آخرین عناوین خبرها
دوشنبه ، ۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت: ۱۶:۳۳
شاکی جدید پرسپولیس در فیفا: میاچ دستیار علی دایی!

میاچ که به ادعای خودش طلبی حدوداً ۱۳ هزار دلاری دارد برای گرفتن این پول از پرسپولیس به فیفا شکایت کرده و معلوم نیست اینهمه سال چرا صدایش در نیامده بود!


چند روز پیش بود که اعلام شد میاچ مربی سابق و کروات پرسپولیس که زمانی دستیار علی دایی در این تیم بود برای دریافت مطالباتش از این باشگاه به فیفا شکایت کرده است.
میاچ که به ادعای خودش طلبی حدوداً ۱۳ هزار دلاری دارد برای گرفتن این پول از پرسپولیس به فیفا شکایت کرده. از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد که هنوز جزییاتی از این پرونده برای تیم حقوقی باشگاه مشخص نشده است و آن پرونده باید توسط باشگاه بازبینی شود.

از طرفی مسئله جالب اینجاست که چطور برخی طلبکاران قدیمی باشگاه پرسپولیس که عموماً خارجی هم هستند بعد از سال‌ها یاد گرفتن مطالباتشان می‌افتند. قطع به یقین پرداخت مطالبات طلبکاران وظیفه باشگاه پرسپولیس است، اما جالب اینجاست که به محض اینکه مبلغی توسط مدیریت باشگاه پرسپولیس به این باشگاه تزریق می‌شود؛ سر و کله یک طلبکار خارجی جدید پیدا می‌شود. به هرحال میاچ برای گرفتن این پول به فیفا شکایت کرده و تیم حقوقی باشگاه پرسپولیس هم پس از بررسی مجدد پرونده باید یا از خود دفاع کند یا باشگاه این مبلغ را پرداخت کند.
کلمات کلیدی: چندثانیه- شاکی - جدید ۰ پرسپولیس 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

Go to TOP