• امروز سه‌شنبه ، ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
  • ۱٩ ذو الحجة ۱٤٤۰
  • Tue 20 Aug 2019
وزیر امور خارجه ایران به فرانسه سفر می‌کند. ،محمدجواد ظریف در جریان دیدار با ایرانیان مقیم سوئد در جریان سفر به این کشور اروپایی اعلام کرد: در اواخر هفته جاری به پاریس سفر می‌کند. او در این ارتباط افزود: در روز جمعه با رییس جمهور و وزیر امور خارجه فرانسه دیدار و رایزنی می‌کند.


هاشم یکه زارع مدیرعامل شرکت ایران خودرو در دفتر کار خود بازداشت شد. هاشم یکه زارع مدیرعامل شرکت ایران خودرو عصر امروز بازداشت شد. یکه زارع حوالی ساعت ۱۷ امروز در حالی که در محل کار خود حضور داشت با حکم قضایی توسط ضابطان دستگاه قضا بازداشت شده است.


خبر استعفای آندره‌آ استراماچونی، سرمربی استقلال را پیش از خبرنگار‌های نزدیک به این باشگاه، دی‌مارتزیو، خبرنگار معروف ایتالیایی در توئیتر رسمی خود اعلام کرد. دی‌مارتزیو پیش از این نیز ازجمله نخستین افرادی بود که خبر حضور سرمربی پیشین اینترمیلان را در استقلال منتشر کرد، همین موضوع باعث شد هواداران استقلال به اخبار او اعتماد بسیاری داشته باشند. دی‌مارتزیو به‌واسطه رفاقت دیرینه‌ای که با استراماچونی دارد، اخبار باشگاه استقلال را با جزئیات بیشتری منتشر می‌کند، او روز گذشته نیز در سایتش نوشت: «اگرچه استراماچونی تهدید به خداحافظی کرد، اما مدیریت استقلال از این فرصت استفاده کرده و با وعده اینکه مسائل را در این مدت کوتاه حل خواهد کرد، استراماچونی را در استقلال نگه‌داشت.» خبرنگار معروف اسکای‌اسپورت در یک مصاحبه با خبرنگار ایرانی شرکت کرده که حاصلش...


نماینده مردم ساری و میانرود در مجلس از ارجاع و پیگیری تخلفات دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به مجلس و اعلام افراد متخلف شامل مدیران عامل، اعضای هیات مدیره ، مدیران مرتبط و ... در این گزارش خبر داد. به دنبال طرح تخلفات دو باشگاه سرخابی از سوی علی اصغر یوسف نژاد، نماینده مجلس شورای اسلامی در رسانه ها مبنی بر اینکه باشگاه های استقلال و پرسپولیس به عنوان دو شرکتی که در اداره ثبت شرکت ها ثبت شده اند، آخرین تغییرات ثبت آنها به سال 90 برمی گردد و در طی این 8 سال تغییرات جدید روال قانونی خود را نداشته اند و اگر ثابت شود که این چنین است، کلیه پرداخت ها، صورتحساب ها و موارد مالی که در طی این مدت در دو باشگاه انجام شده، به عنوان تخلف محسوب می‌شود. علی اصغر یوسف نژاد در برنامه عصر امروز "همیشه با ورزش" رادیو، درباره وضعیت پرداخت ها ، صورت حساب ها...


معاون ارزی اسبق بانک مرکزی می‌گوید مداخله در بازار فردایی ارز به درخواست دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی و دستور رئیس جمهور و تایید رئیس کل بانک مرکزی انجام شده است معاون ارزی اسبق بانک مرکزی می‌گوید مداخله در بازار فردایی ارز به درخواست دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی و دستور رئیس جمهور و تایید رئیس کل بانک مرکزی انجام شده است. شنیدن نام «عراقچی» کافی است تا گوش‌ها تیز شوند. چه در زمان انتصابش به معاونت ارزی بانک مرکزی، چه کمتر از یک سال بعد که خبر بازداشت او به اتهام اخلال در نظام ارزی کشور منتشر شد. نه فقط به خاطر اینکه سید احمد عراقچی نسبت به مدیران قبلی معاونت ارزی سن و سال کمتری داشت و نه فقط به خاطر اینکه سابقه زیادی از فعالیت در بانک مرکزی نداشت. بلکه بیشتر به دلیل انتساب فامیلی با سید عباس عراقچی عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته‌ای...


سه‌شنبه ، ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت: ۱۳:۴۴
بحران ترافیک در مهر ماه امسال


دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران، گفت: اگر روند ترافیکی با این منوال پیش رود ما در مهرماه امسال دچار بحران خواهیم شد.
، محمدعلی کرونی در گفت وگو با تیترشهر با اشاره به نارضایتی شهروندان در خصوص اجرای مرحله دوم طرح ترافیک، اظهارکرد: شورای شهر در خصوص روند اجرایی این طرح نقشی نداشته بلکه این طرح در شورای ترافیک شهر تهران با حضور ۳ نماینده از پلیس راهور، استانداری و وزارت کشور بررسی شده که درنهایت نرخ این طرح، نحوه اجرا و ۲۰ روز تردد رایگان در شورا مطرح شده و شورای شهر هیچ نظر و دخالتی در این زمینه نداشته است.

شهرداری پاسخگو باشد
وی با بیان اینکه اگر شاهد افزایش نارضایتی و شکایتی مردمی در این زمینه باشیم از شهرداری می‌خواهیم تا در این زمینه ورود کرده و پاسخگو باشد، گفت: البته در حال حاضر حجم بسیاری از شکایات و اعتراضات مردمی را دریافت کردیم و مقرر شده تا در اسرع وقت جلسه‌ای در کمیسیون با حضور پلیس راهور و شهرداری تشکیل شود تا مسئولان در این زمینه پاسخگو باشند.

دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران بیان کرد: قطعا با فرارسیدن سال تحصیلی جدید نیز مشکلات ترافیکی افزایش می‌یابد و اگر روند ترافیکی با این منوال پیش رود ما در مهرماه امسال دچار بحران خواهیم شد.
کرونی در ادامه با بیان اینکه فعلا در این مرحله بوده و اتخاذ خاصی تا این لحظه در شورای شهر تهران صورت نگرفته است، افزود: امیدواریم در جلسه مذکور راهکار‌های مناسبی ارائه شود تا مشکلات هرچه سریعتر برطرف شود.

نامه نگاری بسیار برای بازگشایی کامل پیاده رو خیابان ۱۷ شهریور
همچنین وی در ادامه در خصوص بازگشایی پیاده رو خیابان ۱۷ شهریور و مشکلات بسیار برای اهالی محله و کسبه نیز اظهارکرد: مکاتبات متعدد برای بازگشایی این منطقه به شهرداری ارسال شد همچنین بازدید‌های بسیار در این زمینه صورت گرفته است.

دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران بیان کرد: نامه‌های بسیاری از سوی شورای شهر به شهرداری ارسال شد که آخرین نامه نگاری از سوی رییس شورای شهر تهران به شهردار، معاون حمل و نقل و شهردار منطقه بود و در آن نامه درخواست شده است که هر چه سریعتربازگشایی کامل صورت گیرد.
وی ادامه داد: همچنین تعدادی از اهالی و کسبه نامه‌ای را در این زمینه ارسال کردند و این اقدامات تاکنون در این راستا صورت گرفته، ولی اگر اکنون شاهد تأخیر و تعلل در این زمینه هستیم قطعا به شهرداری برمی گردد و اصلا قابل پذیریش نیست.

شورای شهر موافق بازگشایی کامل پیاده رو خیابان ۱۷ شهریور است
کرونی در ادامه با اشاره به عدم پاسخگویی شهرداری در این خصوص گفت: شهردار منطقه نیز مطرح کرد که منتظر نظر نهاد بالادستی است، بنابراین شهردار باید پای کار بیاید و مشکل را حل کند.
دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در پیایان اظهارکرد: شورای شهر تهران موضوع را پیگیری می‌کند و موافق بازگشایی کامل پیاده رو خیابان ۱۷ شهریور است.
کلمات کلیدی: چندثانیه - بحران - ترافیک 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP