آخرین عناوین خبرها
یکشنبه ، ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت: ۱۴:۰۴
اعتراض سرمربی استقلال درست بود؟

کارشناس داوری فوتبال تصمیمات داور مسابقه استقلال و سایپا را مورد ارزیابی قرار داد و گفت که داوری اشتباه تأثیرگذاری نداشته است.

نوید مظفریدرباره قضاوت یاسر همرنگ در دیدار استقلال و سایپا گفت: این بازی چهار صحنه برای بررسی داشت. در دقیقه 10 استقلالی‌ها روی ضربه سری که مدافع سایپا زد و بعد به بازیکن استقلال برخورد کرد، اعتقاد به پنالتی داشتند که این صحنه پنالتی نبود و تصمیم داور کاملاً درست بود.
[

وی ادامه داد: استقلالی‌ها در دقیقه 19 نیز اعتقاد به خطای پنالتی داشتند که پس از ضربه سر مهاجم استقلال، توپ به دست مدافع سایپا برخورد کرد. در این صحنه دست بازیکن بازیکن سایپا در کنار بدن بود و حالت طبیعی داشت و به همین دلیل خطای هند نبود.

این کارشناس داوری با اشاره به جنجالی‌ترین صحنه بازی که پس از پایان نیمه نخست رقم خورد، اظهار داشت: پس از پایان نیمه، داور مسابقه به محمد دانشگر کارت زرد نشان داد که ما نمی‌دانیم آیا صحبتی میان آنها رد و بدل شد یا دلیل این کارت فقط اعتراض بود، اما در ادامه داور رفتار درستی نشان نداد. وقتی اعتراض بیشتر شد و داور او را فراخواند، یا باید به این بازیکن کارت زرد نشان می‌داد یا آنگونه رفتار نمی‌کرد، چون این تصور به وجود می‌آید که پس از تجمع استقلالی‌ها دور داور او آرام شده و از کارت دادن منصرف شده است.

مظفری تصریح کرد: در دقیقه 59 یک موقعیت گل آشکار برای سایپا ایجاد شد که داور خطای مهدی مهدی‌پور را اعلام کرد و به او کارت زرد نشان داد، اما این صحنه باید برعکس می‌شد و بازیکن سایپا باید به دلیل شبیه‌سازی کارت زرد می‌گرفت.
اودرباره اینکه محمود فکری در پایان بازی اعلام کرد به داوری‌های علیه تیمش عادت کرده و آیا این بازی صحنه تأثیر گذاری وجود داشته یا نه، گفت: همه مربیان این روزها به تصمیمات داوران اعتراض دارند و معتقدند داوری علیه تیم‌شان بوده، اما یاسر همرنگ تصمیم اشتباهی نداشت که در نتیجه بازی تأثیرگذار باشد.
کلمات کلیدی: چندثانیه - اعتراض - سرمربی استقلال 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

Go to TOP