آخرین عناوین خبرها
دوشنبه ، ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت: ۰:۰۷
عضو استیناف: رای تجدیدنظر گل‌گهر عادلانه است

مشخص نیست که چه رایی صادر می‌شود و این رای به نفع کدام طرف درگیر پرونده است، ما رایی را صادر خواهیم کرد که عادلانه باشد. من با جرات می‌گویم هیچ فشاری روی کمیته استیناف نیست
، مهدی دادرس روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا با اشاره به زمان اعلام رای کمیته استیناف درباره پرونده جنجالی گل‌گهر اظهار داشت: اینکه بخواهم بگویم چه زمانی رای نهایی صادر می‌شود هنوز به صورت دقیق مشخص نیست.

عضو استیناف: رای تجدیدنظر گل‌گهر عادلانه خواهد بود

وی افزود: روز سه‌شنبه نشست شورای استیناف برگزار خواهد شد، اگرچه این نشست عادی است اما به طور حتم درباره پرونده گل‌گهر صحبت خواهد شد.

عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: روزهای گذشته از نفراتی دیگر که درگیر پرونده گل‌گهر سیرجان بودند سوالاتی شد تا تحقیقات ما کامل شود.

دادرس تصریح کرد: واقعا مشخص نیست که چه رایی صادر می‌شود و این رای به نفع کدام طرف درگیر پرونده است، ما رایی را صادر خواهیم کرد که عادلانه باشد. من با جرات می‌گویم هیچ فشاری روی کمیته استیناف نیست و در این مدت تهدید یا تحت فشار قرار نگرفته‌ایم.

عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: هر طرفی که در این پرونده شکست بخورد به طور حتم به دادگاه عالی ورزش شکایت خواهد کرد و از نظر قانونی منعی برای انجام این کار نخواهد داشت و ما نیز جلوی آنها را برای این شکایت نخواهیم گرفت.
کلمات کلیدی: چندثانیه - عضو استیناف - گل گهر - عادلانه 
Go to TOP