸ از اواسط خردادماه امسال آغاز شده و تا ۳۱ مردادماه نیز ادامه دارد.

زارع پور گفت: نام نویسی دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد در مدارس دولتی این استان تنها از طریق سامانه سناد انجام خواهد شد.

افزون بر ۱۵۳ هزار دانش آموز پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در سال تحصیلی ۱۳۹۸ - ۱۳۹۷ در کهگیلویه و بویراحمد مشغول به تحصیل بودند.
کلمات کلیدی: چندثانیه - آموزش و پرورش- شهریه 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP