• امروز سه‌شنبه ، ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
  • ۱٩ ذو الحجة ۱٤٤۰
  • Tue 20 Aug 2019
وزیر امور خارجه ایران به فرانسه سفر می‌کند. ،محمدجواد ظریف در جریان دیدار با ایرانیان مقیم سوئد در جریان سفر به این کشور اروپایی اعلام کرد: در اواخر هفته جاری به پاریس سفر می‌کند. او در این ارتباط افزود: در روز جمعه با رییس جمهور و وزیر امور خارجه فرانسه دیدار و رایزنی می‌کند.


هاشم یکه زارع مدیرعامل شرکت ایران خودرو در دفتر کار خود بازداشت شد. هاشم یکه زارع مدیرعامل شرکت ایران خودرو عصر امروز بازداشت شد. یکه زارع حوالی ساعت ۱۷ امروز در حالی که در محل کار خود حضور داشت با حکم قضایی توسط ضابطان دستگاه قضا بازداشت شده است.


خبر استعفای آندره‌آ استراماچونی، سرمربی استقلال را پیش از خبرنگار‌های نزدیک به این باشگاه، دی‌مارتزیو، خبرنگار معروف ایتالیایی در توئیتر رسمی خود اعلام کرد. دی‌مارتزیو پیش از این نیز ازجمله نخستین افرادی بود که خبر حضور سرمربی پیشین اینترمیلان را در استقلال منتشر کرد، همین موضوع باعث شد هواداران استقلال به اخبار او اعتماد بسیاری داشته باشند. دی‌مارتزیو به‌واسطه رفاقت دیرینه‌ای که با استراماچونی دارد، اخبار باشگاه استقلال را با جزئیات بیشتری منتشر می‌کند، او روز گذشته نیز در سایتش نوشت: «اگرچه استراماچونی تهدید به خداحافظی کرد، اما مدیریت استقلال از این فرصت استفاده کرده و با وعده اینکه مسائل را در این مدت کوتاه حل خواهد کرد، استراماچونی را در استقلال نگه‌داشت.» خبرنگار معروف اسکای‌اسپورت در یک مصاحبه با خبرنگار ایرانی شرکت کرده که حاصلش...


نماینده مردم ساری و میانرود در مجلس از ارجاع و پیگیری تخلفات دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به مجلس و اعلام افراد متخلف شامل مدیران عامل، اعضای هیات مدیره ، مدیران مرتبط و ... در این گزارش خبر داد. به دنبال طرح تخلفات دو باشگاه سرخابی از سوی علی اصغر یوسف نژاد، نماینده مجلس شورای اسلامی در رسانه ها مبنی بر اینکه باشگاه های استقلال و پرسپولیس به عنوان دو شرکتی که در اداره ثبت شرکت ها ثبت شده اند، آخرین تغییرات ثبت آنها به سال 90 برمی گردد و در طی این 8 سال تغییرات جدید روال قانونی خود را نداشته اند و اگر ثابت شود که این چنین است، کلیه پرداخت ها، صورتحساب ها و موارد مالی که در طی این مدت در دو باشگاه انجام شده، به عنوان تخلف محسوب می‌شود. علی اصغر یوسف نژاد در برنامه عصر امروز "همیشه با ورزش" رادیو، درباره وضعیت پرداخت ها ، صورت حساب ها...


معاون ارزی اسبق بانک مرکزی می‌گوید مداخله در بازار فردایی ارز به درخواست دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی و دستور رئیس جمهور و تایید رئیس کل بانک مرکزی انجام شده است معاون ارزی اسبق بانک مرکزی می‌گوید مداخله در بازار فردایی ارز به درخواست دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی و دستور رئیس جمهور و تایید رئیس کل بانک مرکزی انجام شده است. شنیدن نام «عراقچی» کافی است تا گوش‌ها تیز شوند. چه در زمان انتصابش به معاونت ارزی بانک مرکزی، چه کمتر از یک سال بعد که خبر بازداشت او به اتهام اخلال در نظام ارزی کشور منتشر شد. نه فقط به خاطر اینکه سید احمد عراقچی نسبت به مدیران قبلی معاونت ارزی سن و سال کمتری داشت و نه فقط به خاطر اینکه سابقه زیادی از فعالیت در بانک مرکزی نداشت. بلکه بیشتر به دلیل انتساب فامیلی با سید عباس عراقچی عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته‌ای...


سه‌شنبه ، ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰:۴۴
اختصاصی - دکتر نوروزی : انجام عمل جراحی برروی مرادی معلوم نیست
خسرو کفیلی-

رییس فدراسیون پزشکی در حالی از بازگشت سهراب مرادی به صحنه رقابتهای وزنه برداری خبر داد که معالجات این وزنه بردار همچنان در مرکز پزشکی هانوفر آلمان ادامه دارد.

دکتر نوروزی که به همراه ملی پوش دسته ۹۶ کیلوگرم کشورمان که از ناحیه کتف دچار مصدومیت شده است به هانوفر آلمان سفر کرده بود با بازگشت به تهران گفت : کار درمانی مرادی در مرکز پزشکی هانوفر زیر نظر کادر پزشکی ایرانی ادامه دارد، سهراب صبح ها به تمرینات بدنسازی می پردازد و بعداز ظهر به تشخیص پزشکان فیزیوتراپی انجام می دهد.

وی با اشاره به بهبود اندک مصدومییت مرادی افزود : دامنه حرکتی کتف مرادی شعاع بیشتری پیدا کرده است و از خون مردگی کتف این وزنه بردار دیگر خبری نیست.

رییس فدراسیون پزشکی در ادامه اظهارداشت: کادر درمانی مرادی در چند روز آینده با انجام آزمایشات بیشتر نظر خود را در خصوص انجام عمل جراحی بر روی کتف مصدوم این وزنه بردار و یا انجام ادامه معالجات اعلام خواهد کرد.

او تصریح کرد : از هم اکنون نمی توان چیز دیگری در خصوص میزان مصدومیت مرادی گفت ، آزمایشات آتی تعیین کننده انجام عمل جراحی و یا نه خواهد بود.

نوروزی با اشاره به زمان باقی مانده تا آغاز بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو اظهارداشت : به جرات می توانم بگویم که این وزنه برداربا توجه به فیزیک بدنی اش تا آن زمان به صحنه رقابتهای وزنه برداری باز خواهد گشت .

همراه مرادی در هانوفر آلمان اظهارداشت : در خصوص آنکه این وزنه بردار با این وضعیت چگونه می تواند در رقابتهای انتخابی بازی های المپیک شرکت کند در این خصوص من تصمیم گیرنده نیستم و این کادر فنی تیم ملی وزنه برداری ایران است که باید در این باره ابراز نظر کند.

مرادی یک بار دیگر و آن هم در رقابتهای بین المللی جام فجر شرکت کرد و در این مسابقات وزنه نزد و تنها نامش در میان وزنه برداران شرکت کننده در این مسابقات ثبت شد ، شاید کادر فنی تیم ملی یک بار دیگر این کار را بکند.
کلمات کلیدی: چندثانیه - دکتر نوروزی - عمل جراحی - مرادی 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP