• امروز یکشنبه ، ۲۲ تیر ۱۳۹۹
  • ٢۱ ذو القعدة ۱٤٤۱
  • Sun 12 Jul 2020
ایشان در موضوع تعامل قوا خطاب به نمایندگان مجلس تأکید کردند: روابط مجلس با دولتمردان باید مطابق قانون و شرع باشد، یعنی سؤال و تفحص به عنوان حق مجلس وجود داشته باشد اما توهین و دشنام و نسبتِ بدون علم به دولتمردان به هیچ وجه جایز نیست و برخی از این نسبت‌ها حرام شرعی است. دولت ها باید تا روز آخر وظایف خود را انجام دهند و بعد از پایان دوره قانونی خود، امانت را با ارائه صورت وضعیت، به دولت بعدی تحویل دهند... مجادلات مردم را ناراحت می‌کند؛ همه باید در مقابل دشمن یکصدا باشیم/ دولت‌ها باید تا روز آخر وظایف را انجام و امانت را با صورت وضعیت به دولت بعد بدهند رهبر معظم انقلاب اسلامی با استناد به «بنیه قوی و ظرفیت‌های مادی کشور» و «توانایی‌هایی معنوی و ایمانی ملت» تأکید کردند: اطمینان داریم همه مشکلات موجود قابل حل است و مجلس باید با اولویت‌بندی...


رئیس‌دفتر رئیس جمهور در نامه ای به وزرای دادگستری و صمت، به نقل از روحانی برای برخورد قانونی با گران‌فروشی همراه اول و ایرانسل اولتیماتوم داده است. پس از افزایش قیمت نامتعارف ارائه خدمات اپراتورها و بی‌توجهی دو اپراتور اصلی یعنی ایرانسل و همراه اول به اولتیماتوم وزارت ارتباطات و وزارت صمت، اکنون دستور روحانی درباره برخورد با تخلف این دو اپراتور منتشر شده است. واعظی رئیس‌دفتر رئیس جمهور در نامه ای به وزرای دادگستری و صمت، به نقل از حسن روحانی برای برخورد قانونی با گران‌فروشی همراه اول و ایرانسل اولتیماتوم داده است.


در ۲۴ ساعت گذشته تا ظهر امروز (۲۱ تیر ۱۳۹۹) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۳۹۷بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۷۳۹ مورد بستری شدند. کرونا جان ۱۸۸ نفر دیگر را در ایران گرفتسخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون ۲۵۵ هزار و ۱۱۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و با فوت ۱۸۸ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جان‌باختگان کرونا در کشور به۱۲ هزار و ۶۳۵ نفر رسید. سیما سادات لاری روز شنبه درباره آخرین آمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در کشور و موارد فوت ناشی از این ویروس بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تا ظهر امروز (۲۱ تیر ۱۳۹۹) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۳۹۷بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۷۳۹ مورد بستری شدند. با این حساب، مجموع بیماران کووید۱۹...


اکنون نه زمان جشنواره است و نه زمان سمینار است. حتی نسبت به کنکور هم اگر وزارت بهداشت اشکال داشته باشد، حتماً یک چارچوبی تمهید می‌کنیم که مشکلی نباشد. رییس‌جمهور گفت: وی افزود: راحت‌ترین کار این است که همه‌چیز بسته شود اما بعدش هم مردم از گرسنگی و فقر و بیکاری به خیابان خواهند آمد. حسن روحانی رییس‌جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا در سخنانی بیان داشت: درخصوص بیماری کرونا دو اشتباه ممکن است وجود داشته باشد، نخست اینکه بیماری عادی‌سازی شود و اشتباه دیگر کروناهراسی، هر دوی این‌ها خطرناک است. اگر مردم فکر کنند که کرونا عادی است و از آن عبور کرده‌ایم، خطرناک است و همچنین اگر اضطراب و استرس ایجاد کنیم و فعالیت‌های ضروری اجتماعی و اقتصادی دچار مشکل شود هم نادرست است و مورد نظر نخواهد بود. همه ما می‌دانیم که در این بیماری تمام کشور‌ها بدون...


رئیس جمهور گفت: برپایی تجمعات اعم از عزا، عروسی، سمینار و جشنواره به طور کلی در شرایط امروز غیر قابل قبول است. آقای روحانی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار داشت: نباید در مردم اضطراب و استرس را به گونه‌ای ایجاد کنیم که اقتصاد، فعالیت‌های اجتماعی و ضروری و خدمات دچار مشکل شود. حتما این موضوع نادرست است و مورد نظر نخواهد بود. وی افزود: همه ما می‌دانیم که در این بیماری تمام کشور‌ها، بدون استثناء پس از مدتی ناچار شدند مسیر گشایش کسب و کار‌های خود را باز کنند و هیچ استثنائی هم وجود ندارد. رئیس جمهور گفت: در برخی کشور‌ها در خصوص محدود کردن مواردی همچون کسب و کار تفاوت‌هایی وجود داشت برخی‌ها یک هفته و برخی‌ها دو سه هفته این کار را کردند و دلیل آن این است که تعطیلی کسب و کار برای بلند مدت امکان پذیر نیست. اقای روحانی افزود: هیچ دولتی قادر...


چهارشنبه ، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت: ۱:۰۲
رئیس کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال: ان شاءالله که مشکلی برای فدراسیون فوتبال وجود ندارد!

ارسال اساسنامه به فیفا به منظور تصویب آن در فیفا نیست، تصویب اساسنامه در صلاحیت مجمع عمومی فدراسیون است

براتیرئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال گفت: تا این لحظه خطر تعلیق فدراسیون فوتبال را تهدید نمی‌کند.

، احمدرضا براتی درباره پروسه اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال، گفت: قبل از سال ۹۹، فدراسیون درصدد بود انتخابات ریاست را برگزار کند ولی فیفا با این استدلال که اساسنامه فدراسیون فوتبال فاقد شرایط اساسنامه فیفا است، از برگزاری انتخابات ممانعت کرد و خواستار اصلاح اساسنامه موجود شد.

وی افزود: در همین راستا، فدراسیون اصلاح اساسنامه را در دستور کار قرار داد. بر اساس جدول زمانبندی که به تصویب فیفا رسید، مقرر شد این کار با مشارکت همه اعضای مجمع و همکاری فیفا صورت بگیرد. در اقدامی بی سابقه، فدراسیون فوتبال مبادرت به اخذ نظرات اعضای مجمع فدراسیون کرد. هدف فدراسیون جلب مشارکت حداکثری اعضای مجمع بود. بعد از جمع آوری نظرات، پیش نویس اساسنامه بر اساس نظرات ماخوذه آماده و در موعد مقرر برای فدراسیون جهانی ارسال شد.

رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال تاکید کرد: ارسال اساسنامه به فیفا به منظور تصویب آن در فیفا نیست. تصویب اساسنامه در صلاحیت مجمع عمومی فدراسیون است ولی از آنجا که باید استانداردهای موردنظر فیفا و تعهدات بین المللی رعایت شود، پیش نویس برای فیفا ارسال می شود که اگر در جهت استانداردها، نظری دارد اعلام کند. بعد از تامین این نظرات، اساسنامه مجددا به اعضای مجمع اعلام می شود.

براتی درباره مطرح شدن بحث تعلیق فدراسیون فوتبال ایران یادآور شد: جمعه گذشته نامه ای از فیفا به فدراسیون فوتبال ایران واصل شد. در این نامه به تعداد بسیار محدودی از موضوعاتی که مدنظر فیفا بود، اشاره شد. اعدادی که در رسانه ها - درباره ایرادات فیفا به پیش نویس اساسنامه- مطرح شده، گمانه زنی بوده و صحیح نیست. حتی این اعداد نزدیک به عدد واقعی نیست. تعداد اشکالات بسیار محدود است و فدراسیون در تلاش است نظر فیفا را تامین کند. با تعاملی که با فیفا داریم، این مسئله انجام می شود. در این نامه به این موضوع (تعلیق) اشاره نشده است.

رئیس کمیته تدوین مقررات فدراسیون فوتبال در پایان در پاسخ به این سئوال که یعنی خطری فدراسیون ایران را برای تعلیق تهدید نمی کند؟ گفت: ان شاءالله که مشکلی برای فدراسیون وجود ندارد. تا این لحظه (عصر روز سه شنبه) چنین چیزی وجود ندارد!
کلمات کلیدی: چندثانیه - رئیس کمیته - حقوقی فدراسیون 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP