• امروز جمعه ، ۱ شهریور ۱۳۹۸
  • ٢٢ ذو الحجة ۱٤٤۰
  • Fri 23 Aug 2019
خسرو کفیلی - بالاخره دکتر امیتی پزشک معالج سهراب مرادی ملی پوش وزنه برداری ایران دست به چاقو شد و کتف مصدوم این وزنه بردار را جراحی کرد. دارنده مدال طلای رقابتهای جهانی و بازی های المپیک ریودوزانیرو که چندی پیش از ناحیه کتف دچار مصدومیت شده بود پس از اعزام به آلمان در مرکز پزشکی هانوفر و زیر نظر دکتر امنیتی تحت نظر قرار گرفت. این دکتر ایرانی به همراه کادر پزشکی اش که تلاش داشت بدون آنکه نیاز به جراحی باشد او را معالجه کند پس از انجام آزمایشات متعددو مشاوره های صورت گرفته به این نتیجه رسید که وی باید عمل جراحی شود. پزشکان ایرانی مرکز پزشکی هانوفر آلمان روزگذشته در عمل جراحی ای که نزدیک به دو ساعت به طول انجامید ، کتف ملی پوش وزنه برداری کشورمان را مورد جراحی قرار دادند تا این وزنه بردار هر چه زودتر بتواند به صحنه رقابتهای...


تنها راه احترام به حقوق بین الملل است. ایران قدرت بزرگ در خلیج فارس است و امنیت در خلیج فارس و تنگه هرمز بدون ایران امکانپذیر نیست. وزیر امور خارجه ایران با بیان اینکه آمریکا به دنبال ماجراجویی در منطقه است، گفت: امنیت در خلیج فارس و تنگه هرمز بدون ایران امکانپذیر نیست. ظریف در موسسه امور بین الملل نروژ: امنیت در خلیج فارس و تنگه هرمز بدون ایران امکانپذیر نیست ، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان پیش از ظهر امروز (پنجشنبه) در موسسه امور بین الملل نروژ (نوپی) درباره خطر جنگ و آینده خلیج فارس به ایراد سخنرانی پرداخت و به سوالات مطرح شده پاسخ داد. وی در ابتدای این نشست به تروریسم اقتصادی علیه ملت ایران اشاره کرد و گفت: نفتکش حامل نفت ما توسط انگلیس توقیف شد. مقصد نفتکش سوریه نبود و فروش نفت ایران غیرقانونی نیست. وزیر خارجه بیان...


سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه از برگزاری نشست سه‌جانبه سران ترکیه، ایران و روسیه در ۱۶ سپتامبر در آنکارا خبر داد. ، ابراهیم کالین، سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه در کنفرانس مطبوعاتی در مجتمع «بش‌تپه» آنکارا از برگزاری نشست سه‌جانبه سران ترکیه، ایران و روسیه در ۱۶ سپتامبر (۲۵ شهریور) در آنکارا خبر داد. کالین درباره مذاکرات بر سر ایجاد منطقه امن در شمال سوریه اظهار داشت: در زمینه چارچوب اصلی آن توافق حاصل شده، ولی گفتگو‌ها درباره جزئیات این مسئله ادامه دارد. وی افزود: در هفته‌های پیش‌رو شاهد اقدامات ملموسی خواهیم بود. گشت‌زنی‌های مشترک سربازان ترک و آمریکایی در شرق فرات در آینده نزدیک آغاز خواهد شد. کالین همچنین اعلام کرد: رئیس‌جمهور ما در روز‌های آینده با همتا‌های روس و آمریکایی خود به صورت تلفنی گفتگو خواهد کرد.


یک عضو هیات رئیسه مجلس در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: دو عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس روز گذشته در ارتباط با پرونده مربوط به سایپا بازداشت و به زندان اوین منتقل شدند. وی توضیح داد: قرار وثیقه ۱۰ میلیارد تومانی برای این دو نماینده تعیین شده که آن‌ها زمان لازم و توانایی تامین این میزان وثیقه را نداشتند؛ لذا قاضی حکم به انتقال آن‌ها به زندان اوین تا زمان تامین وثیقه را داد. این عضو هیات رئیسه مجلس در پایان یادآور شد: چندی پیش نیز یکی از این دو نفر در ارتباط با همین پرونده برای ساعاتی بازداشت شده بود که در نهایت با قرار التزام آزاد شد؛ با توجه به اینکه قرار التزام صادره قبلی معتبر بوده روشن نیست برچه مبنایی تبدیل به وثیقه ده میلیارد تومانی شده است.


حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت، با اشاره به لزوم قدرشناسی مسئولین از فرصت خدمت به مردم و ضرورت همکاری و هم افزایی قوای سه گانه، «اقتصاد» و «فرهنگ» را دو مسئله مهم کشور خواندند و با تأکید بر توجه کامل مسئولان به «تولید داخلی» به عنوان «کلید اصلی حل مشکلات موجود» نکات مهمی را درباره «رهایی کشور از وابستگی به درآمد نفت»، «توجه ویژه به بخشهای پیشران اقتصادی نظیر مسکن، کشاورزی و شرکتهای دانش بنیان»، «ضرورت تغییر نگاه به تولید کننده به‌عنوان رزمنده جنگ اقتصادی» و «لزوم جهت گیری و هدفگذاری پیشرفت اقتصادی به سمت تأمین عدالت و ریشه کن کردن فقر» بیان کردند و مسئولان وزارتخانه‌ها و دستگاههای مرتبط با مقوله فرهنگ را به حساسیت بیشتر و مقابله جدی و هوشمندانه با هجوم همه جانبه دشمن...


دوشنبه ، ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت: ۱۴:۰۳
امیرحسین دانشفر مربی تهرانی کیوکوشین کان کاراته تیم ملی جوانان ایران: مسابقات جهانی امسال به میزبانی سوچی روسیه برگزار می شود
اتحادیه تحت عنوان Kyokushin World Union یا KWUاز سال ۲۰۱۳ جهت همبستگی بیشتر خانواده کاراته جهان تشکیل شد که مسابقات جهانی آن هر دو سال یکبار برگزار می شود و معتبرترین مسابقات کیوکوشین در جهان است.
امیرحسین دانشفر از قهرمانان تهرانی کیوکوشین کان کاراته با اعلام این مطلب، افزود: این اتحادیه تجمیع ۴ سبک برتر کیوکوشین و بزرگان کاراته جهان است که در راس آنها کانچو هاتسو رویاما قرار دارد و امسال این دوره از مسابقات آن به میزبانی سوچی روسیه برگزار خواهد شد و امید است که این رشته به بازیهای المپیک ۲۰۲۰ راه پیدا کند.
دانشفر که متولد ۱۳۷۱در تهران و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی است و ورزش کاراته را به صورت آماتور از سال ۱۳۷۷ زیر نظر استاد مصطفی دانشفر در باشگاه بیاتی شمال شرق و در محله شمیران نو شروع کرده، در مورد کیوکوشین کان کاراته گفت: کیوکوشین کان یکی از سبک های قدرتمند کاراته آزاد در جهان است و موجب افتخار است که من عضو کوچکی از این خانواده بزرگ هستم. این سبک در ایران زیر نظر فدراسیون کاراته فعالیت می کند و ریاست آن را کیوشی شیهان داود دانشفر به عهده دارد.
وی که هم اکنون مربی تیم کیوکوشین کان کاراته شهدای شمیران نو است، روح کیوکوشین و پایه و اساس آن را ادب و احترام و فروتنی می داند و ادامه داد: قهرمانی و قدرت جسم در این سبک، تنها تکه سنگی از این قله بزرگ است و با توجه به پتانسیلی که در رده های پایه داریم، در سال های آینده، شاهد درخشش جوانان کشورمان در مسابقات جهانی و المپیک خواهیم بود.
قهرمان تهرانی کیوکوشین کان کاراته با اشاره به مقامات و افتخارات داخلی و بین المللی خود گفت: ورزش حرفه ای را از سال ۱۳۸۷ زیر نظر استاد مجتبی دانشفر و استاد زین العابدین دانشفر شروع کردم و تا سال ۹۱ در مجموعه ورزشی شهدای شمیران نو و از آن سال تحت نظر استاد داود دانشفر و استاد مجتبی دانشفر ادامه دادم که حاصل آن، بیش از ۱۰ عنوان کشوری در مسابقات قهرمانی سبک کیوکوشین کان کاراته کشور در رده های سنی مختلف و مدال های باارزش از مسابقات جهانی و آسیا و اروپا بوده است.
امیرحسین دانشفر از سال ۲۰۱۴ درمسابقات جهانی جوانان مسکو روسیه، تاکنون مربی تیم ملی جوانان ایران بوده و تمامی افتخاراتش را مدیون پدر و مادر و خانواده خود و مربیانش می داند، ضمن تقدیر و تشکر از آنان، افتخارات خود را چنین عنوان کرد:
- سال ۷۸ قهرمان سوم شمال شرق تهران
- سال ۷۹ مدال طلای مسابقات استان تهران
- سال ۸۰ مدال نقره مسابقات قهرمانی شهرداری تهران و ...
- مقام دوم مسابقات سراسری ارتش کشور در وزن ۹۰+
- سال ۸۹ قهرمان سبک های آزاد کاراته کشور
- عضو تیم منتخب اعزامی به مسابقات ۲۰۱۱ مالزی
- مدال برنز مسابقات جهانی کیوکوشین KWU ۲۰۱۳ صوفیه بلغارستان در وزن ۹۵+ (اولین مدال سنگین وزن ایران در مسابقات جهانیKWU)
- مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا و اروپا در وزن ۹۰+ باکو آذربایجان ۲۰۱۴
- مدال نقره مسابقات جهانی کیوکوشین KWU در وزن ۹۵+ خابارفسک روسی
کلمات کلیدی: چندثانیه - کاراته -جوانان - ایران - مربی -مسابقات جهانی 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP