• امروز یکشنبه ، ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
  • ۱۷ ذو الحجة ۱٤٤۰
  • Sun 18 Aug 2019
پاسخ صریح آملی لاریجانی به برخی ادعاها و اتهامات در پی طرح برخی ادعاها و اتهامات به آیت الله آملی لاریجانی، ازسوی آیت‌الله یزدی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه‌ای به این ادعاها و اتهامات پاسخ داده است. متن این نامه به این شرح است: بسم ا... الرحمن الرحیم حضرت آیت ا... آقای حاج شیخ محمد یزدی سلام علیکم چندی است که نمایشی در کشور بر اساس سناریوهای از پیش طراحی شده، علیه اینجانب براه افتاده است. بنا نداشتم با توجه به گرفتاری های مختلف مردم و کشور ، نسبت به این حرکات ، پاسخی دهم .ولکن اکنون احساس می کنم بازی های صدا و سیما و برخی نهاد های دیگر به نقطه ای رسیده است که سکوت در مقابل آن جایز نیست و البته در موقع مناسب به تفصیل در مورد ابعاد آن صحبت خواهم کرد. متاسفانه اخیراً جنابعالی مطالبی مطرح کرده اید که علاوه بر خلاف واقع...


نماینده مجلس نهم طی نامه‌ای به آیت‌‌الله رئیسی ابراز امیدواری کرد که ده‌ها هزار میلیارد تومان فساد صورت گرفته در پرونده‌ها به بیت المال برگشته و خرج نیازمندان کشور شود. نامه زاکانی خطاب به رئیسی درباره مفاسد شرکت بازرگانی پتروشیمی/ جزئیات تبانی طبری و برخی از چهره های امنیتی‌ ، علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس نهم طی نامه‌ای به آیت‌الله رئیسی رئیس قوه قضائیه نکاتی را در مورد مفاسد اقتصادی اخیر مطرح کرد. متن این نامه به شرح زیر است: « جناب آیت‌الله رئیسی ریاست محترم قوه قضائیه با سلام وتحیات احتراماً بنابر ضرورت حیاتی مبارزه با مفاسد اقتصادی در نظام اسلامی و اقدامات انقلابی و قابل تقدیر جنابعالی در مواجهه با فساد و مفسدان اقتصادی کشور که بحمدلله مایه امید ملت رشید ایران شده است موارد زیر تقدیم می شود تا ضمن سرعت...


رئیس‌جمهور کشورمان در دیدارهای امروز خود با سفرای سه کشور ایتالیا، بولیوی و افغانستان دیدار و ضمن دریافت استوارنامه آنها بر ضرورت همکاری های فی مابین تاکید کرد. ، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز یکشنبه پس از دریافت استوارنامه «جوزپه پررونه» سفیر جدید ایتالیا، مناسبات و روابط تجاری، تاریخی و دیرینه دو کشور را مورد اشاره قرار داد و با بیان اینکه ایتالیا در سالهای متمادی اولین شریک تجاری ایران در اروپا بوده، اظهار داشت: مصمم هستیم روابط و مناسبات دیرینه ایران و ایتالیا دوستانه و توسعه‌یافته باقی بماند و تحریم‌های یکجانبه و غیرقانونی آمریکا هیچ‌گونه تأثیری بر این روابط نداشته باشد. رئیس جمهور با تأکید بر آمادگی تهران بر گسترش روابط اقتصادی با رم، گفت: شرایط کنونی موقت است و نحوه رفتار دو دولت و تلاش آنها برای حفظ و توسعه روابط در...


وکیل میترا استاد گفت: اولیای دم مرحومه به یکی از دفاتر اسناد رسمی رفته و رضایت‌نامه خود را به طور رسمی ثبت کردند. این رضایت کاملاً بی‌قید و شرط صادر شده و هیچ گونه مبلغی به عنوان دیه یا وجه‌المصالحه دریافت نشده است. محمود حاجیلوئی ، گفت: موکلم از حق شرعی و قانونی خود مبنی بر قصاص محمدعلی نجفی گذشتند و با تمام حاشیه‌ها و حرف و حدیث‌هایی که بود توانستند از این مرحله عبور کنند. وی ادامه داد: جلسات زیادی برای گرفتن رضایت برگزار شد که در همه این جلسات اولیای دم میترا استاد، پدر، مادر و برادرش حضور داشتند تا در این جلسات که بزرگان کرمانشاه، خانواده و همچنین وکلای آقای نجفی حضور داشتند و حتی برخی از مسؤولان نیز آمد و رفت کردند نهایتاً رضایت حاصل شد. وکیل میترا استاد گفت: از لحاظ قانونی اولیای دم حق و اختیار دارند که برای اعلام رضایت خود...


خسرو کفیلی - دبیر فدراسیون وزنه برداری ابراز امیدواری کرد که سعید علی حسینی هر چه زودتر با بهبودی کامل به اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری ایران برای شرکت در رقابتهای آینده بازگردد. محسن بیرانود با ابراز تاسف از مصدومیت ملی پوش فوق سنگین وزنه برداری ایران اظهارداشت : از اینکه با نزدیک شدن به زمان اعزام تیم ملی وزنه برداری ایران به رقابتهای جهانی تایلند ، علی حسینی از ناحیه لگن خاصره دچار مصدومیت و مجبور به ترک اردوی تیم ملی شد ، بسیار متاثرم. علی حسینی از جمله بهترین های این رشته ورزشی بشمار می رود ، حق او تنها کسب یک مدال جهانی از این رشته ورزشی نیست و امیدوارم با توجه به اینکه درهای تیم ملی برروی تمامی وزنه برداران باز است ، این وزنه بردار هر چه زودتر به اردوی تیم ملی وزنه برداری ایران بازگردد و خود را برای شرکت در رقابتهای آتی...


سه‌شنبه ، ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۲۱:۰۰
ورود خبرنگاران به اماکن ورزشی ممنوع شد؛ پورسید آقایی را بی خیال ،سلطانی فر را بچسبید!؟
مجید سعیدی -
تا قبل از روز خبرنگار ،فکر میکردیم پورسیدآقایی -معاون ترافیک شهرداری -مخالف خبرنگاران است که با محدود کردن سهمیه طرح ترافیک از ورود آنها به محدوده جلوگیری می کند. اما گویا سلطانی فر و زیر مجموعه او در وزارت ورزش گوی سبقت را از پورسید آقایی هم ربوده اند!؟
کارکنان حراست مجموعه ورزشی انقلاب روز گذشته با ممانعت از ورود خبرنگاران که علاوه بر کارت پوشش خبری وزارت ورزش ،کارت وزارت ارشاد ،کارت انجمن خبرنگاران وعکاسان ورزشی که خانه انها در داخل مجموعه قرار دارد(!) اعلام کردند؛ ربیس حراست مجموعه دستور داده از ورود خبرنگاران تحت هر عنوان جلوگیری شود!؟
جالب است که ماجرا به اینجا ختم نمی شود. زیرا وقتی خبرنگاران خواهان شماره تلفن رییس حراست مجموعه برای علت ماجرا جویامیشوند چنینن جواب می گیرند ؛بگردید پیدا کنید ما نداریم! یعنی تکریم ارباب رحوع و رعایت حقوق شهروندی که رییس دولت تدبیر و امید(!) ابلاغ کرد در حد بوندیس لیگا در حراست مجموعه انقلاب اجرا می شود و فقط کافیست سری به آنجا بزنید (احترام و تکریم موج می زند) !
البته ما خبرنگاران به این اتفاقات عادت کرده ایم (!)چون می دانیم فقط۱۷ مرداد است که با دریافت انواع واقسام پیامک هاعزیز میشویم و ازروزبعد..!
جالب است که هنوز امضای برخی ظاهر فریبان(!) بر روی لوحه های کاغذی تقدیر نامه از برخی مجیزگویان (!)بمناسبت روزخبرنگار،خشک نشده که شاهد چنین اتفاق بی شرمانه از سوی حراست مجموعه ورزشی انقلاب هستیم!
آیا این بود رسم تقدیر از جامعه خبری ؟
حالا اگر پورسید آقایی ،سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران را بخاطر تسویه حساب درماجرای راه آهن کم کرده در خصوص رفتار و عملکرد زسلطانی فر و زیر مجموعه او چه باید گفت؟
مگر غیر این است که خبرنگاران بر اساس رسالت ذاتی خود همواره منعکس کننده اخبار و تلاش های مجموعه ورزش هستند، پس چرا آنها را به جایی که خانه آنهاست راه نمی دهند؟ و از ورودشان جلوگیری می کنند؟ رییس حراست مجموعه ورزشی انقلاب بر اساس کذام ضوابط و مقررات به خود احازه می دهدبه نکهبانان ابلاغ نماید از ورود خبرنگاران خود داری کنند؟
وقتی عملکرد پورسید آقایی و سلطانی فر و صابحی امیری وبرخی دولتمردان را نسبت به خبرنگاران کنار هم قرار می دهیم ناخودآگاه یاد قانون اساسی و ایضا سانسور و قتل های زنجیره ای وتعطیلی روزنامه ها می افتیم!
حقیتا که چه تدبیری و چه امیدی!دیروز پورسید آقایی جلوی ترددمان در خیابان گرفت!
امروز سلطانی فرورییس حراست مجموعه انقلاب مارا به خانه مان راه نمی دهد! لابد فردا هم وزیر ارشاد و صالحی امیری نفس مان راقطع میکند..!
روزخبرنگار مبارک..!
کلمات کلیدی: چندثانیه = ورود - حبرنگاران - سلطانی فر 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP