آخرین عناوین خبرها
سه‌شنبه ، ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت: ۰:۴۶
اختصاصی -ملی پوش سابق وزنه برداری : مشکلات شخصی ام رفع شود به تیم ملی باز می گردم
خسرو کفیلی -ملی پوش سابق وزنه برداری ایران بازگشتش به اردوهای آمادگی تیم ملی را منوط به رفع مشکلات شخصی اش عنوان کرد.

مجید عسگری ملی پوش سابق سبک وزن وزنه برداری ایران که پس از حذف از رقابتهای وزنه برداری بازی های المپیک جاکارتا دیگر به اردوی تیم ملی دعوت نشده است ، با بیان این مطلب گفت : هیچ کاری نشد ندارد ، با توجه به شرایط موجود و مشکلات شخصی ام در این برهه از زمان قصد حضور در اردوهای آمادگی تیم ملی وزنه برداری ایران را ندارم .

هر زمان که احساس کنم مشکلاتم به گونه ای نیست که به زندگی ام لطمه ای وارد کند تمام ذهن خود را معطوف به تمریناتم خواهم کرد تا دوباره بتوانم یکی از نفرات دعوت شده به اردوی آمادگی تیم ملی باشم .

عسگری افزود : به پایان سال جاری نزدیک می شویم و رقابتی نیز وجود ندارد تا خود را برای شرکت در آن آماده کنم با توجه به این شرایط در خصوص حضور دوباره ام در ترکیب تیم ملی سال آینده برنامه ریزی خواهم کرد.

ملی پوش سابق وزنه برداری ایران که پس از دو سال دوری از مسابقات به همراه تیم گهرزمین سیرجان در دور برگشت لیگ وزنه برداری باشگاه های کشوردر اهواز شرکت و به همراه این تیم عنوان قهرمانی لیگ را کسب کرد ، در باره چگونگی این مسابقات اظهارداشت : شیوع ویروس کرونا در کشور تعطیلی سالن های وزنه برداری را در پی داشته است همین امر سبب شد که شاهد کاهش حدنصابهای شرکت کننده در این مسابقات باشیم .

او افزود: برگزاری لیگ وزنه برداری آن هم در این شرایط کرونایی باعث ایجادانگیزه نزد وزنه برداران شد.

لیگ نه تنها فرصتی برای کسب درآمد وزنه برداران و اعضای کادرهای فنی و اجرایی تیم های مختلف شد بلکه محل مناسبی برای محل ملی پوشان وزنه برداری ایران که خود را برای شرکت در رقابتهای آسیایی ازبکستان آماده می کنند ، بود.

ملی پوش سابق وزنه بردارری کشورمان ، به رکوردهای کسب شده توسط ملی پوشان ایران در دوربرگشت لیگ که حکم انتخابی تیم ملی را داشت ، اشاره کرد و گفت : برخی از ملی پوشان کشورمان از جمله علی داودی، کیا قدمی و رسول معتمدی چهره بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشتند و دیگر ملی پوشان نیز نحدنصابهایشان خوب بود.

عسگری تصریح کرد : با توجه به زمانی که در اختیار کادر فنی تیم ملی وزنه برداری ایران است مطمئنا ملی پوشان با حضور در اردوی آمادگی تیم ملی بر آمادگی خود برای شرکت در این رویداد مهم خواهند افزود.

او افزود: تیم ملی وزنه برداری ایران همیشه یکی از تیم های مدعی عنوان قهرمانی در رقابتهای آسیایی است و بدون تردید این بار نیز تیم ایران حضور قدرتمندی در رقابتهای قاره ای خواهد داشت.
کلمات کلیدی: چندثانیه - ملی پوش - سابق وزنه برداری 
Go to TOP