• امروز دوشنبه ، ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
  • ۱٤ شوال ۱٤٤۰
  • Mon 17 Jun 2019
نظر سخنگوی دولت درباره خبر تذکر روحانی به زنگنه نخستین نشست خبری علی ربیعی به عنوان سخنگوی دولت برگزار شد. علی ربیعی در اولین نشست خبری خود به عنوان سخنگوی دولت، در پاسخ به پرسشی درباره احتمال برخی تغییرات در دولت و کنار رفتن زنگنه بیان کرد: هیچ تغییری در دستور کار دولت نیست. زنگنه همیشه فعال بوده است و از وزرای کلیدی دولت است. همیشه اسم زنگنه در استیضاح مطرح بوده است اما امیدوارم زنگنه نقش خود در دولت را ادامه دهد. نقش زنگنه در این دوره مهم است. نمایندگان هم باید کمک کنند. وی با بیان اینکه در قالب طرح ملی مسکن ۴۰۰ هزار مسکن آماده می‌کنیم، افزود: ۵۰۰ هزار واحد مسکن مهر تکمیل و تحویل داده می‌شود، مسکن حمایتی و کارگری دنبال می‌شود. تسهیلات تا سقف ۸۰ درصد نیز می‌تواند به عرضه مسکن کمک کند. ربیعی همچنین تصریح کرد: هیچ تصمیمی برای...


خسرو کفیلی - مربی سابق تیم ملی وزنه برداری ایران از عملکرد وزنه برداران کشورمان در رقابتهای جهانی فیجی ابراز رضایت کرد . فراز رامهرمزی گفت : نتایج کسب شده از سوی ملی پوشان جوان کشورمان و کسب عنوان قهرمانی رده بندی تیمی این مسابقات بیانگر عملکرد مناسب تیم ایران است . ضمن آنکه از نظر مدالی نیز ، مدال های خوشرنگی از سوی ملی پشان کشورمان در این مسابقات بدست آمد که تاکنون سابقه نداشته است. وی افزود : این جوانان آینده سازان وزنه برداری ایران هستند و اکنون که آنان عنوان قهرمانی جهان را برای چهارمین بار پیاپی از آن کشورمان کردند نباید آنان را رها کرد بلکه باید زمینه حضور آنان را در اردوهای مختلف و حفظ آنان انجام شود. این وزنه برداران اکنون به حمایت نیاز دارند، این حمایت می تواند مادی و معنوی باشد . او از حسین سلطانی به عنوان بهترین...


ست دوم دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و روسیه هم به سود شاگردان کولاکوویچ خاتمه پیدا کرد. ایران 3 – روسیه صفر؛ تسخیر صدر با شکار روس ها ، تیم ملی والیبال ایران در سومین مسابقه خود در هفته سوم رقابت های لیگ ملت های 2019 از ساعت 18:30 در سالن غدیر ارومیه به مصاف روسیه رفت که این مسابقه با نتیجه 3 بر صفر و با امتیازهای 25 بر 20، 26 بر 24 و 25 بر 23 به سود شاگردان کولاکوویچ خاتمه پیدا کرد. ایگور کولاکوویچ برای شروع این مسابقه از ترکیب سعید معروف، سید محمد موسوی، علی شفیعی، امیر غفور، میلاد عبادی پور، پوریا فیاضی و محمدرضا حضرت پور استفاده کرد. ست نخست؛ 25 بر 20 به سود ایران هر دو تیم شروع خوبی داشتند، اما در امتیاز 8 بر 6 به سود ایران هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند. امتیاز 16 بر 12 به سود ایران زمانی بود که تیم ها به وقت...


تیم ملی والیبال ایران موفق شد در بازی سوم خود در هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال روسیه را هم زمین گیر کند تا با اقتدار به صدرنشینی خود ادامه دهد. تیم ملی والیبال ایران در سومین مسابقه خود در هفته سوم رقابت های لیگ ملت های 2019 از ساعت 18:30 در سالن غدیر ارومیه به مصاف روسیه رفت که این مسابقه با نتیجه 3 بر صفر و با امتیازهای 25 بر 20، 26 بر 24 و 25 بر 23 به سود شاگردان کولاکوویچ خاتمه پیدا کرد. شاگردان ایگور کولاکوویچ با این پیروزی هشتمین برد خود را در 9 بازی اخیر بدست آوردند و با اقتدار در صدر باقی ماندند. روسیه نزدیک ترین تعقیب کننده ایران بود که با شکست مقابل بلندقامتان کشورمان عملا از رسیدن به صدر جا ماند.


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ارسال نامه فسخ قرارداد برانکو به این باشگاه را تایید کرد ایرج عرب پس از جلسه هیئت مدیره امروز این باشگاه گفت:​ نامه فسخ قرارداد برانکو به دست ما رسیده است، ما پول سرمربی تیم را آماده کرده ایم و طبق صحبتی که با او داشتیم، امروز یا فردا پول او را توسط وکیلش به صورت نقدی پرداخت می‌کنیم. وی افزود: به هر حال برانکو یک مربی حرفه‌ای است و ما اعتقاد داریم به تعهداتش نسبت به باشگاه پرسپولیس عمل خواهد کرد. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره پیشنهاد باشگاه الاهلی عربستان به برانکو گفت: از این پیشنهاد‌ها خبری نداریم و فقط در رسانه‌ها این موضوع را متوجه شدم. وی درباره اینکه چه تضمینی وجود دارد که برانکو از پرسپولیس نرود، افزود: به هر حال او با ما قرارداد دارد و به هیچ عنوان بحث فسخ یک طرفه قرارداد وجود ندارد. برانکو...


سه‌شنبه ، ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰:۳۷
اختصاصی - بیرانوند: داودی زمان کمی برای آماده شدن داشت
خسرو کفیلی -

دبیر فدراسیون وزنه برداری از نتایج کسب شده توسط ملی پوشان جوان وزنه برداری ایران در رقابتهای جهانی فیجی ابراز رضایت کرد.

محسن بیرانوند که به عنوان سرپرست و سرمربی به همراه تیم ملی وزنه برداری جوانان ایران در رقابتهای جهانی شرکت کرده بود ، با بیان این مطلب گفت : همانگونه که پیش بینی کرده بودیم تیم جوانان کشورمان یک بار دیگر عنوان قهرمانی جهان را کسب کرد و خدا را برای کسب این عنوان شاکر هستیم .

وی درباه عملکرد ملی پوشان کشورمان در این رویداد مهم اظهارداشت : به جز روح الله بیرالوند که به علت مصدومیت نتوانست در حرکت دوضرب رقابتهای دسته ۷۳ کیلوگرم شرکت کند از عملکرد دیگر اعضای این تیم راضی هستیم .

بیرالوند در صورتی که دچار مصدومیت نمی شد ، یکی از مدال آوران کشورمان از رقابتهای جهانی بود.

دبیر فدراسیون وزنه برداری اختلاف ساعت و شرایط آب و هوایی را دو عامل اصلی در کاهش حدنصابهای برخی از وزنه برداران کشورمان در این مسابقات یاد کرد و اظهارداشت : با توجه به مشکلات مالی که با آن گریبانگیر بودیم نتوانستیم وزنه برداران کشورمان را زودتر به فیجی اعزام کنیم تا با آب و هوا و اختلاف ساعت انس بگیرند که همین امر مشکلاتی را برایمان ایجاد کرد ولی با این وجود حدنصابهای کسب شده خوب بود.

به عنوان مثال محمدحسینی ملی پوش دسته ۸۹ کیلوگرم کشورمان تنها یک روز پیش از رقابتهای این وزن وارد شهر سووا شد و فردای آن روز به روی تخته رفت و به یک مدال طلا ، یک نقره و یک برنز دست یافت.

بیرانوند به عدم دستیابی علی داودی ملی پوش فوق سنگین کشورمان به مدال طلای این مسابقات نیز اشاره کرد و گفت : این وزنه بردار پس از بازگشت از رقابتهای آسیایی چین تنها سه هفته فرصت داشت خود را برای شرکت در این مسابقات آماده کند که فرصت اندکی بود ولی با این وجود داودی تمام توان خود را برای کسب مدال طلا انجام داد که جای تقدیر دارد.

وی از عملکرد علیرضا یوسفی دیگر ملی پوش دسته فوق سنگین کشورمان ابراز رضایت کرد و گفت : یوسفی چهره بسیار خوبی از خود در این مسابقات نشان داد ، باید بگویم که این وزنه بردار یک سال دیگر نیز می تواند برای تیم وزنه برداری نوجوانان ایران وزنه بزند و پس از آن به جمع وزنه برداران جوان خواهد پیوست.

او در باره عدم اعزام مصطفی جوادی دیگر وزنه بردار جوان کشورمان که در رقابتهای آسیایی چین شرکت کرده بود آظهارداشت : جوادی نیز همانند داودی پس از بازگشت از چین در اردوی تیم ملی جوانان شرکت کرد ولی در رکوردگیری به عمل آمده این وزنه بردار مغلوب حسین سلطانی شد و از حضور در فیجی بازماند.
کلمات کلیدی:
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP