• امروز سه‌شنبه ، ۱۹ آذر ۱۳۹۸
  • ۱۳ ربيع الثاني ۱٤٤۱
  • Tue 10 Dec 2019
خسرو کفیلی - ملی پوش وزنه برداری ایران که از شرایط اردوهای آمادگی ملی پوشان کشورمان گلایه مند بود ، پاسخ مسئول کمپ تیم های ملی را داد. علی هاشمی ملی پوش دسته ۱۰۹ کیلوگرم تیم وزنه برداری ایران و دارنده چندین مدال جهانی و آسیایی به تازگی و با انتشار فیلم و تصاویری در صفحه شخصی‌اش از وضعیت موجود در اردوهای آمادگی تیم ملی انتقاد و عنوان کرده بود که امکاناتی که در اختیار ملی‌پوشان در اردوهای تیم ملی قرار می‌گیرد در سطح این رشته المپیکی نیست. در پی انتشار این فیلم و تصاویر در فضای مجازی که بازدید کنندگان بسیاری داشت و در سطح وسیعی پخش شد ، علی شاکری مسئول کمپ تیم های ملی وزنه برداری ایران به پاسخگویی پرداخت و ادعاهای هاشمی را تکذیب و مطالب او را دور از مرام پهلوانی خواند. مسئول کمپ تیم‌های ملی وزنه‌برداری گفت :‌ «متأسفانه هاشمی...


وزیر نفت که در آستانه استیضاح توسط پایداری ها قرار گرفته است، در روزنامه اطلاعات نوشت: هر زمان که اسم بابک زنجانی را می‌آوریم تا دو هفته عده‌ای حمله می‌کنند این نشان می‌دهد که برخی افراد تا چه حد در فساد‌کردن گستاخ شده‎اند و مبارزه با این افراد چه هزینه‎هایی درپی دارد این ایستادگی هزینه دارد و هزینه‎اش را اگرچه سنگین باشد می‌پردازم و چوبش را هم می‎خورم. این افراد به ترفندهای مختلف سعی دارند وی را تطمیع و تهدید یا بدنام کرده، ترورشخصیتی کنند و از سرراه بردارند. من پیش‎قدم هستم و بارها گفته‌ام تا زمانی که هستم، به امانت مردم که در دستم است، خیانت نمی‌کنم. رفیقان من در روزی که وارد وزارت نفت شدم از اکنون بیشتر بوده است. با خود قرارگذاشته‎ام که جیبم بسته و کمربندم محکم باشد تا از این رهگذر زبان گویا داشته باشم.


رئیس پیشین سازمان صدا و سیما گفت: اولین بار کلمه گم شدن ۹۴۷ میلیون دلار را به عنوان کار خطای مالی شنیدم آنهم از زبان آقای رئیس‌جمهور، درست در مقطعی که مساله پرونده برادر ایشان به نتیجه رسید و حکم قضایی صادر شد. قرینه محذوف ایشان این بود که جای این که برادر من را بگیرید به سراغ نهادی بروید که ۹۴۷ میلیون دلار گرفته است. این مبلغ ظرف مدت چهار سال برای هزینه‌های ارزی صدا و سیما اختصاص پیدا کرد که در هشت قسط از طرف بانک مرکزی که آخرین قسط هم در دوره خود آقای روحانی بود، داده شد.


عبدالناصر همتی در خصوص نوسانات اخیر نرخ ارز گفت: صبر ما زیاد است و همانطور که در یک سال گذشته نرخ ارز را کنترل کردیم و متناسب با ارزش ذاتی آن نرخ‌ها تعدیل شد، اکنون نیز این تلاش را برای بازگرداندن ثبات به بازار ادامه می‌دهیم و امیدواری زیادی وجود دارد که شرایط به روال طبیعی گذشته بازگردد. او گفت: شوک قیمتی بنزین و فضای روانی که از داخل و خارج از کشور بر اقتصاد حاکم شد، بخشی از علت این افزایش قیمت ارز بود و از طرف دیگر فضاسازی که در باره لایحه بودجه سال آینده از دیروز انجام شده، برخی را وادار به این کرده که بگویند بودجه مشکل دارد و اقتصاد را پولی می‌کند، در حالی که چنین مواردی، شوک‌هایی است که طرفداران بالا بردن نرخ ارز آن را ایجاد می‌کنند.


تعدادی از هواداران استقلال در پارکینگ ساختمان این باشگاه را شکستند. هواداران علیه امیرحسین فتحی،‌ جواد زرینچه و کامران منزوی شعار دادند . تعداد این هواداران اکنون به ۵۰۰ نفر می‌رسند.


سه‌شنبه ، ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰:۴۴
اختصاصی - دکتر نوروزی : انجام عمل جراحی برروی مرادی معلوم نیست
خسرو کفیلی-

رییس فدراسیون پزشکی در حالی از بازگشت سهراب مرادی به صحنه رقابتهای وزنه برداری خبر داد که معالجات این وزنه بردار همچنان در مرکز پزشکی هانوفر آلمان ادامه دارد.

دکتر نوروزی که به همراه ملی پوش دسته ۹۶ کیلوگرم کشورمان که از ناحیه کتف دچار مصدومیت شده است به هانوفر آلمان سفر کرده بود با بازگشت به تهران گفت : کار درمانی مرادی در مرکز پزشکی هانوفر زیر نظر کادر پزشکی ایرانی ادامه دارد، سهراب صبح ها به تمرینات بدنسازی می پردازد و بعداز ظهر به تشخیص پزشکان فیزیوتراپی انجام می دهد.

وی با اشاره به بهبود اندک مصدومییت مرادی افزود : دامنه حرکتی کتف مرادی شعاع بیشتری پیدا کرده است و از خون مردگی کتف این وزنه بردار دیگر خبری نیست.

رییس فدراسیون پزشکی در ادامه اظهارداشت: کادر درمانی مرادی در چند روز آینده با انجام آزمایشات بیشتر نظر خود را در خصوص انجام عمل جراحی بر روی کتف مصدوم این وزنه بردار و یا انجام ادامه معالجات اعلام خواهد کرد.

او تصریح کرد : از هم اکنون نمی توان چیز دیگری در خصوص میزان مصدومیت مرادی گفت ، آزمایشات آتی تعیین کننده انجام عمل جراحی و یا نه خواهد بود.

نوروزی با اشاره به زمان باقی مانده تا آغاز بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو اظهارداشت : به جرات می توانم بگویم که این وزنه برداربا توجه به فیزیک بدنی اش تا آن زمان به صحنه رقابتهای وزنه برداری باز خواهد گشت .

همراه مرادی در هانوفر آلمان اظهارداشت : در خصوص آنکه این وزنه بردار با این وضعیت چگونه می تواند در رقابتهای انتخابی بازی های المپیک شرکت کند در این خصوص من تصمیم گیرنده نیستم و این کادر فنی تیم ملی وزنه برداری ایران است که باید در این باره ابراز نظر کند.

مرادی یک بار دیگر و آن هم در رقابتهای بین المللی جام فجر شرکت کرد و در این مسابقات وزنه نزد و تنها نامش در میان وزنه برداران شرکت کننده در این مسابقات ثبت شد ، شاید کادر فنی تیم ملی یک بار دیگر این کار را بکند.
کلمات کلیدی: چندثانیه - دکتر نوروزی - عمل جراحی - مرادی 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP