آخرین عناوین خبرها
دوشنبه ، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت: ۰:۲۹
دارنده چندین مدال جهانی و آسیایی : مصدومیتهایم مداوا یابد به دنیای وزنه برداری باز می گردم
خسرو کفیلی -

دارنده چندین مدال رقابتهای جهانی و آسیایی در رده های گوناگون سنی بازگشتش به رقابتهای وزنه برداری را منوط به مداوای مصدومیتهای کهنه اش عنوان کرد.

رضا بیرالوند ملی پوش سابق وزنه برداری ایران که حضور در ترکیب تیم اعزامی کشورمان به رقابتهای آسیایی ازبکستان را در اعتراض به اهدای جوایز نقدی پرداختی از سوی وزارت ورزش وجوانان به مدال آوران سال ۲۰۱۸ از دست داد ، با بیان این مطلب گفت : حضور دوباره ام در رشته وزنه برداری و آن هم به صورت حرفه ای در گروی مداوای مصدومیت های کهنه ام که به علت حضور ممتد در رقابتها و اردوهای آمادگی متعدد حادث شده است ، می باشد.

او گفت : هم اکنون برای مداوای کمر مصدومم زیر نظر پزشکان قرار دارم در مدتی که از وزنه برداری دور هستم ، به مداوا می پردازم که اگر کارها به خوبی پیش رفت با شروع سال جدید تمریناتم را برای شرکت در رقابتهای رقابتهای جهانی این رشته که قرار است این بار پس از بازی های المپیک توکیو برگزار شود ، آماده خواهم کرد.

در صورتی که رقابتهای جهانی طبق برنامه ریزی صورت گرفته از سوی فدراسیون جهانی وزنه برداری برگزار شود ، مطمئن هستم که یکی از نفرات اعزامی تیم ایران به این مسابقات خواهم بود.

ملی پوش سابق وزنه برداری که یکی از امیدهای تیم کشورمان در دسته های ۹۶ و ۱۰۲ کیلوگرم برای شرکت در رقابتهای آسیایی ازبکستان که اواخر فروردین ماه سال آینده در تاشکند برگزار خواهدشد ، بود از تیم کشورمان به عنوان یکی از تیم مدعی قهرمانی یاد کرد و گفت : با توجه به حدنصابهایی که ملی پوشان کشورمان در دور رفت لیگ وزنه برداری باشگاه های کشور که حکم انتخابی تیم ملی را داشت ، کسب کردند، می توانم بگویم که تیم ایران مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی در رقابتهای آسیایی است.

تیم ایران همیشه نفرات خوبی را به رقابتهای قاره ای اعزام می کرد و اکنون نیز کشورمان با وزنه برداران شایسته خود در این رویداد مهم شرکت خواهد کرد.

رکوردهایی که ملی پوشان کشورمان در این مسابقات کسب کردند بسیار خوب بود به ویزه در اوزان سنگین .

بیرالوند در پاسخ به این سووال که جای او در تیم ملی وزنه برداری ایران خالی است ، اظهارداشت : در اوزان ۹۶ و ۱۰۲ کیلوگرم وزنه برداران بسیار خوبی داریم وزنه بردارانی همچون رضا دهدار ، سید ایوب موسوی ، عارف خاکی و ... می توانند نمایندگان شایسته ای برای وزنه برداری ایران در رقابتهای آسیایی باشند.

او در باره ارتباطش با کادر فنی تیم ملی وزنه برداری ایران و مسوولان فدراسیون وزنه برداری نیز گفت : در طول ماه های گذشته هیچ تماسی با کادر فنی تیم ملی نداشتم و مسوولان فدراسیون وزنه برداری نیز با من تماسی نگرفته اند.
کلمات کلیدی: چندثانیه - دارنده - مدال جهانی - مصدومیت 
Go to TOP