• امروز دوشنبه ، ۵ اسفند ۱۳۹۸
  • ۳۰ جمادى الثانية ۱٤٤۱
  • Mon 24 Feb 2020
رئیس‌جمهور گفت: محدودیت ‌تحریم‌های آمریکا خیلی شدیدتر و بیشتر از محدودیت‌های FATF می‌باشد ولی تلاش دولت برای آن بود که مصوبه FATF ، مجوزی به دولت آمریکا برای فشار بیشتر به طرف‌های تجاری ما ندهد. حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور با قدردانی از حضور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که این مجلس از روز تشکیل در سال آینده، مجلس همه است و همگان نیز باید با آن همکاری کنند و البته مجلس هم موظف به همکاری با همه نهادهای نظام است.حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی عصر یکشنبه در جلسه هیات دولت اظهارداشت: در یکی از سخت‌ترین ایام حیات انقلاب اسلامی و در شرایط سخت اقتصادی و اجتماعی و سیاسی ملت ایران برای تکریم نهاد انتخابات و دفاع از «حق انتخابِ» خویش، به پای صندوق‌های رای رفتند و برای سرنوشت خویش تصمیم گرفتند. روحانی با بیان اینکه "ما...


خسرو کفیلی - سرمربی اسبق تیم ملی وزنه برداری ایران ، شرایط وزنه برداری کشور را اسفناک دانست. مدد نصیری نیا که سال ها هدایت تیم های ملی وزنه برداری ایران در رده های گوناگون سنی را برعهده داشت ، گفت : نگاهی به وضعیت وزنه برداری استان ها و تعطیلی یکی یکی باشگاه ها که ناشی از سوءمدیرست است ، نشان می دهد که وضعیت این رشته ورزشی المپیکی که پس از کشتی بیشترین افتخارات را برای ورزش ایران از بازی های المپیک برای کشورمان به ارمغان آورده است ، بسیار اسفناک است و متاسفانه مسوولان ورزش کشور به آن اهمیتی نمی دهند. او به حضور شمار اندک وزنه برداران استان های مختلف به ویزه تهران در رقابتهای قهرمانی کشور و مشکلاتی که هیات های وزنه برداری استان ها با آن مواجه هستند ، اشاره کرد و گفت : یک زمانی رقابتهای قهرمانی کشور در رده های گوناگون سنی با حضور صدها...


نتایج نهایی آراء انتخاباتی ۳۰منتخب تهران در انتخابات مجلس یازدهم اعلام شد. نتایج نهایی آراء تهران به این شرح است: ۱.محمدباقر قالیباف ۱۲۶۵۲۸۷ ۲.مصطفی میرسلیم ۸۹۲۳۱۸ ۳.مرتضی آقاتهرانی ۸۶۸۰۲۵ ۴.الیاس نادران ۸۴۱۹۵۶ ۵.محسن دهنوی ۸۲۹۲۹۲ ۶.محمود نبویان ۸۲۱۲۰۳ ۷.احسان خاندوزی ۸۰۱۶۹۶ ۸.اقبال شاکری ۷۹۵۲۱۱ ۹.ابوالفضل عمویی ۷۹۲۹۶۴ ۱۰.بیژن نوباوه ۷۹۲۵۶۵ ۱۱.مجتبی توانگر ۷۸۹۹۱۳ ۱۲.فاطمه رهبر ۷۸۷۴۸۵ ۱۳.محسن پیرهادی ۷۸۵۴۵۰ ۱۴.روح‌الله ایزدخواه ۷۸۴۴۵۶ ۱۵.احمد نادری ۷۸۳۵۴۵ ۱۶.عبدالحسین روح‌الامینی ۷۷۹۴۷۹ ۱۷.سیدنظام‌الدین موسوی ۷۷۸۶۱۸ ۱۸.زهره الهیان ۷۷۳۲۶۴ ۱۹.مالک شریعتی نیاسر۷۶۸۱۳۹ ۲۰.مهدی شریفیان۷۶۰۰۱۶ ۲۱.سیدرضا تقوی۷۵۳۳۰۷ ۲۲.سمیه رفیعی ۷۴۲۹۷۵ ۲۳.سید علی یزدی خواه ۷۴۲۳۹۴ ۲۴.علی خضریان۷۴۰۰۳۳ ۲۵.رضا تقی پور انوری۷۲۸۲۳۸ ۲۶.فاطمه...


رئیس جمهور که پیش از این به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دستور تشکیل ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا را داده بود، با صدور حکم و ابلاغ جدیدی به وی ماموریت داد تا ضمن تشکیل جلسات مستمر این ستاد، از تمام توان مجموعه‌های ذی‌ربط به منظور کمک به جلوگیری از شیوع و ریشه‌کنی هر چه سریع‌تر این بیماری بهره گرفته و به طور مستمر به وی گزارش دهد. ، متن حکم حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی به سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم جناب آقای دکتر نمکی وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با عنایت به ضرورت همکاری همه دستگاه‌ها در موضوع مقابله و پیشگیری بیماری کرونا، به موجب این ابلاغ به جناب‌عالی ماموریت داده می‌شود، ستادی را به عنوان «ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا» تحت نظر خود متشکل از وزرای کشور،...


، عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی در یادداشت اینستاگرامی خود نوشت: درخصوص آنچه که موجب تصمیم FATF برای اعلام اقدامات تقابلی علیه ایران شد و مطابق انتظار موجب خرسندی دولت آمریکا و موجه نشان دادن تحریم‌های ظالمانه آنها گردید، صحبتی نمی‌کنم. به دنبال این اقدام، همانگونه که قبلا تاکید کردم، گروهی در تلاش بوده و هستند تا با ایجاد فضای روانی بی‌ثباتی و نیز اعلام نرخ‌های بی‌پایه و غیرمعاملاتی در فضای مجازی در چارچوب فشار حداکثری آمریکا، این تصمیمات را تکمیل کرده و ثبات بازارها از جمله بازار ارز را مجددا به هم بزنند. بانک مرکزی با هیجانات بازار، هیجانی برخورد نمی‌نماید بلکه با رویکرد اصولی و استفاده از امکانات و روش‌های تجربه شده خود در طول ماه‌های گذشته و با رهیافت صبر و تدبیر، تلاش‌ها برای سفته‌بازی از طریق تحمیل شوک به بازار ارز را با تقویت...


سه‌شنبه ، ۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت: ۱:۰۳
اختصاصی -رضازاده : دوران افول وزنه برداری چندی است آغاز شده است
خسرو کفیلی -
دوران افول وزنه برداری ایران در ابعاد داخلی و خارجی چندی است که کلید خورده است .

حسین رضازاده رییس سابق فدراسیون وزنه برداری با بیان این مطلب گفت : دوران افول این رشته المپیکی در ایران چندی است که آغاز شده است که این افول را در رقابتهای وزنه برداری قهرمانی کشور که به تازگی در اهواز برگزار شد ، می توان مشاهده کرد .

وی افزود : شمار اندک وزنه برداران شرکت کننده در رقابتهای قهرمانی ایران و حدنصاب های کسب شده از سوی وزنه برداران خود گویای این امر است.

مسابقات قهرمان کشوری که با کمتر از یکصد وزنه بردار برگزار می شود و در این پیکارها هیچگونه رکوردی چه در رده سنی جوانان و چه بزرگسالان جابه جا نمی شود ، نشان از وضعیت نامناسب این رشته ورزشی در کشور است.

زمانی مسابقات وزنه برداری قهرمانی ایران با حضور صدها وزنه بردار برگزار می شد و رکوردهای متعددی در آن شکسته می شدولی اکنون این چنین نیست.

او در ادامه اظهارداشت : این چه مسابقاتی بود که حکم انتخابی تیم ملی وزنه برداری ایران را داشت ولی اسامی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی همزمان با آغاز این مسابقات اعلام شد.

او به عدم اعزام تیم های ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان کشورمان به رقابتهای جهانی و آسیایی نیز اشاره و بیان کرد: در بعد خارجی نیز عدم اعزام تیم های پایه کشورمان تاثیر منفی در پشتوانه سازی در این رشته ورزشی خواهد داشت .

رضازاده به کمبودامکانات و وسایل وزنه برداری در استان ها و عدم رسیدگی به مربیان این رشته ورزشی اشاره و عنوان کرد : روسای هیات های وزنه برداری استان ها از کمبود وسایل و امکانات رنج می برند و این امر را به دفعات اعلام کرده اند . این کمبودها و عدم رسیدگی به وضعیت مربیان باعث شده است که وزنه برداری در استان ها در شرایط نامطلوبی قرار داشته باشد.

رییس سابق فدراسیون وزنه برداری تصریح کرد : در صورت عدم رسیدگی به وضعیت هیات های وزنه برداری استان ها ، شرایط آینده این رشته ورزشی بدتر از حال خواهد شد.

رضازاده در باره دعوت فدراسیون وزنه برداری از او و برخی دیگر ملی پوشان سابق وزنه برداری کشورمان برای حضور در شورای عالی فنی این فدراسیون اظهارداشت : این دعوت ها فرمالیته است و همگان به خوبی از این امر آگاه هستند که مسوولان فعلی فدراسیون وزنه برداری قصد استفاده از تجارب پیشکسوتان این رشته ورزشی را ندارند وبه همین خاطر آنان این دعوت را نپذیرفتند.

رضازاده که تنها عضو ایرانی هیات اجرایی کنفدراسیون وزنه برداری آسیا نیز هست ،در باره حضورش در نشست آینده این هیات اظهارداشت : همزمان با برگزاری مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا در ازبکستان دربهمن ماه سال جاری بزودی به این کشور سفر خواهم کرد .

در این نشست در خصوص برنامه های آتی کنفدراسیون وزنه برداری آسیا به ویزه میزبانان رقابتهای وزنه برداری قاره کهن بحث و تبادل نظر به عمل خواهد آمد.

او در باره حضورش در انتخابات آتی این کنفدراسیون که پس از بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به احتمال بسیار در قطر برگزار خواهد شد نیز گفت : در خصوص نامزدی دوباره برای تصدی این پست هنوز هیچ چیز مشخص نیست.

کلمات کلیدی: چندثانیه - رضازاده - افول وزنه برداری 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP