• امروز جمعه ، ۹ اسفند ۱۳۹۸
  • ٤ رجب ۱٤٤۱
  • Fri 28 Feb 2020
خسرو کفیلی - تیم ملی وزنه برداری بانوان ایران از اعزام به مسابقات وزنه برداری غرب آسیا که حکم گزینشی بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو را نیز داشت ، بازماند . چهار وزنه بردار دختر ایران از جمله سیده الهام حسینی و پریسا جهانفکریان که تاکنون در چهار رویداد انتخابی بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو شرکت کرده بودند ، قرار بود در این مسابقات که در شهر دوبی آغاز شده است ، شرکت کنند. شیوع ویروس کرونا و ممانعت امارات عربی متحده از پذیرفتن مسافران ایرانی سبب شد که ملی پوشان وزنه بردار دختر کشورمان که شانس کسب مدال از این رویداد مهم را داشتند از شرکت در این مسابقات بازبمانند. اکبر خورشیدی فر مشاور فنی فدراسیون وزنه برداری در بخش بانوان با تایید این مطلب افزود: متاسفانه با اینکه چندی است وزنه برداران دختر کشورمان برای شرکت در این مسابقات که انتخابی بازی...


تلفات ویروس کرونا در ایران به ۲۶ نفر رسیدرئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونا در کشور به ۲۴۵ نفر و فوت ناشی از آن در مجموع به ۲۶ نفر رسیده است. کیانوش جهانپور درباره آخرین آمار ابتلای قطعی و فوت ناشی از ویروس کرونا افزود: از روز گذشته تاکنون با توجه به افزایش آزمایشگاه‌های تشخیص ویروس کرونا، ۱۰۶ ابتلای قطعی تشخیص داده شده و در این بازه زمانی هفت نفر فوت کرده‌اند. در نتیجه در مجموع ۲۴۵ نفر ابتلای قطعی و ۲۶ نفر فوت ناشی از ویروس کرونا در کشور داریم. وی ادامه داد: از این ۱۰۶ ابتلای قطعی جدید، ۳۸ نفر در تهران، ۲۳ نفر در گیلان، هفت نفر در قم، یک نفر در همدان، هشت نفر در اصفهان، هفت نفر در مازندران، پنج نفر در اردبیل، سه نفر در البرز، یک نفر در خراسان رضوی، سه نفر...


در روزهای آینده این روند حفظ خواهد شد. بنابراین تاکید می‌کنیم که رعایت نکات بهداشت فردی و عمومی موثرترین راه قطع زنجیره انتقال است. رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با اشاره به افزایش بهبودیافتگان موارد قطعی و مشکوک کرونا در کشور، در عین حال گفت: به نظر می‌رسد روند ابتلا به بیماری در اغلب استان‌ها صعودی خواهد بود و در روزهای آینده این روند حفظ خواهد شد. بنابراین تاکید می‌کنیم که رعایت نکات بهداشت فردی و عمومی موثرترین راه قطع زنجیره انتقال است. دکتر کیانوش جهانپور ضمن اشاره به آخرین آمار ابتلا به کووید- ۱۹ در کشور گفت:‌ شرط اول در کنترل این بیماری کاهش تردد و مراودات و لغو سفرهای غیرضرور شهری و بین شهری و لغو اجتماعات است. وی با اشاره به بهبودیافتگان موارد قطعی و همچنین موارد مشکوک کرونا در کشور، گفت: خوشبختانه در قم،...


با رای کمیته انضباطی، سپاهان 3 بر صفر بازنده بازی با پرسپلویس شد. کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نتیجه دیدار لغو شده سپاهان - پرسپولیس را 3 بر 0 به سود سرخپوشان پایتخت اعلام کرد.رای قابل تجدید نظرخواهی در کمیته استیاف است! بر اساس گزارش سایت رسمی فدراسیون، رای کمیته انضباطی به شرح زیر است: مستند به مواد۵۱،۶۲،۸۶،۹۱،۹۶،۱۱۷ از مقررات انضباطی مصوب سال ۱۳۹۷ ضمن بازنده اعلام کردن تیم سپاهان با نتیجه سه به صفر در بازی مقابل تیم پرسپولیس ، باشگاه سپاهان به پرداخت مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می شود.


دیدار تیم‌های پرسپولیس و شهرخودرو با پیروزی سرخ‌پوشان پایتخت خاتمه پیدا کرد. دیدار تیم‌های پرسپولیس و شهرخودرو در هفته بیست‌ویکم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال از ساعت 18:30 در ورزشگاه آزادی و بدون حضور تماشاگران برگزار شد. نیمه نخست این بازی با نتیجه 3 بر یک به سود پرسپولیس به پایان رسید. داور: علی صفایی کمک‌ها: محمدرضا ابوالفضلی، علی‌اکبر نوری کارت زرد: مهدی ترابی و وحید امیری از پرسپولیس، علی نعمتی و فرشاد فرجی از شهرخودرو کارت قرمز: - گل‌: وحید امیری (9)، بشار رسن (16)، مهدی ترابی (64) برای پرسپولیس، فرشاد فرجی (51) باری شهرخودرو ترکیب پرسپولیس: وژیدار رادوشوویچ، محمدحسین کنعانی‌زادگان، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، محمد نادری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نورالهی، وحید امیری، بشار رسن (84 کریستین اوساگونا)، مهدی ترابی (90...


چهارشنبه ، ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت: ۰:۵۲
اختصاصی -عزیز علی حسینی : پسرم دستیار برخواه نمی شود
خسرو کفیلی -ملی پوش اسبق وزنه برداری ایران از حضور پسرش در جمع اعضای کادر فنی تیم های ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان کشورمان حمایت کرد.

در پی انتصاب سعید علی حسینی ملی پوش سابق فوق سنگین وزنه برداری ایران به عنوان یکی از اعضای کادر فنی ادواری تیم های ملی وزنه برداری پایه کشورمان و انتقادات صورت گرفته از این انتصاب ، عزیز علی حسینی به پشتیبانی از پسرش پرداخت.

برخی از افراد دلیل انتصاب علی حسینی را سکوت این وزنه بردار در پی خداحافظی اش از دنیای قهرمانی عنوان کرده اند و برخی دیگر از اینکه این وزنه بردار به عنوان مربی ادواری به جمع کادر فنی تیم های پایه اضافه شده است ، متاثر هستند.

عزیز علی حسینی در پی انتصاب سعید علی حسینی ملی پوش سابق وزنه برداری ایران که به تازگی از دنیای قهرمانی کناره گیری کرده است ، به عنوان یکی از مربیان تیم های ملی وزنه برداری پایه کشورمان اظهارداشت : سعید فقط برای در اختیار گذاشتن تجربیاتش به مستعدان این رشته ورزشی که آینده سازان وزنه برداری ایران هستند و در تیم های پایه وزنه برداری کشورمان عضویت دارند ، دعوت فدراسیون وزنه برداری را پذیرفت و کار خود را با آنان آغاز کرد.

سعید هدفش خدمت به وزنه برداری ایران در هر رده سنی است و در این راستا تمام تلاش خود را انجام خواهد داد تا تجربیاتش را در اختیار وزنه برداران قرار دهد.

وی افزود : سعید قرار است به همراه دیگر اعضای کادرهای فنی تیم های پایه وزنه برداری ایران ، وزنه برداران نوجوان و جوان کشورمان را برای شرکت در رقابتهای آسیایی این رشته که بزودی در ازبکستان برگزار می شود ، آماده کند .

ملی پوش اسبق وزنه برداری ایران در پاسخ به این سووال که آیا سعید پس از کنار گذاشتن وحید ربیعی از کادر فنی تیم ملی وزنه برداری ایران قرار است به عنوان دستیار محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی انتخاب شود ، اظهارداشت : چنین موضوعی صحت ندارد و سعید با برخواه کار نخواهد کرد و او تنها در تیم های پایه به هدایت وزنه برداران نوجوان و جوان خواهد پرداخت.

سعید علی حسینی در پی خط خوردنش از تیم ملی وزنه برداری ایران ، شرکت در رقابتهای جهانی تایلند را که یکی از رقابتهای انتخابی بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو نیز بود از دست داد و در پی عدم معرفی اش برای شرکت در رقابتهای بین المللی سوییس عملا حضور در بازی های المپیک را از دست داد و مجبور به خداحافظی از دنیای قهرمانی شد.

عزیز علی حسینی در ادامه اظهارداشت : سعید همچون من علاقه بسیاری به کار با وزنه برداران مستعد دارد و مربیگری در تیم های ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان ایران اولین تجربه او در عرصه مربیگری محسوب می شود.

او افزود : هم اکنون بیش از ۴۰ وزنه بردار نونهال و نوجوان در اردبیل زیر نظر من در اردبیل تمرین می کنند که برخی از آنان شایسته حضور در تیم های پایه ایران هستند.
کلمات کلیدی: چندثانیه - عزیز علی حسینی پسرم - دستیار برخواه 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP