• امروز چهارشنبه ، ۲۰ آذر ۱۳۹۸
  • ۱٤ ربيع الثاني ۱٤٤۱
  • Wed 11 Dec 2019
پروانه سلحشوری نماینده تهران در جمع دانشجویان دانشگاه شیراز گفت: بنده را متهم کردند که در مقابل خانواده شهدا ایستاده‌ای اما من ذره به ذره با خانواده شهدا تجربه دارم. هیچگاه سناریوی استعفا را بازی نکردم، اگر استعفا داده بودم آیا می‌توانستم نطق دو روز اخیر را بدهم؟ بنده به مردم تعهد داده‌ام و باید به آن پایبند باشم. بارها گفته‌ام قتل میترا استاد جنایت است اما نمی‌دانم چرا برخی امر بدیهی را توئیت می‌کنند؟ بارها گفته‌ام این مجلس و حکومت در مقابل مرگ سحر خدادادی هم مسئول است چه بپذیرید چه نه! فکر می‌کنید سهم ما و برنامه ریزان در ناامیدی که زنان جامعه دارند، کم است؟


در انتخاباتی که شاهد غیبت چهره‌های شاخص اصولگرا و اصلاح طلب هستیم، ۶ چهره نام آشنا از نهاد مجمع تشخیص حضور یافته‌اند. چهره‌هایی که هر کدام به دلیل برخورداری از سوابق و مسئولیت‌های کلیدی اکنون مدعی نشستن بر کرسی‌های هیات رئیسه مجلس یازدهم هستند. غلامرضا مصباحی مقدم، مجید انصاری، حسین مظفر، محمد باقر قالیباف، مصطفی میرسلیم و علی احمدی (جانشین دبیر مجمع تشخیص) به عنوان ۶ مجمعی در کنار خیل نیروهای جوان و اغلب ناشناخته اصولگرا و اصلاح‌طلب برای کارزار انتخابات اسفند ۹۸ آماده می شوند. در میان این ۵ نامزد اصولگرای مجمعی، میرسلیم و مصباحی مقدم جریان سنتی‌ها (موتلفه و جامعه روحانیت) را نمایندگی می‌کنند. حسین مظفر و قالیباف زوج انتخاباتی سال ۹۲ تحت حمایت تشکل ایثارگران قرار دارند و علی احمدی در شمار اصولگرایان میانه‌رو تعریف می‌شود.


نرخ دلار در این ساعت از معاملات (۱۶ عصر) در تابلوی صرافی ملی به ۱۳۱۵۰ برای فروش و ۱۳۰۵۰تومان برای خرید رسید. البته قیمت‌ها در تابلوی دیگر صرافی‌ها تا حدودی متفاوت است؛ برخی صرافی‌ها دلار را ۱۳۱۰۰ و برخی دیگر ۱۳۲۰۰ اعلام می‌کنند، حتی چند صرافی نرخ دلار را تا ۱۳۳۰۰ بالا نگه داشته‌اند. این درحالیست که قیمت واقعی فروش با آنچه در تابلوی برخی صرافی‌ها اعلام شده فرق دارد. به گفته یکی از صرافان به خاطر اینکه دلار را با قیمت بالا خریده نمی‌تواند با نرخ پایین بفروشد. بنابراین به رغم اینکه قیمت را به ظاهر ۱۳۱۵۰ اعلام کرده، ۱۳۳۳۰ تومان می‌فروشد. بنابر گزارش میدانی از بازار ارز فردوسی، امروز بیشتر فعالان رسمی و غیررسمی بازار با آغاز روند نزولی نرخ ارز فروشنده هستند.


رئیس جمهور گفت: کمک‌های معیشتی دولت به مردم در راستای اصلاح قیمت بنزین همچنان ادامه خواهد داشت. ، حجت‌الاسلام حسن روحانی در نشست امروز (چهارشنبه ۲۰ آذر ماه) هیئت دولت با اشاره به اینکه در آغاز دولت دوازدهم ۲ تعهد اساسی به مردم دادم که بر روی آن‌ها بیش از سایر موارد تلاش و ایستادگی کرده‌ایم، گفت: در راستای تحقق وعده اشتغال، تقویت تولید و شرکت‌های دانش‌بنیان در دستور کار جدی قرار گرفته است و برای جذب سرمایه‌گذاری در این زمینه اقدامات بزرگی انجام شده است و تا امروز به وعده خود در این زمینه وفادار بوده‌ایم. رئیس جمهور خاطر نشان کرد: در زمینه مبارزه با فقر مطلق نیز بندی در تبصره ۱۴ بودجه گنجانده‌ایم که هر سال اعتبار آن نسبت به سال قبل افزایش یافته است و در این راستا رئیس کمیته امداد امام (ره) در اجتماع بزرگی صراحتاً به من اعلام کرد که شما فقر...


سخنگوی وزارت خارجه ایران در واکنش به بیانیه چهلمین نشست سران شورای همکاری خلیج فارس از حامیان سیاست‌های نابخردانه در منطقه پرسید که جز تقویت گروه‌های تروریستی چه اقدامی برای کاهش تنش انجام داده‌اند؟ ، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز چهارشنبه ۲۰ آذر ماه با اشاره به بیانیه صادره در چهلمین نشست سران شورای همکاری خلیج فارس در ریاض و برخی اظهارنظرها در آن نشست اظهار داشت: تکرار ادعاهای بی اساس در این بیانیه حاصل فشار سیاسی معدودی از اعضای این شوراست که در چند دهه گذشته تمام تلاش خود را صرف جلوگیری از توسعه همکاری‌های چندجانبه کردند. موسوی افزود: آنان با کوته نظری خود در این سال‌ها نه تنها موجب تاراج ثروت‌های کشورهای همسایه شده‌اند، بلکه زمینه مداخله هر چه بیشتر بیگانگان را در این منطقه حساس فراهم کرده‌اند....


چهارشنبه ، ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۰:۴۴
اختصاصی -ادعای مربی سابق تیم ملی از حمایت وزارتی ها از مرادی
خسرو کفیلی-

مربی سابق تیم ملی وزنه برداری ایران در ادعایی ، وزارت ورزش و جوانان را به حمایت از علی مرادی در انتخابات ریاست فدراسیون وزنه برداری حمایت کرد.

هادی پانزوان که سالها به عنوان مربی در کنار بهمن زارع هدایت تیم های ملی وزنه برداری ایران را دررقابتهای مختلف برعهده داشت به انتخابات ریاست فدراسیون وزنه برداری و انتخاب دوباره علی مرادی به عنوان رییس این فدراسیون و در پی آن اعتراض برخی از نامزدهابه نتیجه انتخابات اشاره کرد و گفت : بررسی های صورت گرفته پیش از تشکیل مجمع عمومی فدراسیون وزنه برداری برای انتخاب رییس این فدراسیون نشان می داد که مرادی جایگاهی برای انتخاب مجدد به عنوان رییس فدراسیون را نداشت ولی شب قبل از انتخابات تماس هایی با اعضای این مجمع صورت گرفت که نشان می داد وزارت ورزش و جوانان از مرادی حمایت می کند.

این حمایت در روز برگزاری انتخابات با انتخاب ناظران و ... کاملا مشهود بود.

او در ادامه اظهارداشت : بی شک در صورتی که حمایت وزارت ورزش و جوانان را در این مسابقات شاهد نبودیم ، اکنون نتیجه انتخابات چیز دیگری بود.

پانزوان اظهارداشت : با این حال اکنون نگاه تمامی منتقدان عملکرد علی مرادی در دوران ریاستش در فدراسیون وزنه بردای به رای دیوان عدالت اداری است.

مربی تیم ملی وزنه برداری ایران به نزدیک شدن به زمان اعزام تیم کشورمان به رقابتهای جهانی تایلند نیز اشاره کرد و گفت : پیکارهای جهانی تایلند که سال پیش از برگزاری بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو برگزاری می شود، سخت ترین و مهمترین رویداد این رشته ورزشی در سال جاری است.

با توجه به تجربه ای که از آن برخوردارم ، پیش بینی می کنم که تمامی کشورهای مطرح در وزنه برداری جهان و بهترین های این رشته ورزشی در این رویداد مهم شرکت می کنند چرا که به دنبال این مسابقات حکم انتخابی بازی های المپیک را دارد.

بدون تردید تیم ایران که عناوین اول و سومی رقابتهای جهانی را در دو دوره گذشته این مسابقات کسب کرد ، راه سختی را برای تکرار این عناوین در تایلند خواهد داشت.

پانزوان متذکر شد : با پایان محرومیت برخی از کشورها انتظار می رود کشورهای مطرح در این رشته ورزشی با تمامی سرمایه های خود گام به تایلند بگذارند.

مربی سابق تیم ملی وزنه برداری ایران در ادامه اظهارداشت : امید اول کسب مدال طلای تیم ایران در رقابتهای جهانی کیانوش رستمی است ، کیانوش رقابت سختی با حریف چینی و برخی دیگر از وزنه برداران خواهد داشت.

امیدوارم کیانوش امسال برخلاف چندسال اخیر اگر مشاهده کرد که مدال طلا را از دست داده است برای مدال های نقره و برنز مبارزه کند.

وی در پایان اظهارداشت : نگاهی به حدنصاب های کسب شده از سوی دیگر ملی پوشان کشورمان نشان می دهد که آنان اگر جزو شش نفر برتر اوزان مختلف باشند ، بسیار خوب است.

با توجه به این شرایط انتظار مردم از تیم ملی وزنه برداری ایران نباید زیاد باشد.
کلمات کلیدی: چندثانیه - ادعای - مربی - سابق تیم ملی 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP