• امروز دوشنبه ، ۵ اسفند ۱۳۹۸
  • ۳۰ جمادى الثانية ۱٤٤۱
  • Mon 24 Feb 2020
رئیس‌جمهور گفت: محدودیت ‌تحریم‌های آمریکا خیلی شدیدتر و بیشتر از محدودیت‌های FATF می‌باشد ولی تلاش دولت برای آن بود که مصوبه FATF ، مجوزی به دولت آمریکا برای فشار بیشتر به طرف‌های تجاری ما ندهد. حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور با قدردانی از حضور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که این مجلس از روز تشکیل در سال آینده، مجلس همه است و همگان نیز باید با آن همکاری کنند و البته مجلس هم موظف به همکاری با همه نهادهای نظام است.حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی عصر یکشنبه در جلسه هیات دولت اظهارداشت: در یکی از سخت‌ترین ایام حیات انقلاب اسلامی و در شرایط سخت اقتصادی و اجتماعی و سیاسی ملت ایران برای تکریم نهاد انتخابات و دفاع از «حق انتخابِ» خویش، به پای صندوق‌های رای رفتند و برای سرنوشت خویش تصمیم گرفتند. روحانی با بیان اینکه "ما...


خسرو کفیلی - سرمربی اسبق تیم ملی وزنه برداری ایران ، شرایط وزنه برداری کشور را اسفناک دانست. مدد نصیری نیا که سال ها هدایت تیم های ملی وزنه برداری ایران در رده های گوناگون سنی را برعهده داشت ، گفت : نگاهی به وضعیت وزنه برداری استان ها و تعطیلی یکی یکی باشگاه ها که ناشی از سوءمدیرست است ، نشان می دهد که وضعیت این رشته ورزشی المپیکی که پس از کشتی بیشترین افتخارات را برای ورزش ایران از بازی های المپیک برای کشورمان به ارمغان آورده است ، بسیار اسفناک است و متاسفانه مسوولان ورزش کشور به آن اهمیتی نمی دهند. او به حضور شمار اندک وزنه برداران استان های مختلف به ویزه تهران در رقابتهای قهرمانی کشور و مشکلاتی که هیات های وزنه برداری استان ها با آن مواجه هستند ، اشاره کرد و گفت : یک زمانی رقابتهای قهرمانی کشور در رده های گوناگون سنی با حضور صدها...


نتایج نهایی آراء انتخاباتی ۳۰منتخب تهران در انتخابات مجلس یازدهم اعلام شد. نتایج نهایی آراء تهران به این شرح است: ۱.محمدباقر قالیباف ۱۲۶۵۲۸۷ ۲.مصطفی میرسلیم ۸۹۲۳۱۸ ۳.مرتضی آقاتهرانی ۸۶۸۰۲۵ ۴.الیاس نادران ۸۴۱۹۵۶ ۵.محسن دهنوی ۸۲۹۲۹۲ ۶.محمود نبویان ۸۲۱۲۰۳ ۷.احسان خاندوزی ۸۰۱۶۹۶ ۸.اقبال شاکری ۷۹۵۲۱۱ ۹.ابوالفضل عمویی ۷۹۲۹۶۴ ۱۰.بیژن نوباوه ۷۹۲۵۶۵ ۱۱.مجتبی توانگر ۷۸۹۹۱۳ ۱۲.فاطمه رهبر ۷۸۷۴۸۵ ۱۳.محسن پیرهادی ۷۸۵۴۵۰ ۱۴.روح‌الله ایزدخواه ۷۸۴۴۵۶ ۱۵.احمد نادری ۷۸۳۵۴۵ ۱۶.عبدالحسین روح‌الامینی ۷۷۹۴۷۹ ۱۷.سیدنظام‌الدین موسوی ۷۷۸۶۱۸ ۱۸.زهره الهیان ۷۷۳۲۶۴ ۱۹.مالک شریعتی نیاسر۷۶۸۱۳۹ ۲۰.مهدی شریفیان۷۶۰۰۱۶ ۲۱.سیدرضا تقوی۷۵۳۳۰۷ ۲۲.سمیه رفیعی ۷۴۲۹۷۵ ۲۳.سید علی یزدی خواه ۷۴۲۳۹۴ ۲۴.علی خضریان۷۴۰۰۳۳ ۲۵.رضا تقی پور انوری۷۲۸۲۳۸ ۲۶.فاطمه...


رئیس جمهور که پیش از این به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دستور تشکیل ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا را داده بود، با صدور حکم و ابلاغ جدیدی به وی ماموریت داد تا ضمن تشکیل جلسات مستمر این ستاد، از تمام توان مجموعه‌های ذی‌ربط به منظور کمک به جلوگیری از شیوع و ریشه‌کنی هر چه سریع‌تر این بیماری بهره گرفته و به طور مستمر به وی گزارش دهد. ، متن حکم حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی به سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم جناب آقای دکتر نمکی وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با عنایت به ضرورت همکاری همه دستگاه‌ها در موضوع مقابله و پیشگیری بیماری کرونا، به موجب این ابلاغ به جناب‌عالی ماموریت داده می‌شود، ستادی را به عنوان «ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا» تحت نظر خود متشکل از وزرای کشور،...


، عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی در یادداشت اینستاگرامی خود نوشت: درخصوص آنچه که موجب تصمیم FATF برای اعلام اقدامات تقابلی علیه ایران شد و مطابق انتظار موجب خرسندی دولت آمریکا و موجه نشان دادن تحریم‌های ظالمانه آنها گردید، صحبتی نمی‌کنم. به دنبال این اقدام، همانگونه که قبلا تاکید کردم، گروهی در تلاش بوده و هستند تا با ایجاد فضای روانی بی‌ثباتی و نیز اعلام نرخ‌های بی‌پایه و غیرمعاملاتی در فضای مجازی در چارچوب فشار حداکثری آمریکا، این تصمیمات را تکمیل کرده و ثبات بازارها از جمله بازار ارز را مجددا به هم بزنند. بانک مرکزی با هیجانات بازار، هیجانی برخورد نمی‌نماید بلکه با رویکرد اصولی و استفاده از امکانات و روش‌های تجربه شده خود در طول ماه‌های گذشته و با رهیافت صبر و تدبیر، تلاش‌ها برای سفته‌بازی از طریق تحمیل شوک به بازار ارز را با تقویت...


چهارشنبه ، ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت: ۱:۱۱
اختصاصی - مهمان جدید در آستانه اعزام به تایلند

خسرو کفیلی-
تیم ملی وزنه برداری ایران در آستانه اعزام به رقابتهای جهانی تایلند یک مهمان نیز با خود خواهد داشت .

این مهمان کسی نیست جز کیقباد رستمی که قرار است بار دیگر به عنوان مربی در کنار کیانوش رستمی به رقابتهای جهانی تایلند اعزام شود و او را در گرفتن وزنه بر روی تخته یاری کند.

بااینکه فدراسیون وزنه برداری با کمبود بودجه مواجه است و همین کمبود باعث شده است که برخی از وزنه برداران آینده ساز مجبور به ترک اردوی آمادگی تیم ملی شوند ، برادر کیانوش در حالی که سابقه مربیگری در سطح ملی را ندارد بار دیگر به عنوان مربی این وزنه بردار به یک رویداد خارج از کشور اعزام خواهد شد.

کیقباد در حالی در معیت تیم ملی وزنه برداری ایران به پاتایای – تایلند اعزام خواهد شد که گفته می شود فدراسیون وزنه برداری برای کاهش هزینه های خود از اعزام داور به این رویداد مهم ورزشی سرباز زده است.

کیانوش رستمی ملی پوش دسته ۹۶ کیلوگرم وزنه برداری ایران که در غیاب سهراب مرادی مصدوم امید اول تیم کشورمان برای کسب مدال از رقابتهای جهانی تایلند محسوب می شود، بسان چند سال گذشته همچنان تمریناتش را به صورت انفرادی انجام می دهد و این بار نیز از مسوولان فدراسیون وزنه برداری خواسته است که برادرش را به عنوان مربی او به رقابتهای جهانی اعزام کنند.

رستمی در حالی هزینه سفر برادرش را به گردن فدراسیون وزنه برداری انداخته است که محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران به همراه دو دستیارش در کنار او قرار دارند و آنان می توانند در خلال رقابتهای جهانی تایلند وزنه های درخواستی او را اعلام دارند.

کیانوش در حالی برادرش را به عنوان مربی اش برگزیده است که سرمربیان تیم های ملی ونه برداری ایران از جمله سجاد انوشیروانی ، محسن بیرانوند و محمدحسین برخواه چه در دوران قهرمانی افتخارات بسیار بیشتری و چه از نظر دانش مربیگری از او دانش بیشتری دارند.

افزون بر تقبل سفر برادر رستمی به تایلند از سوی فدراسیون وزنه برداری با توجه به اعلان ۳۰۰ میلیون تومانی هزینه آماده سازی کیانوش رستمی در سال گذشته به کمیته ملی المپیک می توان پیش بینی کرد که مبلغی از این ۳۰۰ میلیون تومان حقوق ماهانه برادر کیانوش باشد.

با بدعتی که کیانوش رستمی در تمرینات انفرادی اش در طول سال های اخیر گذاشته است و هزینه هایی که این بدعت بر دوش فدراسیون وزنه برداری گذارده است این امکان وجود دارد که برخی دیگر از ملی پوشان وزنه برداری کشورمان نیز جا پای او بگذارند و برادر و یا یکی دیگر از اقوام خود را به عنوان مربی شان به فدراسیون وزنه برداری معرفی کنند.
کلمات کلیدی: چندثانیه - مهمان - جدید ۰ تایلند 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP