• امروز سه‌شنبه ، ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
  • ۱٩ ذو الحجة ۱٤٤۰
  • Tue 20 Aug 2019
وزیر امور خارجه ایران به فرانسه سفر می‌کند. ،محمدجواد ظریف در جریان دیدار با ایرانیان مقیم سوئد در جریان سفر به این کشور اروپایی اعلام کرد: در اواخر هفته جاری به پاریس سفر می‌کند. او در این ارتباط افزود: در روز جمعه با رییس جمهور و وزیر امور خارجه فرانسه دیدار و رایزنی می‌کند.


هاشم یکه زارع مدیرعامل شرکت ایران خودرو در دفتر کار خود بازداشت شد. هاشم یکه زارع مدیرعامل شرکت ایران خودرو عصر امروز بازداشت شد. یکه زارع حوالی ساعت ۱۷ امروز در حالی که در محل کار خود حضور داشت با حکم قضایی توسط ضابطان دستگاه قضا بازداشت شده است.


خبر استعفای آندره‌آ استراماچونی، سرمربی استقلال را پیش از خبرنگار‌های نزدیک به این باشگاه، دی‌مارتزیو، خبرنگار معروف ایتالیایی در توئیتر رسمی خود اعلام کرد. دی‌مارتزیو پیش از این نیز ازجمله نخستین افرادی بود که خبر حضور سرمربی پیشین اینترمیلان را در استقلال منتشر کرد، همین موضوع باعث شد هواداران استقلال به اخبار او اعتماد بسیاری داشته باشند. دی‌مارتزیو به‌واسطه رفاقت دیرینه‌ای که با استراماچونی دارد، اخبار باشگاه استقلال را با جزئیات بیشتری منتشر می‌کند، او روز گذشته نیز در سایتش نوشت: «اگرچه استراماچونی تهدید به خداحافظی کرد، اما مدیریت استقلال از این فرصت استفاده کرده و با وعده اینکه مسائل را در این مدت کوتاه حل خواهد کرد، استراماچونی را در استقلال نگه‌داشت.» خبرنگار معروف اسکای‌اسپورت در یک مصاحبه با خبرنگار ایرانی شرکت کرده که حاصلش...


نماینده مردم ساری و میانرود در مجلس از ارجاع و پیگیری تخلفات دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به مجلس و اعلام افراد متخلف شامل مدیران عامل، اعضای هیات مدیره ، مدیران مرتبط و ... در این گزارش خبر داد. به دنبال طرح تخلفات دو باشگاه سرخابی از سوی علی اصغر یوسف نژاد، نماینده مجلس شورای اسلامی در رسانه ها مبنی بر اینکه باشگاه های استقلال و پرسپولیس به عنوان دو شرکتی که در اداره ثبت شرکت ها ثبت شده اند، آخرین تغییرات ثبت آنها به سال 90 برمی گردد و در طی این 8 سال تغییرات جدید روال قانونی خود را نداشته اند و اگر ثابت شود که این چنین است، کلیه پرداخت ها، صورتحساب ها و موارد مالی که در طی این مدت در دو باشگاه انجام شده، به عنوان تخلف محسوب می‌شود. علی اصغر یوسف نژاد در برنامه عصر امروز "همیشه با ورزش" رادیو، درباره وضعیت پرداخت ها ، صورت حساب ها...


معاون ارزی اسبق بانک مرکزی می‌گوید مداخله در بازار فردایی ارز به درخواست دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی و دستور رئیس جمهور و تایید رئیس کل بانک مرکزی انجام شده است معاون ارزی اسبق بانک مرکزی می‌گوید مداخله در بازار فردایی ارز به درخواست دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی و دستور رئیس جمهور و تایید رئیس کل بانک مرکزی انجام شده است. شنیدن نام «عراقچی» کافی است تا گوش‌ها تیز شوند. چه در زمان انتصابش به معاونت ارزی بانک مرکزی، چه کمتر از یک سال بعد که خبر بازداشت او به اتهام اخلال در نظام ارزی کشور منتشر شد. نه فقط به خاطر اینکه سید احمد عراقچی نسبت به مدیران قبلی معاونت ارزی سن و سال کمتری داشت و نه فقط به خاطر اینکه سابقه زیادی از فعالیت در بانک مرکزی نداشت. بلکه بیشتر به دلیل انتساب فامیلی با سید عباس عراقچی عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته‌ای...


سه‌شنبه ، ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت: ۰:۵۷
وضعیت کاغذ تا سه ماه آینده به شرایط عادی برمی‌گردد


معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه قرار گرفتن کاغذ در کنار کالاهای اساسی نشان از توجه مسئولان کشور به رسانه‌ها در شرایط کنونی است، گفت: تا سه ماه آینده کاغذ به شرایط عادی برمی‌گردد و کاغذ رسانه‌های کشور تامین خواهد شد.
، محمد خدادادی معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بیست و نهمین جلسه ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی اظهار داشت: قرار است طی نشستی، رسانه‌های برتر همچون صدا و سیما، مطبوعات و شبکه‌های اجتماعی با شاخص‌های تعیین شده مورد تقدیر قرار بگیرند.

وی افزود: بی‌شک صدا و سیما و رسانه ها نقش تعیین‌کننده‌ای در عبور از شرایط بحران و اطلاع‌رسانی دقیق و هماهنگی بین بخش‌ها و دستگاه‌های مختلف برای فائق آمدن از مشکلات را دارند.

معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد با اشاره به موضوع کاغذ، ادامه داد: محدودیت ارز در سال گذشته سبب شد که پنج ماه کاغذ وارد کشور نشود، چون شاهد محدودیت ارز بودیم. در اردیبهشت امسال به دستور مقام معظم رهبری جلسه‌ای با رئیس جمهور و معاون اول و همه مسئولان کشور برگزار شد و در آن جلسه مقرر شد ۸۰ هزار تن کاغذ با ارز کالاهای اساسی با توجه به نقش رسانه‌ها در اختیار قرار بگیرد.

خدادادی بیان کرد: ما دو محله در پیش رو داریم که یکی از آن تأمین ارز مورد نیاز است. امروز ۳۰۰ تن کاغذ با نرخ کالای ارزی توزیع کرده‌ایم و تا سه ماه آینده کاغذ به شرایط عادی برمی‌گردد و کاغذ رسانه‌های کشور تامین خواهد شد.

وی افزود: قرار گرفتن کاغذ در کنار کالاهای اساسی نشان از توجه مسئولان کشور به رسانه‌ها در شرایط کنونی است، شرایطی که آمریکا به کشور فشار آورده است تا شاهد تضعیف افکار عمومی باشد.

معاون مطبوعاتی ارشاد بیان کرد: ۴۰ هزار تن برای محصولات فرهنگی همچون کتاب و ۴۰ هزار تن برای رسانه‌ها در نظر گرفته شده است.

خدادادی افزود: تا کنون ۱۳۵۰ تن کاغذ واریز شده که سه هزار تن کاغذ امروز وارد و به این رقم افزوده شده است.

وی اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود تا ظرف دو هفته آینده سه هزار تن کاغذ با قیمت کالاهای اساسی در اختیار رسانه ها قرار بگیرد.

وی بیان کرد: با توجه به شرایط اقتصادی و مواجه شدن رسانه‌ها با توجه به شرایط اقتصادی و سهم رسانه در مواجهه با جنگ رسانه ای به طور طبیعی انتظار می‌رود که رسانه‌ها مورد حمایت از بعد اقتصادی قرار بگیرند
کلمات کلیدی: چندثانیه - وضعیت - سه ماه کاغذ 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP