آخرین عناوین خبرها
چهارشنبه ، ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت: ۰:۵۴
روحانی برای رئیسی کلاس درس حقوق گذاشت


به دنبال انتشار خبر گزارش دادستان تهران در نشست شورای‌عالی قضائی، در خصوص پرونده مداخله ارزی، دولت بیانیه‌ای را در این خصوص صادر کرد.
چند سالی است که بدلیل سوء مدیریت دولت روحانی، اخلالگران نظام اقتصادی در کشور همچون قارچ رشد کرده و زندگی راحت و با آرامش را بر مردم حرام کردند. اکنون که به همت قوه قضاییه هر روز شاهد دستگیری و محاکمه بسیاری از اخلالگران اقتصادی کشور هستیم، دولت طی بیانیه ای جالب به قوه قضایی تذکر حقوقی داد.

در قسمتی از متن این بیانه آمده است: "در روزهای اخیر، خبری از گزارش دادستان تهران در نشست شورایعالی قضائی، در سطح جامعه منتشر شد که بر اساس آن، با کمال تعجب و تأسف، جناب آقای دکتر سیف، رئیس خدوم و امین پیشین بانک مرکزی، به تضییع ۳۰ میلیارد دلار و ۶۰ تن طلا و اخلال در نظام اقتصادی متهم شده و موضوع تحت عنوان «پرونده مداخله ارزی» به دادگاه ارجاع شده است. گذشته از زمان انتخابی برای این اقدام و گذشته از این که اعلام عمومی و علنی یک اتهام، قبل از رسیدگی دقیق قضائی و صدور حکم قطعی، خود عملی خلاف قانون است و انتشار آن توسط سازمان صدا و سیما، بر تخلفات قبلی و فهرست طولانی اقدامات تخریبی سازمان یافته علیه دولت می افزاید...."
کلمات کلیدی: چندثانیه - روحانی - ریسی - کلاس درس 
Go to TOP