آخرین عناوین خبرها
سه‌شنبه ، ۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت: ۱:۳۰
اختصاصی -رامهرمزی : سهراب را در اختیار داشتیم ، شانسمان بیشتر می شد

خسرو کفیلی -


در صورتی که سهراب مرادی رادر اختیار داشتیم ، شانس تیم ملی حفاری اهواز برای کسب عنوان قهرمانی لیگ وزنه برداری باشگاه های ایران افزایش می یافت.

فراز رامهرمزی سرمربی تیم ملی حفاری اهواز که تیمش پس از تیم گهر زمین سیرجان در رده دوم لیگ وزنه برداری باشگاه های کشور قرار گرفت ، با بیان این مطلب گفت : سهراب قرار بود در ترکیب تیم ملی حفاری اهواز قرار گیرد که مصدومیت این وزنه بردار سبب شد که از امیر حقوقی در ترکیب تیم استفاده کنیم .

با پایان اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری ایران در اهواز زمانی که سهراب در اختیار ما قرار گرفت و توسط پزشکان تیم مورد آزمایش قرار گرفت و مشخص شد که اواز ناحیه کمر دچار التهاب است از همین رو کادر فنی تیم ملی حفاری اهواز تصمیم گرفت از این وزنه بردار در لیگ استفاده نکند.

رامهرمزی با ابراز رضایت از عملکرد شماری وزنه برداران این تیم اهواز در دور برگشت لیگ اظهارداشت :به جز مرتضی بیگلری و روح الله بیرالوند که روزشان نبود ،دیگر وزنه برداران این تیم از جمله محسن بهرام زاده ، حسن گل پرور صالح چراغی و رضادهدار چهره خوبی از خود به نمایش گذاشتند.

او متذکر شد تیم ملی حفاری اهواز در دور رفت لیگ با ۲۰ امتیاز اختلاف نسبت به تیم گهر زمین و پس از تیم فولاد خوزستان در رده سوم قرار گرفت ولی در دور برگشت توانستیم امتیازات لازم را برای کسب عنوان نایب قهرمانی کسب کنیم .

رامهرمزی به حضور تمامی ملی پوشان کشورمان در دور برگشت لیگ اشاره کرد و گفت : این مسابقات یکی از زیباترین رقابتهای وزنه برداری بود که در ایران برگزار شد چرا که تمامی سرمایه های وزنه برداری در اهواز حضور یافته بودند و رقابتهای سختی را در اوزان مختلف شاهد بودیم .

سرمربی تیم ملی حفاری اهواز از علی داودی ملی پوش فوق سنگین تیم فولاد خوزستان به عنوان بهترین وزنه بردار دوربرگشت لیگ یاد و بیان کرد : وزنه هایی که داودی در لیگ زد درسطح جهانی بود ، ضمن اینکه رسول معتمدی و کیا قدمی نیز حدنصابهای خوبی کسب کردند .

او به صعود یک پله ای این تیم اهوازی در جدول رده بندی لیگ نسبت به دوره گذشته اشاره کرد و گفت : از اینکه توانستم به همراه تیم ملی حفاری اهواز نایب قهرمان لیگ شوم ، خرسندم و از مسوولان و وزنه برداران این تیم تشکر می کنم .

رامهرمزی که به دفعات به همراه این تیم در لیگ باشگاه های ایران و رقابتهای باشگاه های آسیا عناوین قهرمانی را کسب کرده است ، گفت : با پایان لیگ ، کار ما هم در این فصل به پایان رسید و اکنون در اندیشه حضور در فصل آینده لیگ هستیم .

او افزود : هیات رییسه باشگاه ملی حفاری اهواز بزودی تشکیل جلسه خواهد داد و در خصوص چگونگی حضور این تیم در فصل آینده لیگ تصمیم گیری خواهد کرد.

سرمربی تیم ملی حفاری اهواز در باره حضور تیم جوانان این باشگاه در فصل آینده لیگ اظهارداشت : هنوز هیچ چیز مشخص نیست و پس از برگزاری نشست اعضای هیات رییسه باشگاه در این باره تصمیم گیری می شود.
کلمات کلیدی: چندثانیه - رامهرمزی - سهراب - شانس 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

Go to TOP