آخرین عناوین خبرها
چند سطر خواندنی ها
پس از برگزاری چند مناظره در روزهای ابتدایی اعتراضات میان چهره های اصلاح طلب با اصولگرایان، پیش بینی ها محقق و برنامه پریشب صداوسیما با حضور حمید رسایی و حسین صفار هرندی و مناظره دیشب تلویزیون با حضور حسین شریعتمداری و قدیری ابیانه در تحلیل اعتراضات اخیر برگزار شد!
وحید قلیچ پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، با کوتاه کردن موی سر خود، نسبت به ناآرامی های اخیر واکنش نشان داد.
حجاب یک زن در مصاحبه تلویزیونی در حاشیه راهپیمایی پس از نمازجمعه تهران
عبدالله گنجی تاکید کرد: اگر قرار بود اجرای شریعت نکنیم چرا امام باید قیام میکرد؟ می دادند به یک روشنفکر قیام کند، مثل بازرگان. عبدالله گنجی، مدیرمسوول روزنامه‌ همشهری در مناظره تلویزیونی با کرباسچی گفت: از حجاب عبور کرده اند! این جعل اجباری-اختیاری از کجا آمده است؟ به هر کسی که بگویید چرا رعایت نمی کنید می گوید به شما ربطی ندارد! ما یک چالش نخبگانی درون قدرت داریم. امام...
برترین‌ها: نوید محمدزاده در واکنش به مرگ مهسا امینی پست اینستاگرامی به اشتراک گذاشته است. گفتنی است که کاربران از زمان مرگ مهسا امینی انتقاداتی برای عدم واکنش نویدمحمدزاده برای مهسا داشتند.
علی کریمی در یک نوشته کوتاه به توییت مریم رجوی سرکرده گروهک منافقین که در تلاش برای بهره برداری سیاسی از اعتراض های داخلی به ماجرای مهسا امینی بود، واکنش نشان داد.
مسعود پزشکیان: در مورد مهسا امینی همه باید بیایند پاسخ بدهند/ از نظر علمی نمی شود که کسی همین جوری بیفتد نماینده تبریز در مجلس: این طور نباشد که هر کسی خواست حرف بزند بگویید اینها ضد نظام هستند. می گویید برخورد نامناسب با این خانم نکرده ایم؛ خب شفاف سازی کنید! یک تیم ارزیابی درست کنید.
تمرین امروز تیم ملی فوتبال در کمپ اتریش
سایت اصولگرای جهان نیوز نوشت؛ کتایون ریاحی هم بعد از شبنم فرشادجو در اعتراض به ماجرای مهسا امینی حجاب خود را برداشت.
یونس امامی کشتی‌گیری که که در مسابقات قهرمانی جهان در بلگراد شایستگی صعود به فینال و کسب نشان طلا را داشت، با اشتباهات خودش دو بر دو به حریف آمریکایی باخت و به برنز رسید. او هنگام دریافت نشان برنز اشک ریخت و بسیار ناراحت بود
سردار اسماعیلی قاآنی، پس از آن به زیارت حرم امامین عسکریین و سرداب امام زمان (عج) رفت و به نیایش پرداخت.در روزهای گذشته فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در مسیر پیاده‌روی اربعین از نجف تا کربلا حضور یافته بود. سردار اسماعیلی قاآنی، پس از آن به زیارت حرم امامین عسکریین و سرداب امام زمان (عج) رفت و به نیایش پرداخت.در روزهای گذشته فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در مسیر پیاده‌روی اربعین از نجف تا...
هفتە نامە صدای آزادی کرمانشاە در اعتراض به مرگ مهسا امینی سپید منتشر شد.
مصطفی میرسلیم نماینده مجلس به بازتاب ماجرای مهسا امینی در شبکه‌های اجتماعی واکنش عجیبی نشان داد. مصطفی میرسلیم نماینده مجلس در واکنش به بازتاب ماجرای مهسا امینی در شبکه‌های اجتماعی در توییتی نوشت: این خصلت بی آبرویی منافقان است گفتنی است پسر میرسلیم به اتهام همکاری با منافقین هم اکنون در زندان بسر می برد.
واکنش نماینده مجلس و عضو کابینه احمدی نژاد به حواشی ماجرای مهسا امینی
درخواست مسئولیت پذیری و استعفای وزیر کشور
Go to TOP