آخرین عناوین خبرها
سه‌شنبه ، ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت: ۱۵:۰۵
محسن هاشمی: در صورت درخواست برای کاندیداتوری‌ ام، دریغ نخواهم کرد
محسن هاشمی در حاشیه دویست و نود و سومین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: در جلسه امروز شورای شهر، دو اعتراض فرمانداری به دو مصوبه شورای شهر بررسی شد. یکی از آن‌ها مربوط به مصوبه پسماند بود و فرمانداری خواسته بود به اعضایی که در کمیته راهبردی هستند، یک نفر از استانداری و فرمانداری هم اضافه شود.

رئیس شورای شهر تهران گفت: اگر شرایطی پیش آید و از من درخواست شود، در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنم، دریغ نخواهم کرد.

محسن هاشمی: در صورت درخواست برای کاندیداتوری‌ ام، دریغ نخواهم کرد

به گزارش ایلنا، محسن هاشمی در حاشیه دویست و نود و سومین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: در جلسه امروز شورای شهر، دو اعتراض فرمانداری به دو مصوبه شورای شهر بررسی شد. یکی از آن‌ها مربوط به مصوبه پسماند بود و فرمانداری خواسته بود به اعضایی که در کمیته راهبردی هستند، یک نفر از استانداری و فرمانداری هم اضافه شود.

او ادامه داد: این موضوع تصویب شد و علاوه بر آن فرمانداری ری نیز که مقصد پسماند تهران است به این کمیته اضافه شد.

هاشمی افزود: اعتراض بعدی مربوط به حصارهای کارگاهی بود که اعتراض فرمانداری بررسی و تصویب شد.

رئیس شورای شهر تهران درباره بررسی پرونده باغ‌ها و تغییر قوانین گفت: قوانین آنطور که انتظار می‌رفت تا سرعت بررسی بالا برود، تغییر نکرد و اتفاقا سختی‌های دیگری نیز به آن اضافه شد و براساس قانون جدید نیز باید به این سبک ادامه دهیم.

هاشمی با اشاره به آغاز ثبت‌نام انتخابات ریاست جمهوری گفت: منتظریم که جبهه اصلاحات ایران معروف به نهاد اجماع‌ ساز براساس برنامه‌های ارائه شده، تصمیم نهایی را بگیرد و به کاندیداها اعلام کند. هنوز تصمیم نهایی اعلام نشده است و فرصت هنوز باقی است.بعد از هم‌اندیشی با همفکران و بررسی نظر جبهه اصلاحات تصمیم گرفته خواهد شد.

او در پاسخ به این پرسش که آیا در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام می‌کنید؟ گفت: هنوز بر همان حرف قبلی خود هستم که تا فشاری نباشد، ثبت‌نام نخواهم کرد، اما اگر شرایطی پیش آید و از من درخواست شود، در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنم، دریغ نخواهم کرد، اما هنوز بر تصمیم قبلی هستم.
کلمات کلیدی: چندثانیه - محسن هاشمی - درخواست - کاندیداتوری 
Go to TOP