• امروز یکشنبه ، ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
  • ۱۷ ذو الحجة ۱٤٤۰
  • Sun 18 Aug 2019
وکیل میترا استاد گفت: اولیای دم مرحومه به یکی از دفاتر اسناد رسمی رفته و رضایت‌نامه خود را به طور رسمی ثبت کردند. این رضایت کاملاً بی‌قید و شرط صادر شده و هیچ گونه مبلغی به عنوان دیه یا وجه‌المصالحه دریافت نشده است. محمود حاجیلوئی ، گفت: موکلم از حق شرعی و قانونی خود مبنی بر قصاص محمدعلی نجفی گذشتند و با تمام حاشیه‌ها و حرف و حدیث‌هایی که بود توانستند از این مرحله عبور کنند. وی ادامه داد: جلسات زیادی برای گرفتن رضایت برگزار شد که در همه این جلسات اولیای دم میترا استاد، پدر، مادر و برادرش حضور داشتند تا در این جلسات که بزرگان کرمانشاه، خانواده و همچنین وکلای آقای نجفی حضور داشتند و حتی برخی از مسؤولان نیز آمد و رفت کردند نهایتاً رضایت حاصل شد. وکیل میترا استاد گفت: از لحاظ قانونی اولیای دم حق و اختیار دارند که برای اعلام رضایت خود...


خسرو کفیلی - دبیر فدراسیون وزنه برداری ابراز امیدواری کرد که سعید علی حسینی هر چه زودتر با بهبودی کامل به اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری ایران برای شرکت در رقابتهای آینده بازگردد. محسن بیرانود با ابراز تاسف از مصدومیت ملی پوش فوق سنگین وزنه برداری ایران اظهارداشت : از اینکه با نزدیک شدن به زمان اعزام تیم ملی وزنه برداری ایران به رقابتهای جهانی تایلند ، علی حسینی از ناحیه لگن خاصره دچار مصدومیت و مجبور به ترک اردوی تیم ملی شد ، بسیار متاثرم. علی حسینی از جمله بهترین های این رشته ورزشی بشمار می رود ، حق او تنها کسب یک مدال جهانی از این رشته ورزشی نیست و امیدوارم با توجه به اینکه درهای تیم ملی برروی تمامی وزنه برداران باز است ، این وزنه بردار هر چه زودتر به اردوی تیم ملی وزنه برداری ایران بازگردد و خود را برای شرکت در رقابتهای آتی...


چند روز قبل بود که حجت الاسلام و المسلمین فقیهی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در مصاحبه ای از نقش محوری این تشکل در اعلام مرجعیت و ضرورت اخذ مجوز از آن برای چاپ رساله سخن گفته بود که واکنش هایی را در پی داشت. حالا به روایت یک خبرنگار آیت الله «محمد یزدی» رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صراحت بیشتری در این خصوص صحبت کرده و ضمن اشاره به مطرح شدن مرجعیت نوه یکی از مراجع بزرگ و مخالفت صریح با آن یادآور شده است که «همه نباید در حوزه مرجع بشوند.» »، روایتی از دیدار رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با «محمدحسن نبوی» معاون فرهنگی-تبلیغی حوزه‌های علمیه که در مقام رئیس مرکز بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم با آیت الله یزدی دیدار کرده، توسط «فرید مدرسی» روزنامه نگار در کانال شخصی اش منتشر شده و عکسی هم از این دیدار انتشار یافته است که در آن سخنان...


نصرالله: جنگ با ایران، جنگ با تمام محور مقاومت است دبیر کل حزب‌الله لبنان در سالروز پیروزی جنگ ۳۳ روزه، هشدار داد هرگونه اعلام جنگ علیه ایران، به‌منزله اعلام جنگ علیه کل محور مقاومت است و منجر به انفجار کل منطقه خواهد شد. ، سخنرانی «سید حسن نصرالله»، دبیر کل حزب‌الله لبنان جمعه (۲۵ مرداد) به مناسبت سیزدهمین سالروز پیروزی این حزب در جنگ ۳۳ روزه سال ۲۰۰۶ سخنرانی کرد. او از طریق ویدیو کنفرانسی در همایش پیروزی بزرگ موسوم به «نصر و کرامة» در سیزدهمین سالگرد پیروزی حزب‌الله در این جنگ و شکست ارتش رژیم صهیونیستی با مردم لبنان سخن گفت. سید حسن نصرالله در ابتدای سخنرانی این پیروزی را به مردم لبنان و جنوب این کشور تبریک گفت و تأکید کرد که آبادانی شهرک‌ها و روستا‌های مرزی لبنان در جنوب، نشان دهنده اعتماد مردم به توانایی مقابله با دشمن صهیونیست...


خسرو کفیلی - رییس انجمن وزنه برداری فدراسیون دانشگاهی از رییس فدراسیون وزنه برداری به علت عدم همکاری با این انجمن انتقاد کرد. سجاد انوشیروانی که قصد دارد تیمی قدرتمند از وزنه برداران دانشجوی ایران برای شرکت در رقابتهای جهانی دانشجویان آماده کند ، اظهارداشت : در صورتی که علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری بگذارد از تمامی سرمایه های خود استفاده کنیم تیمی قدرتمند را روانه مسابقات جهانی دانشجویان خواهیم کرد. وی با اشاره به اینکه شمار بسیاری از ملی پوشان وزنه برداری ایران دانشجوی دانشگاه های مختلف هستند اظهارداشت : متاسفانه شاهد آن هستیم که فدراسیون وزنه برداری به هنگام اعزام تیم دانشجویان ایران به رقابتهای جهانی بهترین های این رشته را که دانشجو هستند در اختیار ما قرار نمی دهد ضمن آنکه در رقابتهای داخلی نیز برای ما مشکلاتی را فراهم...


پنج‌شنبه ، ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت: ۱۵:۴۱
ظریف : حضور مردم ضامن امنیت ملی در کشور است


: محمدجواد ظریف در همایش فرمانداران سراسر کشور گفت: امسال سال بسیار مهمی را گذراندیم و در پیش رو داریم. از منظر امنیت ملی باید کار‌های دولت پیگیری شود.

وی ادامه داد: علت خروج آمریکا از برجام، یک محاسبه بود باید بطلان این محاسبه را برای آمریکا ثابت می‌کردیم که خوشبختانه این محاسبه را باطل کردیم. محاسبه آمریکا این بود که با فشار اقتصادی نظام سقوط می‌کند، این باور را نه تنها آمریکا داشت بلکه به متحدان خود نیز این باور را القا کرد.

ظریف تصریح کرد: آقای بولتن در جلسه منافقین که بالای ۴۰ هزار دلار گرفته و گفته بود که ایرانی‌ها چهلمین سال پیروزی انقلاب را نخواهند دید، این سخن را فقط برای خوشایند منافقین نگفته بود، بلکه این سخن نشان دهنده محاسبات آمریکایی‌ها بود.

وی ادامه داد: مردم ایران همیشه پیش بینی آمریکایی‌ها را باطل کردند. در جنگ تحمیلی هم پیش بینی می‌کردند بعد از یک هفته نظام سقوط می‌کند، برای همین در شورای امنیت تا یک هفته هیچ قطعنامه‌ای صادر نشد.

وزیر امور خارجه کشورمان تصریح کرد: در سال ۹۲ آمریکایی‌ها پیش بینی کرده بودند مردم با صندوق‌های رای قهر کردند.

وی ادامه داد: اینکه برجام را با شش کشور به امضا رساندیم به خاطر ذکاوتمان نبود، حمایت مردم موجب شد توافق نامه‌ای را بدست بیاوریم که ترامپ می‌گوید بدترین توافقنامه است.

ظریف تصریح کرد: دیشب آمریکا جلسه آژانس را برگزار کرده، اما خودش منزوی شده، با تمام متحدانش حتی نتوانستند یک خط علیه ایران تصویب شود.

وی با بیان اینکه ما به فکر امنیت ملی هستیم که فیلم نمی‌سازیم، البته پول هم نداریم !، تصریح کرد: می‌گویند برجام محکم نبوده، آیا دیگر توافقاتی که آمریکا از آن خارج شد هم محکم نبود؟

ظریف تصریح کرد: آمریکا با دست خودش، خودش را منزوی کرده است. این شرایطی است که آمریکا برای خودش ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: البته این شرایط برای آمریکا همیشگی نیست، آمریکا می تواند خود را از یوغ اسراییل و تیم ب نجات دهد. ما هم سر جنگ با کسی نداریم.

وزیر امور خارجه کشورمان تصریح کرد: مردم به هر کسی که رای دهند برای مردم خوب است. ایران با تدابیر رهبری قطعا دست بالا را در منطقه دارد.

ظریف با بیان اینکه آمریکا مردم عادی را هدف قرار داده است، تصریح کرد: آمریکایی ها می گویند ما با تروریست ها مذاکره نمی کنیم اقدامات تروریستی اقدامات ترسوهاست.

وی ادامه داد: آمریکا در سیاست‌هایش شکست خورده است ، نمی تواند از ما دلخور باشد که مردم همه کشور ها از جمله عراق یمن سوریه افرادی را انتخاب کردند که آنها نمی خواهند.

وی ادامه داد: آقای پمپئو آشکارا گفته است که امید ما این است که مردم ایران نظام را عوض کنند، این امید را چگونه آقای پمپئو حفظ می کند؟ با دعا؟

ظریف تصریح کرد: آمریکا به تروریسم، به تحریم داروهای سرطانی، تحریم داروی بیماران ای بی رو آورده و با این اقدامات امید خود را حفظ می کند.

وی ادامه داد: مهم‌ترین منبع قدرت جمهوری اسلامی از ابتدای انقلاب تا ظهور حضرت مهدی ان‌شاءلله حضور مردم است.

وزیر امور خارجه کشورمان پیشرفت و رشد اقتصادی کشور را در گروی مشروعیت ما درون زا در کشور دانست و تصریح کرد: هر کشوری در منطقه ما چتر هسته‌ای روی سرشان است، کدوم یک از آن‌ها امنیت ما را دارند.

وی ادامه داد: اینکه حضرت امام گفتند مردم، ولی نعمت ما هستند، شعار نمی‌دادند. مردم مالک این کشور هستند، ما مستاجریم، همه چیز ما به این مردم وابسته است؛ و این موضوع ضامن امنیت ملی ماست.

وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه صحبت‌هایش خطاب به وزیر کشور تصریح کرد: من هرگاه آقای رحمانی فضلی را در جلسه هیئت دولت می‌بینم به ایشان می‌گویم سلام بر وزیر محترم مقتدر.
کلمات کلیدی: چندثانیه - ظریف- مردم - ضامن امنیت 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP