• امروز یکشنبه ، ۱۷ آذر ۱۳۹۸
  • ۱۱ ربيع الثاني ۱٤٤۱
  • Sun 8 Dec 2019
خسرو کفیلی - مربی تیم ملی وزنه برداری ایران علت عدم دعوت از سهراب مرادی به اردوی تیم ملی برای شرکت در پیکارهای بین المللی قطر را اعلام کرد. وحید ربیعی که به تازگی به جمع اعضای کادر فنی تیم ملی وزنه برداری ایران اضافه شده است ، گفت : با توجه به زمان باقی مانده تا پایان رقابتهای گزینشی بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو ، مرادی نیاز مبرمی به کسب حداکثر امتیاز از این رقابتهای انتخابی را دارد تا حضور خود را در این بازی ها مسجل کند. او با اشاره به حضور مرادی در رقابتهای بین المللی سوییس و ترکیه اظهارداشت : با توجه به مصدومیت مرادی ، این وزنه بردار تنها برای ثبت نام در رقابتهای گزینشی و دادن آزمایش دوپینگ در این مسابقات شرکت کرد ولی اکنون زمانی است که مرادی با شرکت در رقابتهای گزینشی باید بیشترین امتیاز را کسب کند از همین رو این وزنه بردار و سرمربی...


خسرو کفیلی - ملی پوش سابق وزنه برداری ایران با اینکه بیش از یک سال است که به اردوی تیم ملی دعوت نشده است ، بار دیگر آزمایش دوپینگ داد. محمدرضا براری ملی پوش سابق دسته ۱۰۵ کیلوگرم تیم وزنه برداری ایران که پس از رقابتهای جهانی ترکمنستان و در پی درگیری های لفظی با محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی دیگر به اردوی تیم ملی دعوت نشده است به تازگی و با ورود ماموران سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ / وادا/ به تهران مجبور به دادن آزمایش دوپینگ شد. این وزنه بردار مازندرانی گفت : این برای چهارمین بار است که در طول سال جاری برای دادن آزمایش دوپینگ به ماموران وادا به تهران سفر می کنم . براری که نامش در حوضچه فدراسیون بین المللی وزنه برداری برای دادن آزمایش دوپینگ قرار دارد ، در پاسخ به این سووال که آیا قصد ندارد از دنیای وزنه برداری اعلام بازنشستگی...


محمد باقر قالیباف برای ثبت نام و حضور در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی وارد ستاد انتخابات وزارت کشور شد. قالیبافمحمد باقر قالیباف برای ثبت نام و حضور در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی وارد ستاد انتخابات وزارت کشور شد. قالیباف در بیانیه‌ ای برای حضور در انتخابات اعلام کرد: در این مدت ۲ سال یک روز هم آب خوش از گلوی مردم پایین نرفته است ، متن این بیانیه به شرح ذیل است : مردم عزیز و شریف تهران سلام برکسی پوشیده نیست که این روزها مردم احوال خوبی ندارند. بر این باور بودم درختی که 4سال ثمر ندهد دیگر ثمر نمی دهد از همین رو تلاش شد تا نهال تازه ای کاشته شود اما دولت مستقر دو قطبی دروغین ساخت و بر موج سوار شد و توانست با وعده های کاذب اعتماد مردم را جلب کند. متاسفم که بگویم در این مدت 2سال یک روز هم آب خوش از گلوی مردم پایین...


وزیر خارجه ایران از آزادی دکتر سلیمانی که حدود یک سال پیش در آمریکا بازداشت شده بود، خبر داد. ، «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، از آزادی دکتر «مسعود سلیمانی» پزشک و نخبه ایرانی از زندان آمریکا خبر داد. ظریف در صفحه شخصی توئیتر خود نوشت: «خوشحالم که پروفسور مسعود سلیمانی و آقای "ژیو وانگ" به زودی به خانواده‌های خود ملحق خواهند شد. از کسانی که در این امر شریک بودند، مخصوصا دولت سوئیس، بسیار متشکرم».


رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به گزارش ارائه شده از سوی دبیر شورای عالی امنیت ملی در خصوص حوادث اخیر، فرمودند: «هرچه سریعتر انجام شود و نسبت به افراد مشکوک در هر گروه با جهتی که به رافت اسلامی نزدیکتر است عمل شود.» حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) در پاسخ به گزارش ارائه شده از سوی دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی که چندی قبل پیرامون نحوه مدیریت وضعیت جانباختگان و مصدومین حوادث اخیر خدمت ایشان تقدیم شد، ضمن موافقت با پیشنهادهای مطرح شده مقرر فرمودند: «... هرچه سریعتر انجام شود و نسبت به افراد مشکوک در هر گروه با جهتی که به رافت اسلامی نزدیکتر است عمل شود.» گزارش ارسالی بر اساس دستوری که بلافاصله پس از رخدادهای اخیر از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به دبیر شورای عالی امنیت ملی برای بررسی دقیق ریشه‌ها،...


چهارشنبه ، ۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت: ۱۶:۴۲
درخواست دانشگاهیان دانشگاه تربیت مدرس برای اخراج «هاشم آغاجری»


بسیج اساتید، بسیج دانشجویی، بسیج کارکنان و هیات محبین اهل بیت (ع) دانشگاه تربیت مدرس به بیانیهٔ ضد‌انقلابی «هاشم آغاجری» عضو گروه تاریخ این دانشگاه واکنش نشان داد.
درخواست دانشگاهیان دانشگاه تربیت مدرس برای اخراج «هاشم آغاجری»

هاشم آغاجری عضو گروه تاریخ دانشگاه تریبت مدرس اخیرا و بعد از سوءاستفاده عده‌ای آشوبگر از اعتراضات جمعی از مردم به سهمیه‌بندی بنزین در کشور، بیانیه‌ای منتشر کرد که در آن ضمن بیان مطالبی در حمایت از اغتشاشگران، نیروهای حافظ امنیت مردم را به سرکوب ملت متهم کرد. این بیانیه مورد اعتراض بسیاری از دانشگاهیان انقلابی گرفت.

بسیج اساتید، بسیج دانشجویی، بسیج کارکنان و هیات محبین اهل بیت (ع) دانشگاه تربیت مدرس نیز به بیانیهٔ ضد‌انقلابی «هاشم آغاجری» عضو گروه تاریخ این دانشگاه واکنش نشان داد.

در بیانیه دانشگاهیان دانشگاه تربیت مدرس آمده است:

« واذا قیل لهم لاتفسدوا فی الارض قالوا انما نحن مصلحون الا انهم هم المفسدون ولکن لا یشعرون"
وچون به آن ها گفته شود که در زمین فساد نکنید می گویند ما خود اصلاحگریم به هوش باشید آنان فسادگرانند لیکن نمی فهمند.
سوره بقره

پس از آنکه دولت تدبیر و امید بر خلاف گفته رئیس دولت و وزرایش، قیمت بنزین را با مشورت شورای اقتصادی به صورت یک شبه و بدون آماده کردن هیچ زمینه ذهنی برای جامعه 200 درصد افزایش داد، این تصمیم دولت به واسطه اثبات ناکارآمدی مدیریتی آقایان در کنترل بازار و رفع مشکلات معیشتی مردم در طول دوره شش ساله مدیریتی خود با واکنش های تند اجتماعی روبه رو شد.

کم نبودند لاشخورهای سیاسی سوخته‌ای که از این آب گل آلود به دنبال گرفتن ماهی بودند.

طنز ماجرا این جاست افرادی که خود تا دیروز با هزاران دورغ سعی در رای آوری این جریان فکری بودند امروز در قالب یک اپوزیسیون جمهوری اسلامی، باز هم به دنبال انحراف مطالبات مردم بوده و غرض های سیاسی خودشان را پی می‌گیرند و همنوا و همصدا با سلطنت طلبان و منافقین خارجی سعی دارند آشوبگرانی که اموال مردم را به آتش کشیدند را اصل مردم معرفی کنند و خود را دلسوز پابرهنگان و مستضعفان بدانند غافل از آنکه ملت ایران سال هاست نقشه شوم این افراد را نقش بر آب کرده و از آنچه در پس ذهن و در قلب های مریض این افراد می گذرد آگاه است.

چند روز گذشته شاهد بیانیه‌ای از طرف یک عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس (هاشم آقاجری) بودیم که همانند رسانه های بیگانه راست و دروغ، حق و باطل را در هم کرده و هم جهت با سلطنت طلبان و سازمان منافقین سعی در انحراف مطالبه به حق مردم داشت.

ما نهادهای انقلابی دانشگاه و تعداد کثیری از اساتید و کارکنان و دانشجویان ارزشی و انقلابی دانشگاه تربیت مدرس ضمن اعلام تنفر و انزجار خود از این بیانیه سراسر دروغ و هجو، وجود یک عنصر مزدور بیگانه و منحرف از مبانی مقدس اسلام در دانشگاه تربیت مدرس را لکه ننگی بر دامن این دانشگاه انقلابی می‌دانیم و اخراج سریع او به دلیل عدم التزام به اسلام و انقلاب و ولات فقیه را خواستاریم.
کلمات کلیدی: چندثانیه - هاشم آغاجری - دانشگاه 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP