• امروز جمعه ، ۹ آبان ۱۳۹۹
  • ۱۳ ربيع الأول ۱٤٤٢
  • Fri 30 Oct 2020
سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس گفت: اعضای کمیسیون نامه‌ای را به وزارت امور خارجه واصل داشتند و در آن نامه خواسته شد که دستگاه دیپلماسی واکنش جدی به اظهارات اخیر رئیس جمهور فرانسه نشان دهد. ، ابوالفضل عمویی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره اظهارات اخیر مکرون رئیس جمهور فرانسه در اهانت به ساحت قدسی پیامبر گرامی اسلامی حضرت محمد(ص)، اظهار داشت:در جلسه اخیر کمیسیون و در چارچوب رصد اخبار مربوط به تحولات این موضوع مورد بررسی قرار گرفت. وی ادامه داد: پس از بحث و بررسی‌ها اعضای کمیسیون نامه‌ای را به وزارت امور خارجه واصل داشتند و در آن نامه خواسته شد که دستگاه دیپلماسی واکنش جدی به اظهارات اخیر رئیس جمهور فرانسه نشان دهد. نماینده تهران در مجلس مواضع اخیر رئیس جمهور فرانسه را...


وزیر بهداشت گفت: ما مدیریت کرونا را بر مبنای روزهای سخت دفاع مقدس در کشور انجام دادیم و از قبل از ورود ویروس به کشور، خودمان را آماده و سنگرآرایی کردیم و یک بیمار هم پشت درِ هیچ بیمارستانی سرگردان نشد. سعید نمکی وزیر بهداشت در دیدار جمعی از هنرمندان و جانبازان به مناسبت حماسه 9 آبان و سالروز اولین شکست عراق در آبادان و اهدای تندیس شهید «دریاقلی سورانی» اظهار کرد: بخشی از هنرمندان در برج عاج می نشینند و گروهی دیگر نیز توفیق دارند که همواره در کنار مردم باشند و به عبارت دیگر «قطره دریاست، اگر با دریاست/ ور نه او قطره و دریا، دریاست». اینکه عزیزی مانند آقای پرستویی، جاودانه در ذهن مردم می ماند به این دلیل است که همیشه در کنار مردم بوده چه پشت دوربین، چه روبروی دوربین، چه در صحنه سینما و چه در کنار مردم در کارهای بزرگ. وی افزود: شاید چون...


وزیر امور خارجه تاکید کرد همگان باید بدانند که افراط‌گرایی تنها افراط‌گرایی بیشتر را به همراه می‌آورد. محمدجواد ظریف در توییتی با اشاره به حمله تروریستی اخیر در نیس فرانسه نوشت: «ما حمله تروریستی امروز در نیس را به شدت محکوم ‌می‌کنیم. این دور باطل تشدیدی - نفرت‌پراکنی، تحریک و خشونت - باید با منطق و عقلانیت جایگزین شود. همگان باید بدانند که افراط‌گرایی تنها افراط‌گرایی بیشتر به همراه می‌آورد و نمی‌توان از طریق تحریک‌آفرینی‌های زننده به صلح دست یافت.»


وزارت خزانه‌داری آمریکا روز پنجشنبه از اعمال تحریم‌های جدید علیه اشخاص و شرکت‌های فعال در بخش پتروشیمی ایران خبر داد. وزارت خزانه‌داری آمریکا امروز اعلام کرد چند شرکت فعال در بخش پتروشیمی ایران را در فهرست تحریم قرار داده است. در بیانیه وزارت خزانه‌داری آمریکا آمده دفتر کنترل دارایی‌های این وزارتخانه ۸ شرکت را به دلیل نقشی که خرید و فروش محصولات پتروشیمی ایران با واسطه‌گری شرکت پتروشیمی «تریلیانس» داشته‌اند در فهرست تحریم قرار داده است. خزانه‌داری آمریکا شرکت تریلیانس را ژانویه ۲۰۲۰ در فهرست تحریم‌ها قرار داده بود. طبق این بیانیه، شرکت‌هایی که امروز در فهرست تحریم‌ها قرار گرفته‌اند در ایران، چین و سنگاپور مستقرند و به فروش محصولات پتروشیمی ایران کمک کرده‌اند. «استیون منوشین»، وزیر خزانه‌داری آمریکا گفت: «یک شبکه‌ جهانی از شرکت‌ها...


خسرو کفیلی- رکوردگیری بهمن ماه سال گذشته از ملی پوشان برای عضویت در تیم ملی وزنه برداری ایران توسط کادر فنی تیم ملی محسوب نمی شود. صالح چراغی وزنه بردار دسته ۸۹ کیلوگرم استان البرز که به تازگی از سوی محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران برای شرکت در رقابتهای آسیایی ازبکستان به اردوی تیم ملی دعوت شده است ، با بیان این مطلب گفت : کادر فنی تیم ملی وزنه برداری ایران بهمن ماه سال گذشته برای انتخاب ملی پوشان کشورمان برای عضویت در تیم ملی ایران به منظور شرکت در رقابتهای آسیایی اقدام به رکوردگیری از ملی پوشان کرد که من در آن رکوردگیری به علت آنکه در شرایط مطلوبی قرار نداشتم به عنوان یکی از دو وزنه بردار ذخیره برگزیده شدم . کادر فنی تیم ملی وزنه برداری ایران با گذشت بیش از ۹ ماه بار دیگر ۱۲ وزنه بردار را برای شرکت در اردوی تیم ملی...


یکشنبه ، ۲۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت: ۰:۱۰
با فحش دادن به روحانی، محبوب نمی‌شوید

چرا به روحانی فحش می‌دهید؟ مگر نمی‌گویید عملکرد او مملکت را به اینجا رسانده است، استیضاحش کنید!
این روزها برخی از نمایندگان مجلس هرچه از دهان‌شان بیرون می‌آید، خطاب به رییس جمهور می‌گویند. این آخری‌ها حتی خواستار اعدام روحانی هم شدند.

این نمایندگان که با کم‌ترین میزان رای در تمام ادوار مجلس به کرسی‌ها پارلمان تکیه‌ داده‌اند، فکر می‌کنند با فحش دادن به رییس جمهور، محبوب می‌شوند و می‌توانند هم حزبی خود را در سال 1400 راهی پاستور کنند، انتخاباتی که اساساً روحانی به خاطر منع قانونی در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم حضور ندارد.

عملکرد روحانی در دور دوم ریاست جمهوری‌اش قابل دفاع نیست و انفعال او بلای جانش شده است اما شما از خرداد تا الان، برای مردم چه کرده‌اید؟ کدام تصمیم را به نفع مردم گرفته‌اید که به روحانی می‌تازید؟

با فحش دادن به روحانی، محبوب نمی‌شوید

اگر راست می‌گویید در این حدود 6 ماه کدام قانون را تصویب کردید که مردم را از زیر بار فشار اقتصادی خارج کند؟ اصلا چرا به روحانی فحش می‌دهید؟ مگر نمی‌گویید عملکرد او مملکت را به اینجا رسانده است، استیضاحش کنید!

به نظر می‌رسد به قول آن ضرب‌المثل قدیمی، «لات کوچه‌ی خلوت‌اید» و تنها درفضای مجازی و توییتر می‌توانید برای رییس جمهور شاخ و شانه بکشید. فضای مجازی که بیشتر از همه در آن فعالیت دارید و خواستار فیلتر شدنش هم هستید.

واقعا اگر کاری برای مردم کرده‌اید بگویید. به آنها بگویید از وقتی نماینده شده‌ام، با تصویب این قانون توانستم قیمت دلار را به زیر 20 هزار تومان برسانم. توانستم جلوی تورم را بگیرم. بالاخره شما قانون نویس هستید و دولت اجرا کننده. قانون بنویسید تا روحانی و دولتش آن را اجرا کنند.

البته از خدا پنهان نیست از شما چه پنهان، فاتحان انتخابات کم رمق پارلمان یازدهم، دوست ندارند قدمی برای مردم بردارند تا وقتی دولت روحانی سرکار است. آنها می‌ترسند کاری کنند و موفقیت آمیز باشد و مردم آن را به نام دولت روحانی بنویسند و بگوید دولت مشکلات آنها را حل کرده است.

تصور کنید در روزهایی که وزارت صمت و با سرپرست اداره می‌شد به وزیر پیشنهادی رای ندادند تا نیامدن روحانی به مجلس را تلافی کنند. در رزوهایی که بیش از هر روز دیگری این وزارت‌خانه احتیاج به وزیر داشت.

البته بماند که به نظر می‌رسد از این مجلس آبی گرم نمی‌شود. از همان روزهای اول که به دنبال تشکیل فراکسیون «سیر وعدس» بودند، معلوم بود که این کاره نیستند و تنها آمده‌اند به روحانی فحش بدهند و از رییس جمهور بعدی که به احتمال زیاد هم حزبی‌شان است، حمایت کنند و او را مائده آسمانی بخوانند.

به نظر می‌رسد اتاق فکر رییس مجلس هم به او توصیه کرده است در این مدت تا انتخابات 1400 هر کاری که روحانی انجام نمی‌دهد را انجام دهد. مثلا وقتی او در به خاطر کرونا در اتاق مانده است، تو به دل بیمارستان‌ها بزن و بگو که من در خط مقدم هستم و آن یکی در گوشه اتاق.

مشکلات مردم روی زمین مانده است و برخی بعد از سال‌ها ناکامی و حسرت در سوداری رسیدن به پاستور هستند و به نام مردم، برای مردم کار نمی‌کنند و اهداف سیاسی خود را دنبال می‌کنند.
کلمات کلیدی: چندثانیه - فحش - روحانی 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP