• امروز پنج‌شنبه ، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
  • ۱٢ شوال ۱٤٤۱
  • Thu 4 Jun 2020
عضو کمیته کشوری ستاد مبارزه با کرونا گفت: آمار مراجعان به مراکز درمانی نسبت به گذشته به خصوص در بیمارستان امام(ره) که معیار سنجش ما بوده، بیشتر شده است و با باز شدن اماکن عمومی مانند رستوران‌ها انتظار افزایش تعداد مبتلایان را داریم. مینو محرز متخصص بیماری‌های عفونی و عضو کمیته کشوری ستاد مبارزه با کرونا در برنامه تهران کلینیک در خصوص موج دوم ویروس کرونا در تهران، گفت: آمار مراجعان نسبت به گذشته به خصوص در بیمارستان امام (ره) که معیار ما بوده بیشتر شده است و با باز شدن اماکن عمومی، رستوران‌ها و... انتظار افزایش تعداد مبتلایان را داریم. وی افزود: از طرفی به علت اینکه مردم در این چند وقت فاصله‌گذاری‌های فیزیکی را کاملا رعایت کردند آمار مبتلایان پایین‌تر آمده بود اما در حال حاضر برخی مردم فکر می‌کنند که کرونا تمام شده است و به زندگی عادی...


رئیس مجلس ملی پاکستان از رئیس مجلس کشورمان دعوت کرد تا راس هیئتی پارلمانی به این کشور سفر کند. «اسد قیصر» رئیس مجلس ملی پاکستان در پیامی با تبریک انتخاب محمّدباقر قالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی، این انتخاب را بیانگر اعتماد و اطمینان نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مدیریت وی دانست و از او دعوت کرد تا راس هیئتی پارلمانی به پاکستان سفر کند. متن این پیام به شرح زیر است: جناب آقای محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران السلام علیکم بسیار مایه خوشوقتی اینجانب است که صمیمانه‌ترین تبریک جهت انتخاب آن جناب را به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران ابراز نمایم. انتخاب جنابعالی به این سمت عالی نه تنها دستاورد مهمی برای پارلمان ایران، بلکه بیانگر اعتماد و اطمینان نمایندگان مجلس شورای اسلامی به...


رئیس‌جمهور تاکید کرد: استان‌های برخوردار از پوشش‌های جنگلی و مرتعی که با فرا رسیدن تابستان احتمال وقوع آتش‌سوزی در آنها وجود دارد، با هماهنگی ستاد بحران کشور، تمهیدات و آمادگی‌های لازم را برای پیشگیری از آتش‌سوزی و در صورت لزوم استفاده از همه ظرفیت‌های مقابله‌ای و امدادی موجود و ممکن برای مقابله با رخداد احتمالی آتش‌سوزی، فراهم کنند. حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با عبدالرضا رحمانی فضلی - وزیر کشور - از آخرین اخبار و وضعیت آتش‌سوزی در مناطق جنگلی خاییز اطلاع یافت و با اشاره به اینکه در وضعیت جوی کشور در تابستان، احتمال وقوع حوادث مشابه وجود دارد، به وزیر کشور دستور داد، استانداران استان‌هایی را که از پوشش‌های جنگلی و مرتعی مشابه برخوردارند، موظف کند تا برآوردهای کارشناسی دقیقی برای جلوگیری از تکرار آتش‌سوزی در...


رئیس‌جمهور با تاکید بر لزوم نظارت مستمر بر اجرای دقیق پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با شیوع کرونا از سوی همه مسئولان کشوری و استانی، اظهار کرد: مسئولان ستادهای کشوری و استانی مقابله با کرونا باید با همکاری رسانه‌ها و صداوسیما، مردم را نسبت به این موضوع آگاه کنند که باید کماکان از سفرهای غیرضروری بپرهیزند و صرفا برای انجام امور ضروری اقدام به سفر کنند. حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با اشاره به نزدیک شدن کشور به مرحله مهار شیوع بیماری کووید 19، گفت: اجرای دقیق پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های طراحی‌شده از سوی مسئولان امر، برای مقابله با شیوع کرونا توسط مردم عمده شهرها و استان‌ها در هفته‌های گذشته، تجربه موفقی بود که موجب حصول سطح قابل قبولی از کنترل بر گسترش این بیماری...


دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت: از دیروز تا امروز ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، سه هزار و ۱۳۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد. جهانپور گفت: از بین مبتلایان جدید، ۴۹۳ مورد بستری و دو هزار و ۶۴۱ مورد از افراد معادل ۸۴ درصد از موارد جدید، در تماس با مبتلایان بودند که شناسایی شدند. مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۶۰ هزار و ۶۹۶ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷۰ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند. مجموع جان باختگان این بیماری به ۸ هزار و ۱۲ نفر رسید. سخنگوی وزارت بهداشت افزود: خوشبختانه تا کنون ۱۲۵ هزار و ۲۰۶ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند. ۲۵۵۷ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۹۹۷ هزار و ۹ آزمایش تشخیص...


جمعه ، ۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت: ۰:۴۷
سرقت وسایط نقلیه به بهانه تست کردن


رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی از دستگیری سارقی خبر داد که به قصد خرید خودرو و موتورسیکلت اعتماد فروشندگان را به خود جلب و مرتکب سرقت می‌شد.

، سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی گفت: دوازدهم اردیبهشت سال جاری پرونده‌ای مبنی بر سرقت خودرو و دستگیری یک مظنون به نام سعید ۳۷ ساله به همراه یک دستگاه خودروی بی ام و توسط کلانتری ۱۰۴ عباس آباد برای رسیدگی تخصصی به این یگان ارجاع شد.

وی با اشاره به اینکه تحقیاقت اولیه نشان از این داشت که مظنون پرونده سابقه دار بوده و دارای ۳ فقره سایقه کیفری است، افزود: متهم که در ابتدا منکر جرم ارتکابی بود، پس از دیدن ادله پلیس چاره جز به اعتراف نداشت و به سرقت خودروی بی ام و اعتراف کرد.

این مقام انتظامی توضیح داد: سعید در بازجویی‌ها اظهار داشت، با بررسی سایت‌های خرید و فروش خودرو برای خرید خودرو به فروشنگان مراجعه می‌کردم و به بهانه تست و دور زدن در فرصت مناسبی خودرو را سرقت کردم.

سرهنگ دستخال با بیان اینکه در بازنگری پرونده‌های ارجاعی به این پایگاه مشخص شد که در فرودین ماه نیز شکایتی با همین محتوا طرح شده است، بیان داشت: متهم معترف شد ۷ دستگاه خودرو از قبیل کاپرا، ۲۰۷، پرشیا و ... و یک دستگاه موتورسیکلت بدین شیوه به سرقت کرده است و پس از جدا کردن اموال با ارزش خودرو‌ها و موتورسیکلت‌ها آن‌ها را رها کرده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: سعید در ادامه اعترافاتش در خصوص سرقت خودروی کاپرا و ۲۰۷ اظهار کرد، پس از سرقت خودروی کاپرا و انتقال آن به رودبار در همان جا خودرو را رها کردم و به قزوین مراجعه و در آنجا از طریق سایت به بهانه خرید خودروی پژو ۲۰۷ را سرقت و خودرو را با تمامی مدارک مالک خودرو به تهران آوردم و پس از آگهی کردن خودرو در فضای مجازی شخصی که قصد خرید خودرو را داشت و ساکن قم بوده با من تماس گرفت و قرار شد برای فروش و تحویل خودرو به قم بروم که پس از جلب اعتماد خریدار به منزل وی در قم مراجعه و پس از گرفتن مبلغ ۶۰ میلیون تومان سریعاً به تهران برگشتم و بلافاصله به تهران آمدم و با پول آن خانه‌ای را در بومهن رهن کردم.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به بزه انتسابی با دستور قضایی متهم با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.

سرهنگ دستخال با اعلام این خبر به شهروندان گفت: در این سرقت‌ها متهم با جلب اعتماد فروشندگان و خریداران خودرو و استفاده از ظاهری بسیار مناسب و فن بیان بسیار شیوا، در یک فرصت مناسب هنگام تست خودرو‌ها و موتورسیکلت‌ها آن‌ها را سرقت کرده است که با هوشیاری مالک بی ام و در آخرین سرقت ناکام و دستگیر شده است.
کلمات کلیدی: چندنثانیه - سرقت - وسایط نقلیه 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP