آخرین عناوین خبرها
شنبه ، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت: ۱۷:۵۰
سوشا مکانی پرسپولیس و فدراسیون فوتبال را تهدید کرد!

اگر قرار باشد کمیته تعیین وضعیت بدون پرداخت مطالبات من و رضایت وکیلم، حکم به باز شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بدهد، به کمیته اخلاق AFC شکایت می‌کنم. نامه شکایت به کمیته اخلاق کنفدراسیون فوتبال آسیا را آماده کرده ام.
یکی از مشکلات این روز‌های باشگاه پرسپولیس، شکایت سوشا مکانی از این باشگاه است. سوشا چند بار سرخ‌ها را تهدید کرده بود در صورتی که مطالباتش را پرداخت نکنند، به AFC شکایت خواهد کرد.

سوشا مکانی پرسپولیس و فدراسیون فوتبال را تهدید کرد!

سوشا مکانی در گفتگو با خبرنگار طرفداری در این خصوص گفت: باشگاه نفت آبادان طلبم را واریز کرد و وکیل بنده هم بلافاصله به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون رضایت داد تا پنجره این تیم باز شود. پرسپولیس هم هر لحظه که مطالبات من را پرداخت کند، وکیلم بلافاصله رضایت می‌دهد، اما اگر قرار باشد کمیته تعیین وضعیت بدون پرداخت مطالبات من و رضایت وکیلم، حکم به باز شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بدهد، به کمیته اخلاق AFC شکایت می‌کنم. نامه شکایت به کمیته اخلاق کنفدراسیون فوتبال آسیا را آماده کرده ام.
سوشا مکانی در حالی اعلام کرده بدون پرداخت مطالباتش به هیچ وجه رضایت نمی‌دهد که گفته می‌شود در حال حاضر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و ابراهیم شکوری در فدراسیون فوتبال حضور دارند و در تلاش هستند هر طوری شده با ارائه چک یا تعهد‌های مالی دیگر کمیته تعیین وضعیت را به باز کردن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس مجاب کنند.

سوشا مکانی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال دارد با تعهد مدیران پرسپولیس تفاهم تازه‌ای بین او و باشگاه صورت بگیرد، گفت: اصلا چنین چیزی ممکن نیست. از زمانی که باید با من تفاهم می‌کردند، ۶ سال گذشته است. الان وقت تفاهم نیست.
کلمات کلیدی: چندثانیه - سوشا مکانی - پرسپولیس 
Go to TOP