• امروز دوشنبه ، ۳۰ دی ۱۳۹۸
  • ٢٥ جمادى الأولى ۱٤٤۱
  • Mon 20 Jan 2020
ازار در سومین روز هفته و آخرین روز از دی ماه 98، شاهد نوسان شاخص ارزی در محدوده سیزده هزار تومان است. روندی که با توجه به کاهش هیجان در معاملات و حضور پرقدرت بانک مرکزی به عنوان بازارساز، ادامه دارد. در معاملات امروز دوشنبه سی دی ماه 98 بازار ارز، هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی های مجاز و بانکی به نرخ 12850 تومان از مردم خریداری شده و به قیمت 12950 تومان به متقاضی دریافت دلار فروخته می شود که نسبت به روز قبل، 50 تومان کاهش داشته است. همچنین هر اسکناس یورو در این صرافی ها به نرخ 14350 تومان از مردم خریداری می شود و به قیمت 14450 تومان به متقاضی دریافت یورو فروخته می شود که نسبت به روز قبل، 50 تومان افت نرخ داشته است. نرخ 15 واحد پولی کاهش یافت بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۸ ارز مانند یورو افزایش...


خسرو کفیلی - رییس هیات وزنه برداری استان گیلان از آمادگی این استان برای برگزاری مسابقات بین المللی وزنه برداری جام فجر در بهمن ماه سال جاری در رشت خبر داد. اصغر ابراهیمی ملی پوش سابق وزنه برداری ایران با بیان این مطلب گفت : بستر مناسب برای برگزاری این مسابقات که حکم انتخابی بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو را نیز دارد ، فراهم شده است. وی افزود : هیات وزنه برداری استان گیلان با حمایت مسوولان استان نزدیک به ۳ میلیارد تومان هزینه برای برگزاری این مسابقات برآورد کرده است. او افزود : این مبلغ در بخش های مختلف از جمله بازسازی سالن مسابقات ، اسکان و ... هزینه خواهد شد. مربی سابق تیم ملی وزنه برداری ایران در باره شمار تیم های شرکت کننده در این مسابقات که قرار است در روزهای ۱۴ تا ۱۶ بهمن ماه در رشت برگزار می شود ، نیز گفت : فدراسیون وزنه برداری...


احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه "تاکنون فردی نگفته است که برای داشتن اقتصاد قوی باید روابطمان را با دنیای بیرون قطع کنیم"، گفت: اعتقاد ما این است که در حال حاضر ظرفیتهای مختلفی در کشور وجود دارد که می‌توان به‌اتکای آنها اسیر خارج نبود، به‌قول امام امروز کشورهای مختلف مثل محله‌های مختلف یک شهر هستند و نمی‌توانند مستقل از هم زندگی کنند. به‌گفته توکلی، آقای روحانی کارهایی خوب انجام می‌دهند اما کارهایی بدی هم انجام می‌دهند که یکی از آنها فرافکنی است، یعنی یک موجود موهوم و بدشکل را می‌سازد و آن را به منتقدین و مخالفان خود می‌چسباند. وی با اشاره به اظهارات اخیر رئیس جمهور افزود: به‌اعتقاد بنده ایشان فرافکنی می‌کنند که "اگر (در آینده) کاری انجام ندادم به این دلیل است که دیگران نگذاشتند." توکلی گفت: این درحالی است که یک...


قیمت دلار و یورو امروز یکشنبه 29 دی 98/ نرخ رسمی ۴۷ ارز ثابت ماند/ دلار صرافی ها به 13 هزار تومان رسید/ یورو 150 تومان ارزان شد بازار ارز در حالی دومین روز هفته را آغاز کرده است که در روزهای اخیر با کاهش التهابات و هیجانات کاذب در بازار، شاهد افت نسبی شاخص ارزی هستیم. این افت نرخ، در حالی رقم خورده است که بسیاری از فعالان بازار، به دنبال فعال شدن مکانیزم ماشه از سوی کشورهای اروپایی، منتظر جهش نرخ دلار بودند. در معاملات امروز یکشنبه بیست و نهم دی ماه 98 بازار ارز، شاهد افت نسبی نرخ دلار و یورو در صرافی های مجاز و بانکی سطح کشور هستیم. به گونه ای که در حال حاضر هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی های مجاز و بانکی به نرخ 12900 تومان از مردم خریداری شده و به قیمت 13000 تومان به متقاضی دریافت دلار فروخته می شود که نسبت به روز قبل، 50 تومان...


سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه در توئیتی به اقدام توهین آمیز امانوئل مکرون رییس جمهوری فرانسه پاسخ داد. موسوی بامداد یکشنبه در این توئیت افزود: «به جناب مکرون یادآور می‌شوم خلیجی که در جنوب ایران واقع است تنها یک نام دارد و آن خلیج فارس است. حضور نظامی شما در خلیج فارس به اندازه اشتباه شما در نامیدن آن اشتباه است. هر دو اشتباه بزرگ اما قابل جبران است.» به گزارش ایرنا، مکرون در توئیتی برای اشاره به خلیج فارس از نامی جعلی استفاده کرده بود.


سه‌شنبه ، ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت: ۰:۵۳
اختصاصی - کیانوش و سهراب در دوحه رقابت می کنند؟
خسرو کفیلی -

کیانوش رستمی و سهراب مرادی دو ملی پوش دسته ۹۶ کیلوگرم تیم وزنه برداری ایران در دوحه قطر به رقابت با یکدیگر می پردازند؟

رستمی و مرادی دو ملی پوش کشورمان هستند که قرار است اواخر ماه جاری به دوحه بروند و در رقابتهای بین المللی قطر که حکم انتخابی بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو را دارند ، شرکت کنند.

رستمی که پس از ناکامی در رقابتهای جهانی تایلند حضورش در بازی های المپیک آینده بسیار کم رنگ شده است پس از حضور بی فایده در رقابتهای بین المللی سوییس بدون آنکه امتیازی از شرکت در این مسابقات برای او محسوب شود ، چندی پیش آمادگی خود را برای شرکت در رقابتهای قطر به مسوولان فدراسیون وزنه برداری اعلام کرده است.

این وزنه برداری کرمانشاهی که از شانس بسیار کمی برای شرکت در بازی های المپیک توکیو برخوردار است ، در حالی عازم دوحه خواهد شد که به نظر می رسد دیگر ملی پوش کشورمان در دسته ۹۶ کیلوگرم سهراب مرادی باشد.

رستمی به نظر می رسد افزون بر رقابت با سهراب مرادی مصدوم و فارس الباخ بهترین وزنه بردار قطری ، در اندیشه کسب بیشترین امتیاز از این رویداد گزینشی بازی های المپیک است.

سهراب مرادی مصدوم از ناحیه کتف که ماه گذشته به همراه دو ملی پوش کشورمان به ترکیه رفته بود که در رقابتهای بین المللی این کشور شرکت کند این بار از سوی محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران به قطر خواهد رفت تا حضور در یک رویداد گزینشی دیگر را تجربه کند.

دارنده مدال طلای بازی های المپیک ریودوزانیرو که در ترکیه تنها برای ثبت نامش در یک رویداد گزینشی و دادن آزمایش دوپینگ در رقابتهای دسته ۱۰۹ کیلوگرم شرکت کرده بود بدون آنکه دست به وزنه شود به تهران بازگشت.

با اینکه مرادی همچنان مصدوم است هنوز معلوم نیست که در قطر وزنه بزند و یا اینکه همانند شرکت در رقابتهای ترکیه بدون آنکه وزنه بزند ، به تهران بازگردد و خود را برای شرکت در رقابتهای گزینشی پیش رو از جمله پیکارهای غرب آسیا در امارات عربی متحده ، رقابتهای بین المللی جام نامجو و رقابتهای آسیایی قزاقستان آماده کند.

حضور این دو وزنه بردار در رقابتهای بین المللی قطر ، مانع از شرکت سیدایوب موسوی و رضا بیرالوند دو ملی پوش دیگر دسته ۹۶ کیلوگرم کشورمان که شانس حضور در بازی های المپیک توکیو را دارند ، در این رویداد گزینشی بازی های المپیک خواهد شد.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران در پایان هفته دوم لیگ وزنه برداری باشگاه های ایران که در روزهای ۱۷ و ۱۸ آذر ماه جاری در تهران برگزار می شود، اسامی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی به منظور شرکت در رقابتهای قطر را در حالی اعلام خواهد کرد که در میان دعوت شدگان اسامی برخی از وزنه برداران که خارج از اردو تمریناتشان را پی می گیرند، نیز وجود خواهد داشت
کلمات کلیدی:
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP