آخرین عناوین خبرها
سه‌شنبه ، ۲۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت: ۰:۱۰
مشکل سریال "شهید باکری" حل شد


هادی حجازی‌فر بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که این روزها کارگردانی سریال شهید باکری را برعهده دارد از حل شدن مشکل لوکیشن این سریال خبر داد.
هادی حجازی‌فر کارگردان و بازیگر اصلی سریال شهید باکری، چند روز گذشته در صفحه مجازی‌اش درخواست کرد که امیران ارتش کمک کنند تا مشکل لوکیشنِ سریال حل شود. او نوشت:

"باور کنید یا نه، پروژه شهید باکری علیرغم تمام زحماتی که دوستانم در گروه‌های مختلف پروژه کشیده‌اند و به طرز مطلوبی کارها را پیش برده‌اند الان به‌خاطر یک "بیابان" در بن بست قرار گرفته. انتخاب بازیگر، فیلمنامه، لباس، صحنه و ... همه این‌ها گیرِ بیابانی است که تنها جای شبیه به جزیره مجنون در جغرافیای کوهستانی تهران است. بیابان لم یزرعی در نزدیکی قم که در اختیار ارتش جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و حالا بعد از مدت‌ها دوندگی برای در اختیار گرفتن یکی دو ماهه آن برای سریال شهید باکری مخالفت شده است.

نمی‌دانم یا ما در رایزنی و دادن اطلاعات ناتوان بودیم یا هر سوء تفاهم دیگری الان وضعیت چنین است. تلاش برای گفت‌وگو با امیران عزیز در بخش‌های مختلف هم از طرف بنده ناکام مانده است. لذا برای نجات این پروژه در کوتاه مدت چاره‌ای نمی‌ماند جز درخواست از شما و هرکسی که به عنوان دست‌اندرکار، فامیل، همسایه یا همکار دسترسی به امیران عزیز ارتش و یا تصمیم‌گیران محترم در این موضوع دارد. تا از طرف ما درخواست یک جلسه بسیار کوتاه برای حل این مشکل بکند چون گذراندن مراحل اداری و .. برای چنین درخواست ملاقاتی در ساختار به شدت منظم ارتش و بی‌شمار تعطیلی‌های تقویمی حتماً زمان زیادی خواهد برد و ما زمان برای تولید را از دست خواهیم داد.

امیدواریم به احترام نام این پروژه و نه به‌خاطر بنده یا گروه این مساعدت اتفاق بیفتد."

سریال , صدا و سیما , تلویزیون , عکس ,

حجازی‌فر امروز در پستِ دیگری در فضای‌مجازی خبر از برطرف شدن مشکل لوکیشن سریال شهید باکری داد. او نوشت:

"سلام و عرض ادب

بسیار بسیار ممنونم از همه عزیزانی که توی این چند روز کمک کردند تا مقدمات حل مشکل لوکیشن فیلم فراهم شود. همچنین سپاس قلبی و صادقانه من به عنوان عضو کوچک گروه سریال شهید باکری از مجموعه درجه یک، عزیز و پر افتخار ارتش که رفتار و تواضع و همراهی‌شان هنوز برایم باورنکردنی است.

عزیزانی که علیرغم مشغله فراوان در اولین فرصت اجازه دیدار و گفتگو را فراهم کردند و با بزرگواری تمام و بدون کوچک‌ترین گله‌گذاری‌و اشاره‌ای به یادداشت من محل و لوکیشن مورد نیاز را در اختیار گروه قرار دادند. اگر بیم تفسیر‌های نابجا نبود در ستایش و ابراز ارادت به این عزیزان سطر‌ها می‌شد نوشت.

در نهایت ممنونم از فرمانده محترم ارتش جمهوری اسلامی ایران و حاج آقا حسنی بزرگوار که پیگیر برگزاری این جلسه شدند، همچنین امیر تقی‌خانی، سرهنگ مهدوی و .. به ویژه فرمانده عزیز و پر افتخار نیروی زمینی ارتش امیر حیدری که ما را به ادامه راه امیدوار کردند."

سریال شهید باکری قرار است در 7 قسمت با پروداکشن سینمایی تهیه و تولید شود.همان‌طور هم که اعلام شد مرحله پژوهش و نگارش این مجموعه تمام شده و گروه وارد مرحله تولید می‌شود. تهیه‌کننده این سریال به خبرنگار تسنیم گفته بود: قرار است با وجود تمرکز و محوریت سریال بر شهیدان حمید و مهدی باکری، تصویری از رشادت‌های شهدای لشکر عاشورا در عملیات‌های بدر و خیبر نشان داده شود.
کلمات کلیدی: چندثانیه - مشکل - سریال - شهید باکری 
Go to TOP