آخرین عناوین خبرها
یکشنبه ، ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت: ۰:۱۹
حمایت بیت کوین در ۳۰ هزار دلار


در حالی که کاهش قیمت بیت کوین با حمایتی در سطح ۳۰,۰۰۰ دلار روبهرو شد، تعدادی از آلت کوین‌های بازار افزایشی دو رقمی داشته‌اند. داده‌ها نشان می‌دهد که ورود مبالغ جدید به بازار بیت کوین به رشد ۴.۹۲ درصدی قیمت این ارز دیجیتال کمک کرده و در بالاترین سطح روز گذشته، آن را به ۳۳,۸۶۶ دلار رسانده است.سقوط بیت کوین به زیر ۳۰,۰۰۰ دلار موقتی بود و با حمایت جدیدی در این سطح روبه‌رو شد. خرید ۱۰ میلیون دلاری مایکرو استراتژی (MicroStrategy) در کف قیمت، از اصلی‌ترین دلایل حمایت روز گذشته بیت کوین است.

داده‌ها نشان می‌دهد که ورود مبالغ جدید به بازار بیت کوین به رشد ۴.۹۲ درصدی قیمت این ارز دیجیتال کمک کرده و در بالاترین سطح روز گذشته، آن را به ۳۳,۸۶۶ دلار رسانده است.

بسیاری از آلت کوین‌های بازار با پشت سر گذاشتن اصلاح این هفته، رشد خوبی را تجربه کرده‌اند. پولکادات (Polkadot) با افزایشی ۷.۰۹ درصدی به ۱۸ دلار رسید و قیمت لینک (Link) با رشدی دو رقمی تا ۲۲.۳۱ دلار بالا رفت. تزئوس (Tezos) هم که با استقبال سرمایه‌گذاران روبه‌رو شده بود، با افزایشی ۱۵ درصدی به ۳.۳۶ دلار رسید.

وضعیت بازار ارزهای دیجیتال (شنبه ۴ بهمن)
حمایت بیت کوین در ۳۰ هزار دلار

از آنجایی که پیش‌بینی می‌شود طرح محرک مالی بایدن برای کمک به بازسازی اقتصاد ایالات متحده سبب کاهش ارزش دلار در بازارهای جهانی شود، گفت‌و‌گو‌ها در مورد بیت کوین به عنوان ارز ذخیره دوباره مطرح شده است.

برخی از تحلیل‌گران معتقد‌اند که بیت کوین یک دارایی دوره‌ای است و نمی‌توان از آن به عنوان ارز ذخیره استفاده کرد. با این وجود رشد قیمت بیت کوین در ماه‌های اخیر، توجه سرمایه‌گذاران خرد را به خود جلب کرده و افزایش علاقه عمومی به بازار ارزهای دیجیتال کاملاً محسوس است.

بانک تسویه حساب‌های بین المللی (BIS) هم اعلام کرده است که احتمالاً از ارزهای دیجیتال استفاده خواهد کرد. همچنین این سازمان برنامه‌هایی را برای آزمایش ارزهای دیجیتال ملی (CBDC) در سال جاری ارائه کرده است.
کلمات کلیدی: چندثانیه - حمایت - بیت کویت - هزار دلار 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

Go to TOP