• امروز یکشنبه ، ۵ بهمن ۱۳۹۹
  • ۱۱ جمادى الثانية ۱٤٤٢
  • Sun 24 Jan 2021
خسرو کفیلی- با قطعی شدن زمان برگزاری انتخابات فدراسیون جهانی وزنه برداری ، به نظر می رسد که علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری بدون توجه به دیگر نامزدهای ایرانی تصدی عضویت در هیات رییسه این فدراسیون خود را نامزد کند. کوروش باقری سرمربی اسبق تیم های ملی وزنه برداری ایران در رده های گوناگون سنی در این باره گفت : نخست امیدوارم که این انتخابات پس از چندین بار تعویق این بار در زمان تعیین شده در فروردین ماه سال آینده برگزار شود چرا که فدراسیون جهانی وزنه برداری باید هر چه زودتر سروسامان یابد ودر خصوص اینکه از ایران چه کسی نامزد شرکت در این انتخابات خواهد شد ، از هم اکنون مشخص است که علی مرادی خود را نامزد خواهد کرد. رییس فدراسیون وزنه برداری پیش از این نیز با وجود داشتن نامزدهای دیگری خود را برای تصدی پست هایی در فدراسیون جهانی وزنه برداری...


خسرو کفیلی - جانشین مرحوم سیامند رحمان یکی از شانس های کسب مدال طلای رقابتهای پاراوزنه برداری بازی های پارالمپیک توکیو بشمار می رود. حسین رضازاده رییس انجمن پاراوزنه برداری فدراسیون جانبازان و معلولان با بیان این مطلب گفت : منصور پورمیرزایی وزنه بردار کرمانی که جانشین سیامند رحمان در ترکیب تیم ایران در بازی های پارالمپیک توکیو خواهد بود ، یکی از شانس های کسب مدال طلای تیم کشورمان در این بازی ها بشمار می رود ولی او به حدنصابهای رحمان نخواهد رسید. او از رحمان به عنوان یکی از اسطوره های پاراوزنه برداری جهان یاد کرد و گفت : شادروان رحمان حدنصابهایی را کسب کرده است که به نظر می رسد که بزودی هیچ وزنه برداری نتواند به آن نزدیک شود. رضازاده به تشکیل اردوی آمادگی تیم ملی پاراوزنه برداری ایران در کیش با دعوت از شش وزنه برداری که جواز...


زالی گفت: وضعیت تهران شکننده و ناپایدار است و اگر مردم دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نکنند، وضعیت این شهر دوباره خطرناک می‌شود. علیرضا زالی، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران ، با اشاره به آخرین وضعیت بیماری کرونا در کلانشهر تهران اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت تهران شکننده و ناپایدار است و اگر مردم دستورالعمل‌های بهداشتی مانند فاصله گذاری اجتماعی و زدن ماسک را رعایت نکنند این احتمال وجود دارد که وضعیت تهران دوباره خطرناک شود. او ادامه داد: اعمال محدودیت‌های جدید‌تر بر اساس وقوع شرایط جدید و تغییر در وضعیت تهران از لحاظ رنگ بندی انجام خواهد گرفت. در حال حاضر وضعیت تهران از نظر رنگ بندی در حالت زرد است و تمام محدودیت‌های گذشته کماکان در این شهر اعمال می‌شود. زالی با اشاره به پیش بینی‌ها در خصوص خیز دوباره پیک جدید بیماری...


سخنگوی ستاد ملی ضمن انتقاد از عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برخی نقاط کشور طی هفته گذشته و مشخص شدن تاثیر این عدم رعایت طی روز‌های آتی گفت: این هفته احتمالا جلسات دیگری در ستاد داریم درباره بازنگری پروتکل‌ها و محدودیت‌ها صحبت می‌کنیم، زیرا با تغییر رنگ شهر‌ها و وضعیت مناسب تر، شاهد افزایش تجمعات و تردد‌ها هستیم. سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: هیچ شهر قرمز کرونایی در کشور نداریم و شهر‌هایی که در مازندران قرمز بودند نارنجی شدند، اما افزایش ترددها، افزایش موارد ابتلای سرپایی و عادی انگاری مردم در برخی شهر‌ها نگران کننده است. به گزارش «تابناک»؛ علیرضا رئیسی روز شنبه پس از برگزاری جلسه هفتگی ستاد ملی کرونا افزود: هم اکنون از نظر وضعیت کرونا ۱۹ شهر نارنجی، ۱۵۷ شهر زرد و ۲۵۶ شهر آبی داریم؛ این نشانه آن است که تا حدی وضعیت بهتر شده، از...


رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس نرخ ارز و سقف فروش نفت را تعیین نمی‌کند بلکه می‌خواهد مانع از تصمیم‌گیری‌های تورم‌زای دولت شود. آقای محمدباقر قالیباف با حضور در مراسم تقدیر از پژوهشگران برتر مرکز پژوهش‌های مجلس ضمن تبریک ولادت باسعادت دخت نبی اکرم صدیقه کبری و آغاز دهه فجر و ولادت باسعادت حضرت امام خمینی (ره)، گفت: از اینکه امروز توفیق پیدا کرده ام تا در جمع شما باشم بسیار خوشحالم، چندماهی است که تلاش دارم چنین فرصتی ایجاد شود تا در خدمت شما باشم چرا که اعتقاد قلبی بنده این است که مرکز پژوهش‌ها اهمیت زیادی برای کشور و تحول در کشور دارد. رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در ماه بهمن فرصتی را برای حضور در جمع کارشناسان مرکز پژوهش‌ها در نظر می‌گیرد، نکاتی را در خصوص دفتر مرکز پژوهش‌ها در قم و مرکز تحقیقات مجلس در این استان بیان کرد و...


یکشنبه ، ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت: ۱۵:۵۰
مسجد و معنویت جلوی کرونا و بیماری ها را می گیرد

یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه مسجد و معنویت جلوی کرونا و بیماری ها را می گیرد، اظهار کرد: این درحالی است که اکنون بیماری غوغا می کند و ما راه های آرامش معنوی را بر مردم بسته ایم.
محمد تقی نقدعلی نماینده مردم خمینی شهر در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس ضمن تقدیر از کادر درمانی کشور گفت: از ریاست مجلس و هیات رییسه مجلس به دلیل اینکه در مقابل افرادی که امید بسته بودند در این ایام مجلس را به تعطیلی بکشانند ایستادگی کردند، جلسات مجلس را سرپانگه داشتند و موجب شدند با رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی امروز دورهم جمع بشویم و به تصویب قانون و انجام وظیفه بپردازیم تشکر می کنم.

وی افرود: امروز بسیاری از اصناف تعطیل شدند در حالی که بانک ها از یک روز دیرکرد جریمه چشم پوشی نمی کنند، چک ها به بانک ها می رود این دغدغه آفرین است یا آرامش افزا؟ این چه تصمیمی است که برای کنترل بیماری اتخاذ می شود؟ ساعات حمل و نقل را کاهش می دهند به خیال اینکه مشکل تراکم جمعیت و فاصله اجتماعی رفع شود در حالی که این تصمیم موجب تراکم بیشتر جمعیت شده است.

نماینده مردم خمینی شهر عنوان کرد: کارمندان را به دورکاری وا می داریم در حالی که این موضوع موجب تراکم بیشتر ارباب رجوع شده است، هیچ یک از نمایندگان در ستاد ملی مقابله با کرونا عضو نیستند، برخی از این تصمیمات مانند تصمیم منع آمد و شد بر اساس قانون اساسی باید به تصویب مجلس برسد.

این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه در این تصمیمات به نیازهای معنوی توجهی نشده است،اظهار کرد:امروز مسجد و معنویت جلوی کرونا و بیماری ها را می گیرد، مقام معظم رهبری فرمودند کارشناسان ستاد ملی مقابله با کرونا باید به نیازهای معنوی مردم توجه کنند، در حالی که سنگ بستند و سگان رها کردند، بیماری غوغا می کند و ما راه های آرامش معنوی را بر مردم بسته ایم، به طب سنتی بها نمی دهند، افرادی ۲۰ سال در مسند مدیریت بهداشت و درمان این کشور تکیه زدند و جنایت بزرگ عقیم سازی و نسل کشی زنان ما را رقم زدند در حالی که مجلس با طرح جمعیت و تعالی خانواده جلوی این جنایت را می گیرد.


نقدعلی گفت: بعد از چندین سال که مقام معظم رهبری دستور دادند جلوی قصه کنترل جمعیت گرفته شده است دو ماه است که وزیر بهداشت دستور داده است که قصه عقیم سازی برداشته شود.

وی در ادامه با بیان اینکه مجلس مردانه در مقابل فساد ایستاده است از برخورد نامناسب با زن بندرعباسی انتقاد کرد و با بیان اینکه این اقدام نابخرادانه بوده در بخش دیگر از اظهاراتش گفت: این مجلس آمده در خصوص کشت و صنعت مغان و خرید کم بهای تضمینی گندم ورق را بازگرداند و اقدامات مناسبی هم انجام داده است.

نماینده خمینی شهر گفت: مجلس قانونی برای حمایت معیشتی تصویب می کند و دولت به شورای نگهبان نامه می نویسد که ردیف بودجه ای و اعتبار برای تامین کالابرگ الکترونیکی وجود ندارد، پس از اینکه مجلس با کارشناسی مجددا محل بودجه را تعیین می کند قبل از ابلاغ بلافاصله از سوی دولت همان طرح در قالب ابلاغ دولتی ارائه می کند، ما مجلسیان می گوییم دولت تو به مردم برس به نام تو تمام شود، مردم می دانند که امروز مجلس انقلابی مدافع و پیگیر حقوق مردم و مطالبات مردم است.

وی در پایان اضافه کرد:ما حامی ارتباط اقتصادی با جهان هستیم، ما مدافع صادرات و فروش نفت و رابطه اقتصادی با جهان هستیم اما با ذلت و وطن فروشی و خضوع در مقابل مستکبران مخالفیم و می گوییم هیهات منا الذله.
کلمات کلیدی: چندثانیه - مسجد - معنویت - کرونا 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP