آخرین عناوین خبرها
یکشنبه ، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت: ۱۶:۳۸
حمله شبانه سربازان فرهاد به سنگر پلیس های عراقی

الشرطه دومین حریف استقلال در فصل تازه لیگ قهرمانان آسیا در بازی اولش مقابل الدحیل قطر با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد تا بازی امشب برایش نبرد مرگ و زندگی باشد.
الشرطه از باسابقه‌ترین‌ تیم های عراق محسوب می‌شود که بار‌ها موفق به کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر این کشور شده است. این تیم سابقه نایب قهرمانی در جام باشگاه‌های آسیا را دارد.

فصل قبل هر ۲ جدال این ۲ تیم با تساوی یک - یک به اتمام رسید، اما در این فصل تیم الشرطه تقویت شده است. آن‌ها در کنار بازیکنان خوب عراقی مثل مازن فیاض، امجد اطوان، علی المهاوی، مروان حسین، جلال حسن و ... از ۲ مهره خارجی جدید هم بهره می‌برند. ریواس ۳۲ ساله به همراه رافائل سیلوا دوس سانتوس ۳۰ ساله این ۲ بازیکن هستند.

باشگاه الشرطه عراق پوستر رسمی خود را برای بازی با استقلال منتشر کرد و شعار خود را برای این بازی این طور انتخاب کرد: برای جبران شکست اول و ماندن در رقابت‌ها به مصاف استقلال می‌رویم.

رافائل ستاره برزیلی الشرطه در بازی با الدحیل مصدوم شد و ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد. تیم‌های استقلال ایران و الشرطه عراق از ساعت ۰۰:۴۵ بامداد دوشنبه به مصاف یکدیگر می‌روند.
کلمات کلیدی: چندثانیه - حمله - شبانه - سربازان فرهاد 
Go to TOP