• امروز یکشنبه ، ۳۱ تیر ۱۳۹۷
  • ٩ ذو القعدة ۱٤۳٩
  • Sun 22 Jul 2018جمعه ، ۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۱۴:۴۲
پلی استور گوگل از اپ استور اپل جلو زد


کاربران گوشی های اندرویدی در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ بالغ بر ۱۹ میلیون اپلیکیشن را از فروشگاه اینترنتی پلی استور گوگل دانلود کردنآمارها و گزارش های منتشر شده از سوی موسسه تحقیقاتی اپ آنی حاکی از آن است که کاربرانی که از گوشی های هوشمند با سیستم عامل اندروید استفاده می کنند، در فصل آخر سال ۲۰۱۷ میلادی (از ماه اکتبر تا دسامبر سال گذشته)، بیش از ۱۹ میلیون اپلیکیشن اندرویدی از فروشگاه اینترنتی و آنلاین پلی استور گوگل دانلود شده است که نشان می‌دهد کاربران اندرویدی از کاربرانی که از فروشگاه اینترنتی اپ استور اپل، اپلیکیشن دانلود کرده‌اند، بسیار بیشتر بوده و به نوعی از آنها سبقت گرفته اند.

این آمارها همچنین نشان می‌دهد که گروه‌هایی با اپلیکیشن هایی در زمینه بازی، مالی و شخصی‌سازی‌های اندرویدی، در صدر فهرست پر دانلودترین و پرطرفدارترین گروههای اپلیکیشن های اندرویدی بوده اند. این در حالیست که اپلیکیشن هایی که از اپ استور اپل دانلود شده‌اند بیشتر درخصوص خریدهای اینترنتی و مالی بوده اند.

نکته جالب اینجاست که بیشتر کاربرانی که در هند، اندونزی و برزیل بوده اند موجب شده اند که آمار دانلود و بروزسانی اپلیکیشن های اندرویدی در پلی استور گوگل به طور قابل ملاحظه ای افزایش یابد و از رقیب خوداپ استور پیش بیفتد.

اگر بخواهیم به صورت اعداد و ارقام این دو فروشگاه اینترنتی را باهم مقایسه کنیم، تعداد دانلود و نصب اپلیکیشن های اندرویدی در پلی استور ۱۴۵ درصد افزایش یافته این در حالیست که تعداد اپلیکیشن هایی که از اپ استور دانلود شده اند، ۹۵ درصد رشد داشته است.

از آن طرف نیز کاربران در ایالات متحده آمریکا از همه کشورهای دیگر بیشتر برای اپلیکیشن های پولی، خرج کرده اند به گونه ای که در سهه ماهه پایانی سال ۲۰۱۷ در مجموع ۱۱.۵ میلیارد دلار خرج اپلیکیشن های پولی از اپ استور کرده اند.
کلمات کلیدی: چندثانیه = پلی استور= گوگل 
نظرات
کد امنیتی را وارد کنید
 

کوتاه ترین خبرها در کوتاه ترین زمان
کاریکاتور
اینم وضعیت یک چهارم ایرانی‌ها!
Go to TOP