• امروز چهارشنبه ، ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  • ۱۷ صفر ۱٤٤۱
  • Wed 16 Oct 2019
خسرو کفیلی - مسوولان فدراسیون وزنه برداری در پی عدم اعزام تیم های ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان ایران به رقابتهای آسیایی کره شمالی با ادعای کمبود منابع مالی برای اعزام این دو تیم ، مورد تمسخر رییس هیات وزنه برداری استان مازندران و برخی از پیشکسوتان این رشته ورزشی قرار گرفتند. با گذشت نزدیک به ۹ ماه از تشکیل اردوهای آمادگی تیم های ملی وزنه برداری پایه ایران در شهرهای مختلف و در آستانه اعزام دو تیم به رقابتهای قاره ای این رشته در پیونگ یانگ کره جنوبی مسوولان فدراسیون وزنه برداری بسان سال گذشته که با همین ادعا مانع از اعزام وزنه برداران نوجوان کشورمان به رقابتهای جهانی آمریکا شدند ، این بار نیز مشکلات مالی را بهانه قرار دارند و از اعزام وزنه برداران نوجوان و جوان به کره شمالی ممانعت به عمل آوردند. عباس رحیمی رییس هیات وزنه برداری...


در اطلاعیه سپاه از روح الله زم تحت عنوان «سرشبکه سایت ضد انقلاب و معاند آمدنیوز» یاد شده است، بدان معنا که آنچه در "آمدنیوز" منتشر می شده، نه صرفاً حاصل تراوشات ذهنی زم که محصول اطلاعات درست و غلطی بوده که از سوی افرادی در ایران به وی داده می شده است. اگر این گونه باشد - که عنوان "شبکه" ناظر بر همین معناست - قطعاً اعضای این شبکه در ایران به شدت نگران و هراسان هستند و ای بسا در روزها و هفته های آینده افراد دیگری از این شبکه به دام قانون بیفتند. ماجرا ادامه دارد. - روح الله زم مدیر "آمد نیوز" دستگیر شد. این بمب خبری امروز بود و تا روزهای آینده نیز نقل محافل خواهد بود. این که او را چگونه و کجا گرفته اند هنوز اعلام نشده است؛ همین اندازه می دانیم که اطلاعات سپاه او بازداشت کرده است. 5 نکته درباره دستگیری روح الله زم: خوشحالی و نگرانی اپوزیسیونطرح...


رییس جمهور اعلام کرد که با صبر، مقاومت و ایستادگی از شرایط بحرانی یا شبه بحرانی عبور کرده ایم. حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی در ابتدای نشست خبری خود با خبرنگاران داخلی و خارجی با اشاره به برگزاری مراسم راهپیمایی اربعین اظهار کرد: از همه دستگاه‌ها، نیرو‌های مسلح، دولت و ملت عراق و همه کسانی که در این مراسم بزرگ حضور دارند، تشکر می‌کنم. از شرایط بحرانی یا شبه بحرانی عبور کرده‌ایم/کلید حوادث دی ۹۷ در داخل و بعد در خارج زده شد/ایران ۹۸ از ایران ۹۷ قوی‌تر است کلید حوادث دی 96 در داخل و بعد در خارج زده شد وی افزود: در مقطعی در خدمت اصحاب رسانه هستم که شرایط تاریخی و سیاسی خطیری را پشت سر گذاشته ایم. ما از آغاز دولت یازدهم تا دی ماه ۹۶ مسیری را طی کردیم که در شاخصه‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی به خوبی پشت سر گذاشته شده بود، اما...


تیم ملی والیبال ایران در دهمین بازی خود از رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۹ ژاپن، مقابل تیم پرافتخار ایتالیا به میدان رفت و در حالیکه می توانست فاتح سه بر صفر مسابقه باشد، در نهایت بازی را ۳ بر ۲ واگذار کرد. تیم ملی والیبال ایران صبح امروز (دوشنبه) ۲۲ مهر ماه ۱۳۹۸، در دهمین بازی خود از رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۹ ژاپن، به مصاف تیم ملی ایتالیا با ترکیبی متشکل از جوان های لاجوردی پوشان رفت؛ تیمی که در جدول رده بندی همسایه ایران بود. ترکیب ایران با سرمربیگری ایگور کولاکوویچ: امیر غفور، سعید معروف (کاپیتان)، میلاد عبادی‌پور، علی‌اصغر مجرد، علی شفیعی، امیرحسین اسفندیار و محمدرضا موذن (لیبرو) بازی را آغاز کرد. ست نخست؛ 27 بر 25 به سود ایران ایتالیایی‌ها بازی را خیلی خوب شروع کردند و در امتیاز 8 بر 4 به سود آنها هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول...


مرتضی زبردست - والیبال کشورمان در حالی که مدارج ترقی را به خوبی طی می کرد و می رفت تا در جمع تیم های برتر جهان جایگاه ارزشمندی داشته باشد دچار سردرگمی شد تا تاثیر درانتخاب رییس فدراسیون عوارض خود را نشان دهد. محمود شیعی مدیرعامل باشگاه پیکان ضمن بیان این مطلب گفت : کارکرد والیبال ما بالانس نیست یک روز مقابل همه تیم های مطرح جهان قدرتمند ظاهر می شویم و در تورنمنتی دیگر برابر تیم های درجه دو ، سه دنیا بازنده ایم ، این نوسان سوای شرایط روحی به مسائل دیگری هم مربوط است که بحث در خصوص آنها نیاز به کارشناسی دقیق تر و عمیق تر دارد. وی افزود : والیبالیستها جزو قشر باهوش ورزش ما هستند و خیلی سریع شرایط را درک کرده و بعضا بزرگترها و بالاتر از آن ، قانون را دور می زنند، بازیکن جوانی که امروز به امضای قراردادش پایبند نباشد فردا به کدام اصل و اصول...


چهارشنبه ، ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت: ۱:۱۷
اختصاصی - دبیر فدراسیون وزنه برداری : ما مقصر نیستیم
خسروکفیلی -

دبیر فدراسیون وزنه برداری هرگونه اهمال از سوی این فدراسیون در ثبت نام دو ملی پوش وزنه برداری کشورمان برای شرکت در رقابتهای بین المللی وزنه برداری سوییس را رد کرد.

محسن بیرانوند گفت : مقصر دانستن فدراسیون وزنه برداری در عدم ارسال نام کیانوش رستمی و سعید علی حسینی به فدراسیون وزنه برداری سوییس برای شرکت در رقابتهای این کشور که حکم انتخابی بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو را دارد ، صحیح نیست.

او افزود : رستمی در صورتی که در رقابتهای جهانی تایلند ناکام نمی ماند نیازی نداشت که در رقابتهای بین المللی وزنه برداری سوییس شرکت کند ضمن آنکه سعید علی حسینی نیز به خوبی از این امر آگاه بود که می بایست در رقابتهای جهانی تایلند شرکت کند .

بیرانوند در ادامه اظهارداشت: با این وجود هنوز این دو وزنه بردار شانس دارند که در بازی های المپیک توکیو شرکت کنند ولی این امر با دشواری روبه روست.

دبیر فدراسیون وزنه برداری به ارسال نامه کمیته ملی المپیک به فدراسیون جهانی وزنه برداری به منظور مساعدت در زمینه حضنور رستمی و علی حسینی در رقابتهای سوییس اشاره کرد و گفت : پس از پاسخ رد فدراسیون وزنه برداری سوییس به درخواست فدراسیون کشورمان برای ثبت نام از این دو وزنه بردار ، این بار از طریق کمیته ملی المپیک نامه ای به فدراسیون جهانی ارسال کرده ایم تا با وساطت این فدراسیون زمینه شرکت رستمی و علی حسینی در رقابتهای سوییس فراهم شود که امیدواریم این چنین شود.

او درباره چگونگی حضور وزنه برداران نوجوان و جوان دختر و پسر ایران در رقابتهای آسیایی کره شمالی نیز گفت : اردوهای آمادگی تیم های وزنه برداری نوجوانان و جوانان دختر و پسر ایران برای شرکت در این رقابتها هم اکنون در کمپ تیم های ملی دایر است و بزودی اسامی وزنه برداران اعزامی اعلام خواهد شد.

وی به شرکت تیم ایران در رقابتهای آسیایی قزاقستان که فروردین ماه آینده برگزار می شود ، نیز اشاره کرد و گفت : کادر فنی تیم ملی بزودی اسامی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی را اعلام خواهد کرد و اردوهای این تیم دایر خواهد شد.

دبیر فدراسیون وزنه برداری به شرکت وزنه برداران ایران در رقابتهای بین المللی ترکیه و قطر که حکم انتخابی بازی های المپیک توکیو را نیز دارد اشاره کرد و گفت :کادر فنی تیم ملی با بررسی تمامی جوانب به ویزه نزدیکی این دو کشور و هزینه کم اعزام ملی پوشان کشورمان ،ترکیه و قطر را برای شرکت ملی پوشان کشورمان که شانس حضور در بازی های المپیک را دارند ، انتخاب کرد ضمن آنکه برخی از ملی پوشان کشورمان نیز در رقابتهای بین المللی جام فجر که این رویداد نیز حکم انتخابی بازی های المپیک را دارد ، شرکت خواهند کرد.

خسرو کفیلی
کلمات کلیدی: چندثانیه - دبیر - فدراسوین - ما مقصر 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP