آخرین عناوین خبرها
شنبه ، ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت: ۱۳:۵۱
تصادف زنجیره‌ای سه اتوبوس با نیسان در جنوب تهران

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از تصادف بامدادی چند دستگاه خودرو در بلوار شهید تندگویان خبر داد.
سیدجلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با اعلام خبر تصادف بامدادی چندین دستگاه خودرو در بلوار شهید تندگویان، درباره جزئیات این خبر گفت: ساعت ۱:۱۱ بامداد امروز (یکم آذر) حادثه تصادف بین چند دستگاه خودرو در مسیر شمال به جنوب بلوار شهید تندگویان، بعد از خیابان شقایق به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در محل حادثه مشاهده شد ۳ دستگاه اتوبوس مسافربری بین‌شهری و یک دستگاه نیسان با یکدیگر برخورد کرده‌اند و بخشی از مسیر حرکت خودروها مسدود شده بود که با کمک عوامل پلیس راهور بخشی از راه برای تردد سایر خودروها باز نگه داشته شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران توضیح داد: در ۲ اتوبوس تعداد کم اما در یکی از آنها تعداد بیشتر مسافری حضور داشت همچنین پیش از رسیدن عوامل آتش‌نشانان تعدادی از سرنشینان که وضعیت بهتری داشتند از خودروها خارج شده بودند اما یکی از اتوبوس‌ها تعداد زیادی مصدوم داشت که در نهایت تمام این نفرات خارج شدند و راننده و شاگرد راننده همین اتوبوس مذکور به دلیل شدت ضربه و تصادف در قسمت پشت فرمان و داشبورد محبوس بودند.

ملکی گفت: آتش‌نشانان با تجهیزات هیدرولیکی ضمن برش قطعات اتوبوس این دو نفر را نیز خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند، در نهایت ۱۷ نفر در این حادثه مصدوم شدند که همگی از سرنشینان همین اتوبوس مذکور بودند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی افزود: دو اتوبوس دیگر و خودروی نیسان مصدومی نداشتند در نهایت تمام مصدومان توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند و ۱۴ نفر از آنها مرد و ۳ نفر خانم بودند.

به گفته وی، با کمک عوامل پلیس راهور خودروها به محل امنی منتقل شدند و در ساعت ۲:۲۱ محل بعد از ایمن‌سازی تحویل عوامل پلیس راهور شد.
کلمات کلیدی: چندثانیه - تصادف - زنجیره ای اتوبوس 
Go to TOP